Католицька Церква повірила Дарвінові

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Liliyah Romanova, 12 лют 2009.

  1. И какая же позиция церкви? Интересует не только католическая. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    еволюція є, але в межах одного підвиду. Наприклад, тварина з часом може видозмінюватись, удосконолюючись, але ніколи, щоб з одного виду тварина перейшла в інший вид. Тобто мавпа - в людину, а слимак - у черепаху.:)))
     
  3. Так и могли постепенно формироваться новые виды, тем более, что между близкими видами разница небольшая.
    Кстати, а что говорит церковь насчёт найденных ископаемых древних животных?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я думаю, що взагалі-то церква говорить про спасіння людини, а не про древні тварини.
     
  5. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Миху, тобто насправді Ви не знаєте в чому сутність еволюційної теорії. Але ж ваша думка обов"язково мусить бути висловлена. А от книжку (бодай якусь) по темі почитати, то хай інші..

    Нагадаю, що у іншому розділі є тема співзвучна http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=440938&postcount=45
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ми про це й не говоримо... про сутність. Мова йде лише про те, чи пішла людина від мавпи і чи церква сприймає еволюцію розвитку і більше нічого.
    А як хочете про сутність еволюційної теорії - відкривайте нову гілку і може хто й підтримає вашу пропозицію, нє?
     
  7. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Миху, у мене все більше підозр, що ви читати не вмієте, а тільки писати :).
    Гілка давно є, створена не мною. Лінк я дала на неї.

    Ватикан визнав, що теорія еволюції не суперечить християнству - це було у дописі Лілі.
    Ви ж особисто зусередились на оцінці Дарвіна і його теорії :).

    Миху, так що каже церква з приводу ЕТ? І що думаєте про визнання Ватикану? Ви своєї думки з цього приводу так і не озвучили
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ватикан?......... Та нічого нового. То просто ЗМІ кинуло "сенсацію" у звязку з якоюсь там річницею від дня народження Дарвіна. Я до такого звик вже давно. ЗМІ полюбляє шось таке кинути від імені Ватикану і потім то обговорювати. Чули, що Ватикан "визнав" одностатеві шлюби? Нє? Ну як? Всі казети про то писали.....

    я вже про то писав у дописі №22. Любите лише писати?

    Доречі, не все пояснюється отим словом еволюція, не все.... далеко не все.
    Наприклад, виникнення слона з однокліточної "тваринки" уявити ше можна, але то так на грані зійшов з розуму/не зійшов, але от поясніть мені простому хлопові, як того бузька еволюція навчила на зиму в Африку літати, а весною назад повертатисі - ніяк не скумекаю, може допоможете?
     
    Останнє редагування модератором: 17 лют 2009
  9. Что, правда, или вы шутите? о_О
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та ясно, що неправда, так само не правда про той крик, що Ватикан визнав теорію Дарвіна, звичайна робота ЗМІ. Сенсація - це ж гроші.
     
  11. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Стало холодно, кудись полетіли. Ті, які полетіли на південь, вижили. Стало жарко, полетіли назад. Для наступних поколінь, можливо, грає роль, що батьки їх туди ведуть. А може, спаково передалася властивість хотіти рухатися саме так.

    Думаю, що деякі приклади набагато складніші, ніж цей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Еге ж, та з якого часу ця позиція існує. :)))
    Креаціоністи виникли зі світських організацій вочевидь. :wacko:
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    на наш вік вистарчить.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Не знаю, чи хто звертав увагу на цей вірш коли-небудь, але, як на мене, Дарвін його не заперечив, а навпаки:

    20 І сказав Бог: Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу, і птаство, що літає над землею під небесною твердю.
    (Бут.1:20)
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і все 0000000000000000000
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Дуже сподобався коментар до однієї зі статей із заголовком "Церква повірила, що людина пішла від мавпи". :wacko:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і то більше похоже на правду.....
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я з вами не згідна, але то ваша справа. Ватикан навіть конференцію планує на ту тему, до речі.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha: а мені сподобалось.......
     
  20. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відомий прикол. Справді, в Дарвіна написано, що людина пішла від деякої тварини, слово "мавпа" при цьому не вживається. Але ж, згідно з Дарвіном, людина могла піти лише від тварини, схожої на людину. А як називаються тварини, схожі на людей? Думаю, слово "мавпа" буде правильним, принаймні в побутовій термінології.

    То що, переконливо?
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)