Каталог закладів та відгуків до них

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Володимир Пасіка, 11 жов 2013.

  1. Вітаю шановне паньство :3

    Недавно викинув в інет свій сайт Geoola.com
    Суть сайту, каталог закладів України (зараз ше мало, тільки наповнюю контентом). Корисним буде для власників закладів, зможуть доносити інфу до клієнтів, і власне для клієнтів, так як зможуть читати відгуки один одного про якісь послуги, одним словом в вільний від проекту часть пробував зробити щось типу америкоського Yelp. Старт досить успішний, вже біля 300 юзерів, і 50 відгків реальних (за місяць в публічному доступі)

    Які ваші думки про це чудо? дизайн, функціонал і тд, буду вдячний за критику, хочу зробити файний інформативний сайт.

    p.s. це не сайт типу foursquare хоча дещо схоже :)
     
  2. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

     
  3. Bodza

    Bodza New Member

    Класний сайт 9 з10, є питання:
    1. Корисним буде для власників закладів - як саме? коментами? думаю цього мало. Для користувачів це добре
    2. Дизайн хороший, функціонал теж
    3. Розбиріться з Трускавцем поки є час, там декілька клінік одна й та сама. Поки що все. Питайте якщо щось. Успіхів!:good:
     
  4. 1) Тепер доробив купу функціоналу для власників, вони і можуть бачити скільки юзерів знаходиться в певному радіусі навколо їх закладів, скільки переглядів сторінки, робити розссилку про свої акції для користувачів навколо закладу + ше купа статистики і класних і безкоштовних штучок + процес вдосконалення і розробки продовжується, на сайті вже більше 3000 користувачів і біл 32 000 закладів, скоро буде оновлення дизайну і ще більше нового функціоалу
    2)дякую :3
    3)Стараюся поки розбиратися з чим можу, скоро візьму контент менеджера так як справи з сайтом йдуть догори :bandera:
     
а де твій аватар? :)