Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем маюнка, 7 кві 2008.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Не всі верхні листки, а вершечок з двома-трьома листочками.
    Та і , як вище сказано було, потрібно пересадити глибше саме стебло у вазон і насипати більше землі. У яких воно на фото показано, то є для тимчасових сажанців, вони з тонкої пластмаси і легкі.
     
    Останнє редагування: 4 лип 2015
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та не листки, а прищепніть верхівкурослинки. Тоді воно не буде тягтися вверх, а пустить бічні пагони.
     
  3. torso

    torso Member

    подкажіть щодо орхідеї
    почали рости віростки, думаю що це корені, але чомусь лізуть догори з горщика
    и можно їх запхати у "землю"?
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    image.jpg Мої квітки на балконі
    image.jpg image.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Коріння в орхідей може бути і на верху, не потрібно запихати в землю. Можливо появляється новий цвіт.
     
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @prius, то у вас не балкон, а мабуть оранжерея?:)
    Такі великі(троянди, георгіни...)і красві квіти,:good: їм же потрібно багато простору...
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Балкон десь 1,5 на 5 метрів,місця всім вистарчає
     
  8. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Красота на балконі :good:- чорнобривці..., а що то за красива червона квітка?
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Ви знаєте я коли купив весною розсаду то бірку викинув з назвою,і назву не запам'ятав,тепер багато кто питаєтся,тепер тількі весною як знову буду купувати то обов'язково запам'ятаю,вони є різних кольорів і білі ,жовті,
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Дуже гарна та квітка червона, то однорічна чи багаторічна, де купували?
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    • Баян Баян x 1
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Не можу з орієнтуватися!!
     
  13. Kobita Vasilivna

    Kobita Vasilivna чарівниця

    Якщо я не помиляюся, прекрасна червона рослинка - не що інше, як периста целозія. Однорічна рослина дійсно має дуже широкий спектр кольорів. Вирощувати її можна, як на балконі, так і у квітнику. Така яскрава плямка серед інших квіточок))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kobita Vasilivna

    Kobita Vasilivna чарівниця

    А це мої вистрадані фалики))) Хто залишився в живих:)))
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 сер 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Це ж орхідеї)А чому вистрадані?
     
  16. Kobita Vasilivna

    Kobita Vasilivna чарівниця

    Так, орхідеї. Вистрадані, того шо їх було більше, а це саме ті, хто залишився в живих. Аж занадто примхливі створіння;) Не знаю, як вони спокійно доїхали із замовленням, бо ж дома почали вередувати страшне))))
     
    Останнє редагування: 31 сер 2015
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    ага то точно, в мене теж саме)) тут гарна та красива квітка, а тут на другий день дивишся, а там половина цвіту відпало, а потім до пів року а то більше чекаєш наступного цвітіння:scratch_one-s_head:
     
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Для мене вони дуже загадкові рослини хоч і ніяких склоднощів у догляді у мене з ними немає. Цвітуть коли хочуть, поливаю раз на два тижні, стоять не на підвіконні, а трохи вглиб кімнати.
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    яким саме способом? Я наливаю воду у підставку тобто ще один горщик і десь через 15 хвилин виливаю її.
     
  20. Agarkova

    Agarkova Member

    Дівчата, дуже потрібна допомога. Шукаю ось такий вазон:
    [​IMG]
    нешодавно була у подруги в гостях в Австрії, і в неї там оселя прикрашена такими вазончиками з квітами, дивиться не дуже гарно да цікаво, і якось по-новому. Вона сказала, що в них там у багатьох так прикрашені будинки. Робиться дуже просто - всередині земля та сукуленти та інші квітки. Ось щось схоже тут знайшла: Украшение любого праздника цветами
    але мене цікавить де можна купити такі вазончики, шукала по крамницях, нічого не знайшла...
     
а де твій аватар? :)