Катинь забрала життя польського президента

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Agaton, 10 кві 2010.

  1. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Кто ж думал,что всё окажется не так.
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ви це прочитали польською чи російською?
     
  3. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Мне вспомнился эпизод из "Калины красной", где Шукшин подаёт просящему горячую воду, которую тот попросил по ошибке (" А я думал, тренированный, наверное").

    ---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    Вся ваша беда в том, что вы о других судите исходя из собственных привычек, поступков.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну й запитання... ясно, що російською... з масковскім акцентом...
     
  5. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ой панове, підводять нас знов як дітисків зі самого ранку...

    Прокурор Шелонг крутить як собака, ребусами якимись говорить
    - Бул тротил
    - Ні, помилисия, не було жодного тротилю,
    - Я не казав що не було, я казав, що не казав що був...
    - Може і був, але нихто не може сказати що тротил.

    ІМХО це просто туман, що має приховати щось набагато важливше.

    Навіщо це усе...?
    Тіждень тому відбулася у Варшаві велика конференція польских науківців по питанню обставин катастрофи, обсуджали можливі варіянти крушення літака.
    Неможливо вже було з отим товариством просто дешево сімхом обійтися, усі прихильні Туску ЗМІ рішили держатися з боку мовчки - ні одгого слова. Але оскільки результати збульверсували люди, усе одно поробился рейвах страшний. Там загалом висновки були такого рода, що
    - Вибух (один або більше) є дуже імовірною причиною аварїї, судячи по дослідженнях мареріала, який залишился і по розміщенню фрагментів літака.
    - аналізи, траєкторії ітд з протокола "комісії Міллера" варті фунта маку,

    Ну і смаженним запахняло, щось треба робити,

    І ще раз питання навіщо це усе,

    Тут варто запитати, що справді показали дослідження літака. Ось там ніфіга жодного тротилю чи іншої вибхівки не найшли, це усе туфта і туман - але щось набагато цікавіше..
    Сректрометричні дослідження прказали, що місцево, деяки металлові частині булі піддані дуже високим температурам, адже там вроді жодного пожара не було, невже? Це сходиться с долідженнямі по тисненнії.
    Треба швиденько справи наперед осмішити, крутих варіянтів натворити.
     
    Останнє редагування: 30 жов 2012
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Боря, там для недобачаючих дане джерело. Поверніться, перечитайте, знайдіть і більше не задавайте тупих питань...
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Васю, я іншої відповіді, крім "сам дурак!" від Вас не очікував. Я запитав конкретно - це Ви у російських ЗМІ прочитали?
    Я не настільки володію польською, щоби з лупою в руках в"їжджати в нюанси і ловити російського "компілятора" на перекрученнях і пересмикуваннях.
    Точно про Вас сказано:
    "Не заглушить господам с Би-Би-Си
    Радиостанцию "Сельдь Иваси!""
     
  8. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Что там в Польше вообще за государство? По моему его со времён начала загнивания и распада Речи нет. Бардак какой-то. При непомерной гордыни. Всё очень похоже на Западную Украину. Прямо близнецы-братья. Состав крови одинаковый. Размешанный одним и тем же фактором.
     
  9. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Agaton, положа руку на сердце , а кому была более выгодна эта катастрофа?
     
  10. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Кому выгодна именно катастрофа, я ответить затрудняюсь, но кому был невыгодным Качински – это уже яснее – почти всем могучим мира сего.
    Сергей, да Вы же прекрасно знаете, что Качинского и на Западе и на Востоке не любили, но самых ярых ворогов он имел в Польше. И именно их действия вызывают сейчас (и в прошлом) наибольше сомнений, но об этом много раз писал и этого аспекта уже подробнее обсуждать здесь не хочу.
    Нам с этим самому разобраться.

    Пока вопрос другой – почти ничего не известно даже о обстоятельствах катастрофы. Вместо этого, имеем вранье правительства, манипуляции прокураторов, доклад комиссии Миллера, из которого не осталось буквально ничего.
    Кому это выгодно ? Всем, кому выгодна нестабильная страна.
     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
  12. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Единственного польского руководителя я глубоко уважаю - В.Ярузельского. Страну сохранил от потрясений. Как офицер чувствуется очень порядочен. Не пролил крови. Остался в своей стране, которую любит, нив какую Америку не уехал. В России я с таким уважением отношусь только к Ю.В.Андропову. Я при нем жил, работал, Горбачёв вылез именно на том, что он сделал, Горбачёв первое время под него "рисовался".
     
  13. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ну и все сходится

    ---------- Додано в 18:36 ---------- Попередній допис був написаний в 18:16 ----------

    А тут, ось вибачаюсь, не прав був.
    Нині сміг нарешті спокійно прочитати про деталі.
    Фактично - шукали високоенргетичних хімічних зв"язків ( ш найшли), специфічних для нестабільних сполук, зі сильним потенціалом дефіцита кисені. Шукали користуючі спекторметром для детекції якогось визначенного типу електронів.
    Наявність таких електронів вважається гіпоптетичним, але і загальним слідом вибухівки.
    Ось тільки знайшов, звучить серьозно... але що далі не відомо, літак усеж залишається в Росії.

    Але що цікаво, знайшли не зараз а майже місяц тому.... О...
     
  14. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Для тих, хто встигнє прочитати на польської



    ссилка тут
     
  15. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Єдине з чим можна погодитись.

    ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

    (Другорядне викинув.) Йой, як вони хвилюються за авторитет Путіна :wacko:
     
  16. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Благодарю , именно это я и хотел услышать от Вас
     
  17. kym

    kym Well-Known Member

    Тільки забули тротил з крила витягнути....

    ---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

    Ага.... відомо що диму без вогню не буває.... і з чого б це нова хвиля появилась просто так.... ймовірніше що кінці ховали ховали. але правда рано чи пізно все одно на верх лізе.... от і вилізла
     
  18. - ясное дело, оппозиции горит во власть попасть...
     
  19. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Вам подсказать , что ещё на верх ВСЕГДА всплывает , окромя правды?
     
  20. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ну, не могу......
    дійсно НИХТО не помітив в чом прикол ...?

    Ось такі пан Клінцевіч, замглава комитета Госдуми по обороні, є страшно обурєним "спекуляціями" в Польщі відносно катастрофи і вимагає якихсь прокураторських дії. Від прокураторів, здається російських, бо нібито яких йнших ?

    Відно в Госдумє куріца все-ж не птіца.
     
а де твій аватар? :)