Картопляна божевільня

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    Зізнаюсь, я недолюблюю всі ці американські “загальнохарчі”. Але остаточно вкорінився у своїй нелюбові до них, вислухавши розповідь свого знайомого, старенького пана Стася Гарбузяка. Повний текст
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Картопляна божевільня

    Та який то до хороби вуйко? :crazy: Ви добре підпис прочитайте. Влад Якушев.:suicide: Ше Вам треба повідати шо подібні пани вміют пурєдного писати? :cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Картопляна божевільня

    Ооооо, як мене це бісить ... особливо в Пірамідах ... їх по 4-5 стоїть: одна на касі, одна на вазі - а решту за кУмпанію ....
    Ти в них по 50-120 грн лишаєш ...і хоть би хто підноса поміг донести, чи приніс гарячу страву по замовленню ... за ті ціни шо вони гребуть в любій реставрації Львова: обслужать, усміхнуться і побажають приємного апетиту.

    Щодо бурітусу ... угу, там він дорогий ... то та сама Шуурма ... на початку Франка мона купити її від 8-50 грн... досить смачно.

    Щодо картоплини тієї ... то так ... є теж був "приємно" здивований кількістю, смаком і ціною.

    Але таки в Картопляній Хаті є одна цікава фішка - коктель Кончіта: томатний сік + лікер + перець. Досить цікаво смакує з гострим бурітусом.

    Але як на мене, найкраще ходити їсти до Пузатої Хати і в Нью-Йорк.
    В обидвох мона пообідати за 10 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Картопляна божевільня

    тут коментарі завжди цікаві :)

    сітка забігайлівок Panera Bread мені подобається.
    але справді в Америці нема таких цін коли порівнювати. а бульба, - то взагалі найдешевша.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)