касовий/товарний чек

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем mota_boy, 24 бер 2007.

  1. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Якщо є знаючі то підкажіть якими нормативними документами регулюється видача товарних чеків в магазинах, якщо є касовий апарат то все зрозуміло (касир повинен вручити чек), а якщо нема ? Якщо підприємець є платником єдиного податку то тут повна нерозбериха, хтось дає товарні чекі (заповнені від руки) хтось ні, чи зобов'язані продавці надавати чеки, яку відповіальність вони несуть за відмову надати документ про оплату.

    P.S. А можливо хтось підкаже тел. товариства захисту прав споживачів.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: касовий/товарний чек

    Львівське обласне товариство захисту прав споживачів
    Експертиза, дослідження ринку товарів і послуг, консультації, інформація, просвіта.

    Львiвська

    Львів

    (0322) 79 76 24, ф756550, 76-44-08

    Сапожник Дмитро Іванович

    79000, м. Львів, вул.Уласа Самчука, №9
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: касовий/товарний чек

    Можна нескромне питання ?ліньки самому подивитись?
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: касовий/товарний чек

    А ви ці два понятя розрізняєте?
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

  6. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: касовий/товарний чек

    соррі :rolleyes: виправлюсь :o
     
  7. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: касовий/товарний чек

    Можливо я і помиляюсь, але як на мене то касовий чек це документ що вийшов з касового апарата, а товарний виписаний від руки (власне на бланку так і написано "товарний чек")
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: касовий/товарний чек

    Наскільки памятаю підставою до виставлення претензій до продавця має бути наявність цих двох документів,в деяких випадках вони взаємо заміняємі ,але то ,що то різні документи то точно
    До речі наша Ольга помоєму в тому рубить кликніть її до розмови через чат
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: касовий/товарний чек

    товарний чек, виписується продавцем у двох примірниках. У ньому повинно бути вказане найменування торговельного підприємства, номер товарного ярлика, найменування товару, гарантійний термін, ціна реалізації, дата продажу, прізвище продавця.

    Товарний чек покупцем пред'являється касиру при оплаті товару. Другий примірник товарного чека залишається у матеріально відповідальної особи;

    - касовий чек, яким оформляється отримання грошей від покупця. Касовий чек передається покупцю разом з товарним чеком. Обидва документи погашаються штампом "оплачено";
     
  10. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: касовий/товарний чек

    тут не зовсім згідний, що мені повинні виписувати товарний чек в звичайному супермаркеті при купівлі продуктів, навіть якщо дають касовий?
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: касовий/товарний чек

    питання не до мене а до Ніна МОРОЗОВА,
    кандидат економічних наук, аудитор
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: касовий/товарний чек

    закон навіть якщо він поганий підлягає виконанню до його відміни
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: касовий/товарний чек

    як було встидно за наших студентів- юристів ,які приймали участь на львівському телебаченні в круглому столі з Вакарчуком,з приводу пікетування рішення міністерства вищої освіти України про складання іспитів в магістратуру, зневажливо обізвану Іваном Олександровичем "магістеркою".Такого підлабузництва і правового невігластва я не бачив з часів ВЛКСМУкраїни
     
  14. angal

    angal Well-Known Member

    Відповідь: касовий/товарний чек

    Підприємець згідно Закону "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій...(РРО)" має право не застосовувати РРО якщо він працює на єдиному податку. Але замість чеку він зобов'язаний на вимогу видавати розрахунковий документ, не товарний чек, який не є розрахунковим документом, а номерну квитанцію про прийняття оплати, з вказанням своїх реквізитів, суми оплати, дати здійснення операції, а також інших параметрів, що стосуються конкретного товару, чи послуги - одиниці виміру, ціни, загальної кількості, тощо. Разом з тим продавець товару (надавач послуги) зобов'язаний підтвердити покупцю свое право не застосовувати РРО видавши до кожної квитанції копію свідоцтва про сплатою єдиного податку. Тільки ці два документа є підтвердженням факту придбання товару (оплати послуги), і тільки на їх підставі можна оскаржувати дії продавця (якість товару, відповідність послуги). Оскаржувати треба письмовою заявою в Міське Управління захисту прав споживачів. У Львові воно знаходиться за адресою вул. Чайковського 20, (На 2-му та 3-му поверсі над салоном Пежо). Процедуру докладно можу викласти, позитивний досвід відстоювання власних порушених прав з поверненням грошей і вибаченнями, та кислими мінами працівників сервісу, що перед тим нахабно посміхалися, маю. Але, при всій моїй повазі до Львівського форуму, не маю можливості регулярно відслідковувати дописи через обмеженість у часі, прошу при потребі звернутись в розділ "консультація" мого сайту: http://privattaxi.org.ua/phpBB2/viewforum.php?f=4&sid=484b6019a4fcece7d9c677bd739eb30c
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: касовий/товарний чек

    За вимогою покупця мусять видати чек!
     
а де твій аватар? :)