Карта поляка

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Авто дубіфікат, 7 лип 2008.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    картежніки там в основному кацапи...
     
  2. Доброго вечора!
    У мене таке запитання - чомусь ніяк не можу в тому законі про карту поляка дочитатись
    Мені 20 років, якщо мій батько отримує карту поляка, то чи можу я отримати карту поляка, відповідно за його і моєю заявою, чи оскільки я повнолітня -мені потрібно самій окремо подавати документи?
     
  3. kysyak

    kysyak New Member

    Привіт усім!! Хто може допомогти. Маю карту поляка на дівочому прізвищі. чи потрібно ще раз перездавати на інше прізвище в консула. чи просто приходиш здаєш документи і тобі дають тобі карту на інше прізвище.???????????

    ---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------


    на скільки я знаю то тобі потрібно самій подавати. до 18 років з батьківськими документами можна.
     
  4. ivanushshka

    ivanushshka New Member

    документи

    Довгий період не міг знайти документів про народження дідуся, який був хрещений в костелі в Коломиї. А консульство у Львові їх вимагало. Допомогли мені тут: <a href="www.kartapolaka.biz.ua">www.kartapolaka.biz.ua</a> Знайшли його акт народження в архіві в Кракові. Рекомендую тим які не мають або не можуть знайти документів які посвідчують польське походження. Іван

    ---------- Додано в 01:11 ---------- Попередній допис був написаний в 01:10 ----------

    Довгий період не міг знайти документів про народження дідуся, який був хрещений в костелі в Коломиї. А консульство у Львові їх вимагало. Допомогли мені тут: http://kartapolaka.biz.ua Знайшли його акт народження в архіві в Кракові. Рекомендую тим які не мають або не можуть знайти документів які посвідчують польське походження. Іван
     
  5. Sokilvolodymyr

    Sokilvolodymyr New Member

    Доброго дня!
    Підкажіть, будьте ласкаві, які потрібно мати при собі документи, щоб продовжити Катрту Поляка після 18 років. Чув, що слід поновити до 18 років і 9 місяців.
     
  6. Myroslavchik

    Myroslavchik New Member

    Мене також цікавить дане питання .Я з Тернопільщини .В консульстві у Луцьку стикнувся з такою проблемою. Дитина має Карту Поляка на основі Карти Поляка матері (дідусь поляк). Консул сказав , що навіть ,ящо продовжувати її за три місяці до досягнення повноліття( 18 років ) ,то треба заново подавати документи, а оськільки у дитини виходить ,що тільки прадід поляк, то зробити це буде неможливо. Інших родичів по польській лінії немає. Але в Уставі Карти Поляка написано
    Art. 17.
    3. Karta Polaka przyznana małoletniemu traci ważność po upływie roku od dnia uzyskania przez niego pełnoletności.
    4. Jeżeli po uzyskaniu pełnoletności, najpóźniej na 3 miesiące przed terminem, o którym mowa w ust. 3, posiadacz złoży wniosek o przedłużenie ważności, ważność Karty Polaka jest przedłużana na okres 10 lat.
    Хто може дати грунтовну відповідь, або стикався з даною ситуацією. Дякую!
     
    Останнє редагування: 20 лип 2014
  7. elgriso

    elgriso New Member

    Документи і співбесіда

    Доброго дня!

    Відомо, що мій прапрадід був поляком (зі слів прабабусі), а також сама прабабуся народилась у Польщі. Документи не збереглись (колись писали у польські архіви та отримали відповідь про те, що архіви не збереглись), але у маминому свідоцтві про народженння совєцького зразка вказано що її мама (моя бабуся) за національністю є полькою. Питання - чи будуть вимагати ще бабусине свід. про народження? і що робити якщо у ньому просто немає графи "національність". А друге питання - чи варто на співбесіді розповідати про своє минуле навчання у Польщі.

    Дякую за відповідь!
    ;)
     
  8. taniczka

    taniczka New Member

    Підкажіть будь-ласка переваги Карти Поляка і карти сталого побуту. З якою з них перебування в кращих і вигідніших умовах??(для студента)
     
  9. Alyonasimple

    Alyonasimple Member

  10. Alyonasimple

    Alyonasimple Member

  11. Alyonasimple

    Alyonasimple Member

  12. zeitgeist

    zeitgeist Member

    Хмм, це питання цікаве.. чи вважати це дійсно негідним, щоби клопотати про карту поляка, будучи українцем, маючи всіх дідів та бабусь українців, але володіючи польською і знаючи історію Польщі ? Просто заради спрощення перешкоди з отриманням візи? Чи вважати це запроданством і зрадництвом?
     
  13. Alyonasimple

    Alyonasimple Member

  14. Dervish

    Dervish миється в бані

    і нафіга було воювати з Жечью Посполитою і відєднуватися від неї коли тепер заповітна мрія галичанина - це карта поляка??!!...
     
  15. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Може не треба так огульно всіх галичан поливати брудом.
    Я маю польське коріння, багато моїх знайомих теж.
    Але щось навіть думки про карту поляка в голову не приходить.
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо, крім "приєднуватися-від'єднуватися" більш ніяких ідей немає?
     
  17. akrobat

    akrobat Active Member

    Маю національну польську візу категорії Д, видану по карті поляка, і хочу по цій візі (вже був по ній в Польщі) поїхати в Болгарію через Румунію. На сайтах (щодо видачі віз Румунією і Болгарією) пишуть, що Румунія і Болгарія пускають власників національних віз категорії Д, виданих країнами-повними членами Шенгенської угоди, тобто по ідеї повинні пустити мене.
    Але цікавить практична сторона питання: хтось пробував таке зробити? Може чули щось?
    Наперед вдячний за інформацію!
     
  18. via

    via New Member

    Може хтось порадить фірму у Львові, де можна проконсультуватися щодо документів на карту поляка. Маємо листа з Міжнародної Служби Розшуку, де вказано, що з її документів взяті дані громадянства діда - поляк (він служив у польському війську). Жодних інших підтверджуючих документів поки не маємо і хотіли би дізнатися, чи цього достатньо, чи треба писати ще в польські архіви.
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Можу помилятися, але майже впевнений, що не в громадянстві справа, а таки в НАЦІОНАЛЬНОСТІ. В мене також дід у войску польскім служив, але до отримання карти поляка це не має жодного відношення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Witalij Gl

    Witalij Gl Member

    Доброго дня. Маю питання. Зараз у новому приміщенні консульства куди потрібно заходити по питанню карти поляка (я подавався на карту ще в старому приміщенні консульства)? Друге питання-записаний на вересень, хочу подати документи на свою дитину (9 років)-чи хтось знає, будуть у дитини щось питати на польській мові?
     
а де твій аватар? :)