Кіберспорт-автоспорт. Сучасна "автошкола"

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Vincento, 12 бер 2014.

  1. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Я знав, звісно, що кіберспорт зараз набирає епічних обертів (призовий фонд чемпіонату світу по доті становить порядка 2 млн зелененьких, до прикладу), але не уявляв, що кіберспорт може бути практично однім цілим з професійними спортивними дисциплінами. Читав статтю про те, як один хлоп, який виграв декілька турнірів на отаких от штуковинах [​IMG]
    ,буде виступати за GP3 команду вже професійно. Не лол?)
     
  2. mevreni

    mevreni Active Member

    Я думала це звичайні штуки з торгових центрів, тільки поруч катка не вистачає чи кінотеатру, а воно он як) Треба наших футболістів випробовувати ще з малку, а то може вони лише марнують час та наші нерви.
     
  3. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Або в Ворлд оф Тенкс порізатись по сітці, а потім на Севастополь)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Ок, звичайна штука з ТЦ. Після такого можна і в космонавти на про рівні виходити, якщо чесно.
    http://www.youtube.com/watch?v=oBbuJkkSYxI
     
  5. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Годі, ви серйозно? Це GT Academy, яка виховала вже не одного чемпіона. Цій академії не один рік, вона швидко шириться і наберає обертів. Не вірю, що ніхто не чув про неї..
     
  6. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    А якщо більш серйозно підійти до питання, то слід запитатись, а чи передає ця програма реальний фізичний стан водія? Від заносів до температури.. Іграшка супер, але з цим що робити? М*язову пам*ять ніхто не відміняв.

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Не все так просто. Ключовим елементом цієї академії є спеціальна грограма підготовки гонщиків, яку розробили Nissan. Ось де перехідна ланка. Саме вона і допомогає перебратися з однієї стихії до іншої.
     
  8. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Ну тоді якщо подумати, то ідея крутецька. У футболі це б не пройшло, але для гонок - ідеально. Не у всіх містах є траси, не у всіх бажаючих є гроші. А тренуватись-то треба.
     
  9. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Мудро. Я так розумію, за допомогою цієї програмки Ніссан, команди можуть розкривати талановитих людей, які б ніколи не були помічені за звичайних умов. Частина "нездатних" буде відпадати ще з самого початку, що в результаті залишить лише сильних пацанів з яких вже можна ліпити профі.
     
  10. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Доброго ранку) Так, я думаю у цьому і полягає основна ідея)
     
  11. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Бла бла бла. Які ви занудні:mocking: Хочу собі таких 2 кабінки. А краще 3-4)
     
  12. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Ну та, в Україні б така штука користувалась успіхом і мала результат. У нас дуже багато талановитих людей.
     
  13. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Я думаю що ніхто б не відмовився)))
     
  14. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Жаль, що в них можна кататись тільки в певному форматі. Якщо б підвести цю фізику під якийсь X-Trail, та на новий ландшафт.. Було б цікавіше для мене, до прикладу, як потенційного покупця. Це я з точки зору рекламної політики Nissan. Це ж їх рук іграшка?
     
  15. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Так є для цього тест-драйви. Прийшов, покатався, без проблем. Так що ти виріши, або хочеш визначитись з машиною, або погратись в іграшку!
     
  16. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    О дааа, в наших чоловіків вона б успіх мала нереальний. Замість роботи! Пограв, поспав)
     
  17. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Певно що погратись:mocking: Але на X-Trail!
     
а де твій аватар? :)