Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем маюнка, 7 кві 2008.

 1. sklyarrr

  sklyarrr Member

  р е к л а м а
  ООО, чьомусь моя мама теж природженний флорист, а я навпаки( Навiть кактуси портяться - рученькi важкi всi кажуть...А так подобається коли багато квiтiв вдома, по доброму заздрю таким оселям)
   
 2. Natikaja

  Natikaja New Member

  я теж мала такi проблеми. шо не садила все через якiсь час пропадало. так жаль було. а потiм переiхали в нову квартиру и все як рукою зняло! я така щаслива, бо вже маю понад 40 видiв рослинок.
   
 3. Laune

  Laune Active Member

  Круто! Завтра куплю авокадо і теж посаджу кісточку!
   
 4. mailme

  mailme Well-Known Member

  Чи гарно ростуть квіточки залежить від того яка у вас сторона в оселі, тобто коли буває сонечко . Деяким квітам воно потрібно постійно, деяким навпаки.
   
 5. Laune

  Laune Active Member

  Звітуюсь. У мене нічого не вийшло з моєю кісточкою. Я просвердлила три дірочки по периметру та вставила туди зубочистки. І поставила все це на скляночку з водою, так щоби низ кісточки торкався води. Пройшло півтора місяці - і вся ця конструкція згнила.
  Немає щастя в житті!!! :dntknw:
   
 6. Vada

  Vada New Member

  менi дуже подобаеться спатіфілум,але бiльше року вiн у мене не росте, засихае(
   
 7. SisteriK

  SisteriK New Member

  Підкажіть чому у мене гинуть фіалки? Спочатку все добре, а десь через пару місяців починає в"янути листя і квітка помирає. Що не так?
   
 8. andreymoroz

  andreymoroz миється в бані

  Я вот люблю свои выращивать! Правда мороки с этим много, но зато все свое, чистое и красивое. Всю агрохимию закупаю в "Рыде", там отличные стимуляторы роста растений и многое другое, всем рекомендую.
   
 9. З рослинами можуть бути пов.язані різні сентиментальні історії. Розповім історію одного кактуса.

  Малого племінника записували в школу. Йому було 6 років. Коли сестра з малим йшли зі школи додому, вона спитала, що йому подарувати на честь такої знаменної події. Племінник видав найнесподіваніший варіант: "Подаруй мені кактус!".

  Вони пішли в магазин і купили кактус завбільшки з кулак.

  Минуло 9 років.

  Племінник виріс у величезного дядька й цього року поступатиме в коледж. А кактус живий, і виріс теж, десь у п.ять разів. Зараз він заввишки зо 30 см, і 15 см затовшки. Я як бачу ту рослину, то згадую, який племінник був малий :)
   
 10. PaNATALKA

  PaNATALKA Member

  5 років тому колеги подарували мені азалію, потім орхідею. Азалію кожен рік пересаджую (процес не з легких :) ), підживлюю, інколи підкисленою водою поливаю... Мороки багато, але вона така красуня! З орхідеєю якось легше. Чи то просто їй місце підходить (цвіте, розростається).
   
 11. Valentaina

  Valentaina миється в бані

  А мне вот подарили Променею , всё о ней уже прочитала Променея орхидея: описание и характеристика вида , но всё равно что-то у нас пока не складываются отношения. Никак место подобрать ей не могу, не пересадить - в общем, ничего. Наверное, мой удел - это кактусы и другие подобные не привередливые цветы))) Но я честно буду стараться, "мы в ответе за тех кого приручили" - это сейчас мой девиз)
   
 12. Edna

  Edna Member

  я суккуленты очень люблю,нравиться что в уходе они не прихотливы, та и с виду такие забавные и их такая большая разновидность:)
   
 13. UstinovaEkaterina

  UstinovaEkaterina Active Member

  Дуже люблю фікуси, у мені їх 7 різновидів росте)
   
а де твій аватар? :)