Католицька Церква повірила Дарвінові

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Liliyah Romanova, 12 лют 2009.

  1. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Людина має багато спільного із приматами. І з морфологічної, і з генетичногої точки зору.
    Можливо, існував спільний предок сучасних приматів.

    Чому когось дивує, що поведінкові особливості виникли в результаті еволюції?
    Більшість поведінкових реакцій і тварин, і людини визначаються генетично. Тобто на якомусь етапі еволюції виник певний ген поведінки і закріпився, бо виявився корисним.
    Здатність до навчання і межі тої здатності також визначаються генетично. Це особливо притаманно вищим тваринам і птахам. Також відома здатність до навчання деяких комах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    А мавпи якраз взяли свій початок від комах.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нє, комахи також від мавп.

    читав ше про снігову "людину", як прототип первісної. Завмерлий розвиток. Доречі, у тої особи жіноче і чоловіче разом, як сказано у Біблії про первісну людину.
     
    Останнє редагування модератором: 20 лют 2009
    • Подобається Подобається x 1
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Те, що хтось там з папських кругів визнає теорію Дарвіна, нічого дивного в тім не бачу. Де гарантія їх високої духовності. Простий смертний священник без відповідних зв"язків і протєжє зверху ніколи не потрапить в їх оточення, а буде сидіти в глухому селі, вдосконалюючи свою духовність і збираючи дань для вищестоящих, бо інакше відправлять на іншу парафію, яка по прибутковості повний ноль. Тепер хай переписують Біблію, бо там про мавп нічого не сказано.
     
  5. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Не зразу, були ще проміжні ланки еволюції...;)
    Згідно теорії еволюції, мабуть існував, і такий видатний еволюціоніст, як Ф.Енгельс, обгрунтував це своєю теорією походження людини від такого спільного предка... http://orel2.rsl.ru/nettext/russian/engels/rol.htm
    Правда, В.Войнович у своєму „Чонкіні” трохи спохабив цю теорію...
    :scratch_one-s_head::scratch_one-s_head::scratch_one-s_head:
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Це я пам"ятаю: блоха - джміль - стрекоза - горобець - лелека - страус - медвідь - мавпа - людина.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Олю,а ти віриш,що мавпа раптом злізла з дерева і перетворилася..гм..в таку собі симпатичну Олю-Рибку?
    га?
    І взагалі..багато разів я чув фразу,що еволюція((виникнення найпростішої живої клітини з неживої матерії, її розвиток протягом мільйонів років до Homo sapiens). - це наприклад, все одно що над купою металобрухту пройде ураган і в результаті утвориться цілком функціональний Боінг-747.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    :haha::haha::haha::good:
    Але в те вірять еволюціоністи... Як і в те, що мавпа, натискаючи клавіші друкарської машинки чи клавіатури, напише за мільярд років „Преступление и наказание”. А бородатий дядько Маркс присвятив Дарвіну свій „Капітал”...
    :preved:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Зовсім не втішно, панове, що ви так активно використовуєте ярлики і міфічні інтерпритації теорії еволюції.
    Знову те саме запитання - ви спробували зрозуміти в чому суть теорії еволюції, які її докази вже є, а що ще не зрозуміле наразі?
    А хто в то вірить? га?
    Дуже цікава аналогія. Та спершу, ніж її використовувати таки почитайте про сутність теорії еволюції.
    Виникнення першої живої клітини - от цей момент наразі не зрозумілий і дискутабельний :). Але те, що еволюційний розвиток є - є досить аргументів і доказів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    справа навіть не в тому.
    хімічний склад рослини зрозумілий, а чому вона росте... уві....
    повірити, що з часом в акули змінилися плавники - можна, а от як птахи навчилися перелітати у теплі краї і повертатися весною назад еволюція навряд чи пояснить.
    не вірю у перехід з одного підвиду - в інший.... не віриться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Ви дуже перебільшуєте. Ураган над металобрухтом зовсім не схожий на довгий еволюційний процес. Мавпа зовсім не миттєво перетворилась у людину.

    А щоб мавпою випадково було надруковано певний літературний твір, знадобиться, скоріш за все, значно більше мільярда років. Та й то, треба забезпечити цілковиту випадковість вибору клавіш, а також давати мавпам відпочити, що ще збільшить строк. Такий експеримент теж зовсім не схожий на еволюційний процес, оскільки в першому не моделюються чинники природного відбору. Випадковості, що допомагають виживати, закріплюються - ось у чому фішка.

    То я ж Вам пояснив. Які у Вас аргументи проти мого пояснення?
     
    Останнє редагування модератором: 21 лют 2009
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то було серйозне пояснення? Бо я то сприйняв за гумор....
    мов стало холодно, одні полетіли сюди - інші туди....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Я думаю, що це якраз не настільки складно, як деякі окремі етапи еволюції. Їх я згадував у стартовому повідомленні цієї гілки:
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=44132

    Ну, і що ж тут несерйозного? Що в цих міркуваннях помилкове чи дивне?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та все....
    підеш наліво - коня загубиш... направо - голову... як у казці.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Ню-Ню! І звідки, з погляду дарвінізму-енгельсизму взялися гепарди?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    теж з мавпи....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    і причому тут еволюція до людини? Акселерація - розумію, а от еволюція... а чого кроманьйонці замочили неандертальців? фігня якась з тою еволюцією щодо людини! Більше цікавих питань ніж розумних (або хоча б правдоподібних) відповідей.

    P.S. А бузьки виявилися не жартом...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Я не зрозумів, що саме здалося Вам непереконливим. Той факт, що моє описання нагадало Вам якусь казку??? Схожість на казку - це не аргумент проти.

    Ви вбачаєте щось ненормальне в тому, що деякі птахи кудись полетіли? Чи що вижили саме ті, що полетіли туди, де тепло? :dntknw:
     
  19. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    З гепанзе чи гепарутанга?о_О

    Взагалі, можливо предками людини були людиноподібні мавпи. Але ось остаточне перетворення явно не результат еволюції. Як і у випадку з гепардом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Тепер я починаю розуміти, чому люди схожі на різних тварин. Кожна людина у своїй родині має свого предка, залежно від якого бере початок. Сміх сміхом, але були випадки, коли бачив людину з обличчям копія бульдога, інший носом тягне на орла,
    хтось на бегемота, досить цікаво спостерігати за цим. Навіть часто поведінка відповідає цим видам. Думаю, що Дарвін ще не все допрацював. Навіть боюсь про це писати, хто його знає, чи не тягне на відкриття, а пишучи на форумі, можна й право авторства втратити.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)