Католицька Церква повірила Дарвінові

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Liliyah Romanova, 12 лют 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    http://unian.net/ukr/news/news-300276.html

    http://orthodoxy.org.ua/uk/po_regionah/evropa/2007/07/11/8902.html

    http://www.radiosvoboda.org/content/Article/1491731.html

    http://newsru.com/world/11feb2009/darwin.html

    Це навряд чи щось змінить і креаціонізм далі буде популярним. Сьогодні з нагоди ювілею Дарвіна креаціоністи на знак протесту вийдуть на вулиці.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А сегодня день рождения Дарвина. И что интересно в конце своей жизни он перестал ходить в церковь
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Але його сім'я ні.
    Нині 200-ліття. Будуть святкування. На сайті Дарвіна був відлік до початку святкування. :)
    А ґуґл ось таку картинку нині поставив
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І відмовився від своєї теорії, доречі.

    А насправді, якщо говорити про католицьку церкву, то з тієї теми навіть вчора по 1+1 несли таку ахінею, що вмерти, ніби церква визнала, що людина пішла з мавпи. Але то таке.... мусять шось говорити, лиш би сенсацію зробити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Вперше таке чую. А звідки ви це взяли?
    І нащо йому від теорії відмовлятися?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Він сказав, що його теорія - це лише припущення непідкріплені реальними фактами.
    Ціла програма по телебаченню була... документальний фільм.
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    "Дарвин в старости отказался от своих теорий"

    Прежде всего, я хотел бы подчеркнуть, что этот часто упоминаемый миф не имеет абсолютно никакого отношения к спору между креационистами и эволюционистами. Дарвин не отказывался от своих убеждений. И атеистом он тоже не был. В юности он был ортодоксом, впрочем, довольно вялым, в зрелом возрасте перешел к неортодоксальному теизму, а в старости стал агностиком. В некоторых евангельских кругах были распространены слухи об обращении Дарвина. Однако ни биографы Дарвина, ни другие источники не подтверждают эту информацию. Да и изучение писем, написанных Чарльзом Дарвином незадолго до смерти, в период его предполагаемого обращения, ясно показывает, что никаких перемен в его сердце и мыслях не было. По всей видимости, Дарвин до последнего дня своей жизни оставался эволюционистом и агностиком.

    Еще одно распространенное заблуждение относительно Дарвина - что основной его труд был в первую очередь попыткой поставить идею эволюции на прочный научный фундамент. Если такая задача и была, то она была второстепенной. Научные свидетельства Дарвина в поддержку эволюции были не особенно впечатляющими. Дарвин, не получивший систематического естественнонаучного образования, верил в ту уже развенчанную наукой теорию, что организмы якобы наследуют приобретенные признаки. И хотя Дарвин внес большой вклад во многие естественнонаучные дисциплины - такие, как зоология, ботаника, геология и палеонтология, - его наиболее значительные и долговременные достижения относятся не к естественным наукам, а к философии.>>>>>>
    http://www.creationism.org/crimea/faq_mythology.html
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Дякую, Сенсативе.
    Я читала про те, що Дарвін був готовий відмовитися, але не відмовився. Він думав прийняти спасіння через Христа, не відкидаючи теорії еволюції проте, однак ні його глибоко віруюча дружина, ні хто інший із близького оточення цього не підтверджує.

    http://www.gnmagazine.org/issues/gn71/darwin.htm

    Відповім вам вашими ж словами. Оскільки такий факт ніким підтверджений не був.
    ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як і зворотній.

    Хоча, як на мене..... То немає жодного значення. Ну придумав, ну відмовився, чи не відмовився, яке то має значення? Від того істина не постраждає. Це просто думка чоловіка, не ліпшого, не гіршого... просто зробив сенсацію, яка вкорінилася у суспільстві, не більше і не менше.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Не забувайте, що його теорія зазнала перекручень і мало людей читали його праці й цікавилися, що ж насправді він говорив.

    Відомо, що він перед смертю сказав своїм рідним: "я не боюся помирати".
    Крім того, атеїстом він себе не визнав ніколи. А те, що людина перестала ходити до церкви, не конче свідчить про втрату віри в Бога, це може свідчити про багато інших речей.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Ну, вже так не спрощуйте :). Науковці, представники академічної освіти (тобто ті, хто власне займається питаннями еволюційного вчення) його праці читають.

    Інша річ, що помилково вважається, що теорія Дарвіна - це й є еволюційна теорія з сучасної точки зору. Насправді теорія Дарвіна у чистому вигляді трансформувалась у окремий науковий напрямок - дарвінізм. А сучасна еволюційна теорія називається синтетична (бо включає в себе елементи багатьох наук) і постійно розвивається.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не знаю...
    я думаю, що з нього більше зробили тим, ким він є, ніж тим ким він був насправді. Для мене Дарвін не є якимось там авторитетом, чи світилом... чи взагалі значущою особистостю. І шо він думав перед смертю, чи що він думав про свою теорію... без різниці.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я мала на увазі простих людей. :blush:
     
  15. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Миху, ну Ви я к завжди.."Я, для мене" :)

    Дарвін направду один з небагатьох прикладів вчених-геніїв. Геніальність вченого полягає у тому, що він може зрозуміте те, що ще не має достатніх доказів. Але як з"ясують пізніше - зрозуміти правильно!
    Це завжди тяжка ноша і доля таких людей дуже не проста.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чому для мене?
    просто у мене майже нема авторитетів. І геній він, чи... яке то має значення? Що дало людству його гіпотеза? яку користь?
    І... нічого ше не з"ясовано. Воно так і залишилося гіпотезою, хоча й загально прийнятою. Чомусь ніхто ше не знайшов мавполюдину, ні наяву, ні кісток.
    Ну а атеїстичний світ цю ідею прийняв на "ура", ЩО Й НЕ ДИВНО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Ага, а попівська теорія підкріплена фактами.:)))

    А між тим, саме еволюційна теорія є чи не єдиним реальним доказом існування бога. Адже будь яка система без зовнішнього контролю занепадає, а не розвиваєтся. Для того щоб сад розквітав, а не заростав бур"яном треба щоб хтось його доглядав. Тому саме еволюція, як рух вперед, є доказом наявності вищого розуму що її спрямовує.
    Але, нажаль, релігійна обмеженість не дає цього зрозуміти багатьом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    от до чого доводить не вивчення християнства у школі........
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Так, невивчення християнства в школі призводить до того що людина вміє (Жах!!!!) логічно мислити.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вивчення християнства у школі призвело б до того, що ви б зараз тут не відкривали для себе Америку вголос, а знали б позицію церкви до цього питання.
     
а де твій аватар? :)