Кава чи гербата?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 лис 2008.

?

якому напоєві ви надаєте перевагу?

  1. кава

    14,7%
  2. чай

    19,0%
  3. частіше кава, ніж чай

    16,4%
  4. частіше чай, ніж кава

    25,0%
  5. і кава, і чай

    22,4%
  6. ні те, ні інше

    2,6%
  1. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Вибрала варіант "частіше чай, ніж кава". :)
    Зрештою, люблю і те, й інше, але каву люблю смакувати лише зранку, переважно розчинну з молоком. Коли нервуюсь і треба швидко приймати якісь рішення, о так, тоді роблю собі "термоядерну" чорну натуральну каву. А в хорошій компанії можна іноді попити й кави з коньячком. :)
    Але чай...ммм...:nyam2: точно вживаю частіше. Люблю і зелений, і чорний, зі всяким бергамотами, жасминами, фруктові чаї - це взагалі! :good: Смакота ;) В життєвому чаюванні найбільше люблю відкривати для себе нові смаки і сорти чаю. Останній класний чай, на який "присіла" якось дуууже цікаво називався, здається "Гуанта...", точно не пам'ятаю:blush:, але купувала у "Галці" і він там один - з такою чудернацькою назвою. Це фруктовий чай з різних засушених фруктів (більшість), небагацько кори якогось дерева і власне самого чаю (типо трави:haha:. Трохи правда дорогий чай, але він того вартує. :yes:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А не "Гуано"?!
    Гиги... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Самойлович, как вам не стыдно?!
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Підозрюю, що то yunnan. :)
     
    Останнє редагування: 19 лис 2008
  5. Summer

    Summer Well-Known Member

    чай зелений обожнюю, особливо саусеп, чорний з бергамотом і з цитриною, ммм смакота :good:
    кавусю - дуже рідко, я більше нюхаю каву :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Не знаю. :blush: Завтра сходжу в "Галку" і дізнаюсь;)
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я обожнюю зелений і білий. Різновидів там дуже багато.
    У мене завжди ДУЖЕ великий вибір чаїв удома.
    Зараз маю:
    жасминовий, персик із джинджером (перекладіть, хто може), ромашковий, м'ятний, зелений звичайний, зелений із сушеними шматочками трускавок, зелений із пелюстками троянд, ромашковий з ваніллю, червоний звичайний, червоний з ваніллю, ройбос із цитрусом, чорний "полуниця з йогуртом" (досить дивний на смак), зі смаком гранату, orange pekoe, бергамот, чорниця, мультивітамінний, журавлина (cranberry), персик і манго, яблуко з цинамоном, лісові ягоди (wild berries), чорний assam, earl grey, lady grey, і ще точно є кілька, але вже не пам'ятаю які.
    Коротше, як хтось у мене хочу чаю випити в гостях, то має дуже широкий вибір, як у чаярні. :)))
    Отака я фанатка чаю... :blush:
     
    Останнє редагування: 19 лис 2008
    • Подобається Подобається x 12
  8. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    джинджер-Імби́р

    Взаправди велки вибір чаїв , наші гратуляціі.:good:
     
    Останнє редагування: 19 лис 2008
    • Подобається Подобається x 6
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Щиро кажучи, якби зараз не перерахувала, то би й не знала, що аж стільки. :)))
    А ще точно є кілька (5-6) пачечок, що й не відкривані, тому не пригадую, які.
    Люблю я чаю під настрій випити, а настрої в мене різні бувають... :blush:
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    купила недавно мате з суницею, заварюю в глиняному чайничку, супер мені сподобався мате, правда трохи солодкуватий за рахунок суничок, але колір гарний і смак :good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Так гарно про чаї розповідаєте, що хочеться накупити різних і спробувати полюбити чай:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. fuxx

    fuxx Member

    А мене ніхто не навчив пити кави, то тепер змушений чаями бавитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Думаю, по ніку видно, що я голосуватиму за каву.:girl_in_love: Ну дуже люблю кавусю :nyam2::nyam2::nyam2:
    А чаї, якщо п"ю, то тільки на травичках - м"ята, меліса, ромашка, малинка, смородинка,шипшина...
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    А мій колишній однокласник возить чай з Китаю - чи не єдиний на всю Україну, принаймні замовляють в нього ресторани з усієї України. А починав з того, що сам десь спробував, а потім замовив маленьку партію для себе. Тепер от на роздоріжжі - чи то чаями займатися, чи дисертацію дописувати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Вау,Лілю,та ви справжній чайовий гурман!!!Ось все не могла зрозуміти,чого мені не вистачає,а перечитавши ваш допис,зрозуміла,що варто урізноманітнити свою чайову колекцію;-)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Білий?! :scratch_one-s_head:
    То певно звичайний кип"яток, нє?!
    І різновидів багато - "Окріп", "Беззаварочний", "Кіппяточік лєнінскій"...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. irushka

    irushka Well-Known Member

    Моєї подруги з Карпат бабуся варила чай з листя чорниці і горіхових шкаралупок - така смакота! а я вдома пробувала такий зварити - гидота вийшла.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Каві я не зраджую, як же без неї. Чай люблю ввечері випити, горнятко пахучого чаю, навіть чайничок для заварки недавно купила.;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ой, ну вже так хизуватися незнаннями. :beee: Ще й русизмами помережати допис. :sad:
    -1 за "кип"яток".

    Десь я вже цю знимку постила. Даю ще раз.
    [​IMG]

    А ось із посилання Уки.
    http://laocha.com.ua/ru/green.htm

    Білий чай вважається одним із найдорожчих, оскільки для нього збирають листя із вершечків чайного дерева, а це можливо лише раз в році. Сортів є дуже багато, відповідне й різноманіття цін (3 роки тому в Польщі була в чаярні, то там один із видів білого чаю коштував більше 100 злотих за 100 г чаю). Смак надзвичайно ніжний і вишуканий. Він ніби схожий на зелений, але ніжніший, шовковистий.
    Можна купити щось простіше, але смак, на жаль, не такий, як у чаю, що можна купити на вагу.
    http://plaza.fi/ellit/ideakeittio/uutuudet/lipton-teeuutuudet
     
    Останнє редагування: 20 лис 2008
    • Подобається Подобається x 4
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А я і не претендую. Ніколи гурманом не був, хоча поштефкати люблю... Ніякими іншими чаями, крім чорного найпростішого, не бавлюся.
    А русизми... Гиги... Це я полюбляю, русскє славєчка ввєрнуть...ти не помітила?! Своєрідна форма вишуканого стьобу.
     
а де твій аватар? :)