Карта поляка

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Авто дубіфікат, 7 лип 2008.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Свідоцтво про народження видається вповноваженою на те інстанцією.
    Жодна польська "організація" не може видати свідоцтво про народження іноземцю, бо це є урядовий документ, засвідчуючий особу.
     
    Останнє редагування: 7 бер 2012
    • Подобається Подобається x 1
  2. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Тому що jus soli Польщі діє тільки, якщо не можна застосувати jus sanguinis. Я Вам писал вижче.
     
  3. Taniuszka

    Taniuszka Member

    Не розумію, тобто urzad stanu cywilnego міг видати свідоцтво тільки поляку? Так чи ні?
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Саме так.

    Польські уряди видають метричні посвідчення особи тільки польським громадянам, українські - українським...
     
  5. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ні....

    Реєстрація за 14 днів від народження є обов"язкова для всіх.
    Це посвідчення народження і не має ніччого спільного з громадянсьтвом.

    Інформація для иноземців про це на сайті МВС.
    http://www.msw.gov.pl/portal/pl/653/8722/Wszystko_o_akcie_urodzenia.html
    (можете переключити на англыйську...)

    і ще з ыншого ресурсу польською



    ---------- Додано в 18:39 ---------- Попередній допис був написаний в 18:37 ----------

    Так, йдете саме туди, але вони не мають справи до громадянства Вашої дитини.
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    При вісй повазі, Агатоне, але Ви зараз говорите про польське право, котре, мабуть, не заперечує такої можливості.

    Але громадяни України повинні керуватися законами своєї країни.

    http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0719-00?test=4/UMfPEGznhhxYY.ZiIg0p.RHI4Q2s80msh8Ie6
     
  7. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Звичайно, тільки про польське.
    Тому, що ціла бесіда почалася з того, що батьки хочуть подальше жити у Польщі і надіялися що дітя дістанє громадянство автоматично після народження..
    Як вже знаємо - не дістанє.

    Ціле питання взагалі має сенс, если говоримо про люди проживающих у Польщі довжчи час, або декого із зовні ЄС, кому трапилося родити у Польщі.

    Та скажем так.
    Польска адмінистрація у нормальному режимі (батьки відоми, документи в них є) не зайімається питанням громадянства дитини - тут Ви праві - кожен має тут керуватися законом своїй країни.
    Але реєструвати кожне народження треба.
    Потрапить людина з дитиною на кордон і що подальше ?
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ми згоди дійшли - керуватися законами своєї країни.

    Нічого в тому екстраважкого нема - я колись також потрапила за кордон з дитиною.
     
  9. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    я б усе одно сказав - і країни, у якої дитина народилася, поки не повернеться у батьківщиу.
    Зрештою, загальлний принцип всюди такий же - на час перебування на территорії данної країни кожен, великий чи малий, мусить керуватися її законом в межах, що стосуються іноземців.

    але ми говоримо про новонародженну за кордоном
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А яка різниця? І у цьому випадку її батьки керуються законами тієї країни, громадянами котрої вони являються. А у випадку України все однозначно - батьки повинні зареєструвати народження дитини у інстанціях, зазначених вище.
     
  11. heap

    heap Member

    Добрий день. прохання до добрих людей які мають карту. скиньте будь ласка пдф файлик анкети вже зареєстрованої по карті поляка. Бо хочу подавати на візу і боюсь що щось зареєструю неправильно і вийду з консульства з нічим і прийдеться знову туди йти. просто незнаю які поля пропускати а які правильно заповнити. тому хочу зразок. за гроші реєстрацію не пропонуйте.
     
    Останнє редагування модератором: 10 бер 2012
  12. aniuta

    aniuta New Member


    http://www.lwowkg.polemb.net/files/documents/KP/KP wzor.pdf

    ---------- Додано в 10:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

    День добрий. Можливо хтось знає, де знайти перелік документів для вступу до університету в Польщі. Завчасно дякую.
     
  13. heap

    heap Member

    дякую, але це трішки не те) карта в мене вже є. я шукаю зразок анкети в консульство на отримання візи по карті поляка.
     
  14. alezx

    alezx New Member

    її реально самому зробити тільки знати польськумову говорити я зробив але я неповнолітній то я ходив з татом мій брат зробив він поанольітній він тільки говорив :good::good::good:

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ----------

    таяк на україні тільки на дохторат їнакше :):):good::good:
     
  15. Solomiko

    Solomiko New Member

    Хто знає, коли подаєшь на карту якщо є маленьки діти їх також можна вписати в саму карту. Як це зробити? Може десь треба зазначити в анкеті ?
     
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Господи, что же Вам с маленькими детьми на Украине не сидится?
     
  17. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Национальная черта - всё продать.
    Это я сказал - украинофил.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. heap

    heap Member

    до чого тут це. Карта це можливість будь-коли сісти і поїхати в Європу і не думаючи про запрошення, пів кілограма документів, стояння в чергах чи переплачування турагенствам
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не знаю, як зараз, але перше свідоцтво в уженді стану цивільнего Данило отримав у Н.Сончі, при українському громадянстві батьків. У 2001 р.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    І зараз теж так є.

     
а де твій аватар? :)