Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем маюнка, 7 кві 2008.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Olenall

    Olenall миється в бані

    а коли треба, воно ще цвіте
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Нарещі моя орхідея знов зацвіла, але не всі квіти розпустилися деякі посохли! А от в зимку потрібно підживляти орхідеї?
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Знаю що цей вид рослин дуже гарні, але й щей вибагливі, хм потрібний вологе повітря та тепмература 12- 14 градусів, а в наших квартирах вищі показники, тому цим рослинам краще бути на балконі.
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Може спробувати для квітучих рослин, або винисти на балкон якщо в вас засклений щоб вона там була.
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Тоді в таке мічце де прохолодніше, але не є сонячно та жарко. Ще трошки почекати і можна буде на вулицю виносити!
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Нема защо! Хай гарними та здоровими ростуть ваші рослинки! А я от вже з нетерпінням не можу дочекатися появи в перше на своїй клумбі біля хати нарцизів та тюльпанів, цікаво які вже вони будуть, які кольори і чи будуть взагалі, а то я їх на початку грудня садила, вже і морозець появився був якраз, чи прийнялися:scratch_one-s_head:. От чекаю вксни з нетерпінням, та тюльпанів!
     
  8. VitalikG

    VitalikG Member

    північ
     
  9. VitalikG

    VitalikG Member

    в магазині
     
  10. VitalikG

    VitalikG Member

    дихлофос
     
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та від дихлофосу не тільки мушкара вимре ,а й вазоноко_О
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В якому,адресу можна!
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Від мушкари добре чаєм заваркою оприскати грунт. Ну і є ще спеціальні засоби в бородьбі з цими тваринками!
     
  14. Olenall

    Olenall миється в бані

    читала для добрива, треба настояти яічні білки 5 днів, (2 шт 0,5 води) потім розбавити до 5л. сама ще не зробила, може хтось вже знає - поділіться
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Візьміть шт.3-4 сірника і втикніть головками вниз у грунт і падура (мошка) зникне.Взагалі вона не так шкідлива як на нерви діє.
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От такий варіант ми в офісі пробували з працівниками, то дісно за якийсь час пропала мушкара!:good:
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Мені здається що за таку клькість днів ця настоянка засмердиця.
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    І ми таке пробували,порадив один знайомий.Спочатку переживала,щоб вазонку нічого не було,але нічого мушкара пропала:good:Хоча я не вірила,що це допоможе)
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А от цікаво як саме сірник впливає на мушкару, що вона зникає?
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це сірка так впливає.Я коли повитягувала?то сірнички були "голі":)))Але добре,що вона рослині не шкодить:good:
     
а де твій аватар? :)