Карпатське рандеву

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Коммунарец, 11 лис 2019.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Попершу завітав у Моршин.
    [​IMG]
    Курорте містечко, але вирішив почати з нього карпатське рандеву наприкінці 2019 року.
    Городи закінчилися, садок прибраний, чому б вільній людині не поїхати підняти свій духовний стан, заодно і підлікувати своє здоров'я перед апокаліптичними подіями? Все ж, головна мета - випробовування віри, щоби довести небо, на що я спроможний заради мети, яку ніяк ніхто не може здійснити, щоби люди жили у ладу з природою, піж собою і з Богом у серці, а не в голові.
    Ще цікавить проблема, як жити, щоб не робити гріха, але отримуваи задоволення від життя.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Живите радуясь! Бог изощрён, но не злонамерен, как сказал Эйнштейн.
    А от себя могу добавить, что покаяться никогда не поздно, а согрешить можно не успеть :)
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В моршині пару днів тому відкрили новий пам"ятник Карпатській Рисі. Планую в суботу поїхати подивитись.
    upload_2019-11-11_20-19-10.png
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ця іржава штука - то такий пам'ятник?)
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Щось чув краєм вуха, але не знав, що то у Моршині. Заїду води взяти і подивлюся). Ніби рися воду хлебче...
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, оце пам'ятник там
    [​IMG]
    А то витвір мистецтва)
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я теж спочатку зі скепсисом поставився.
    То спеціально так зроблено. Природне окислення, іржа, надасть рудого кольору рисі.
    Висота чи то три, чи то чотири метри.
    Створений в підтримку захисту зникаючих видів тварин Карпат, і карпатської рисі в тому числі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Головний бювет
    [​IMG]
    А також воно є джерело N6. Це, на мій погляд, джерело коррупції. Бо випросити склянку підігрітої води, яка відмінна від інших джерел, треба приниз итися. Але я просив продати, тричі... Дивляться на мене, і кривить їх, наче біси в них сидять. Щоб отримати воду, треба йти до лікаря, а той за прийом і рецепт бере 200 гривень. Я не ходив, але мати їздить в Трускавець, то розказує... Кому потрібна та реформа супруніхи, якщо лікарі гребуть, аж піниться. Все не нагребуть, але кожний відповість за кожний хабар. Тому треба поставити автомат для продажу карточок на купівлю води, а кому треба - нехай йде до лікарів-хабарників.
    [​IMG]
    Для простих людей є джерело N1 - поряд з головним бюветом і джерело N4 Божої матері.
    З джерела N6 вода по вологості нагадує "Марію" з Трускавеця, то краще туди поїхати, там поки що був вільний доступ. Але пізніше побачимо.
    Інші джерела нічим від звичайної води не відрізняються, хоча склад мінералів нависаний однаковий з 6 та 1 бювету.
    Короче... повне плацебо)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я сьогодні теж заїхав в Моршин. З однією метою, подивитись на рись.
    Подивився.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене сьогодні важлива подія. У ЧСВВ нічна служба буде, хочу побачити з 12 на 13 число кожного місяця. Кажуть на восхваління Ісуса Христа, хоча там трохи інше. Але то далі буде.
    Поки що насолоджуюся теплими днями, разом з тим виправ речі і сушуся).
    Вночі було холодно, майже до нуля, але під плівкою була парилка) що з царати капало і виспався, як ніколи).
     
    Останнє редагування: 12 лис 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    12 листопада 1623 року був убитий архіепископ уніатів Йосафат Кунцевич
    Сьогодні буде служба. Подивимося...
    Я не суджу нікого, але буду показувати те, що бачу.
    Ось вечір настає... Як проявляться зорі у повній красі, о 18-й годині почнеться служба.
    [​IMG]
    А поки що всі дивуються у черги і здають гріхи. Я б теж встав, але я сповідаюсь самому Богові кожний день і кожний час...
    Аби рюкзака мого не знайшли біля місця здачі грехів( угораздило всунути. Трохи померзну без теплих речей(
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А Святу Євхаристію приймаєте?
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я частіше на небо дивлюся... там більше. От під самий вечір таке побачив. А ви що бачите?
    [​IMG]
    Далі ще буде.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ще раз, востаннє...
    @Коммунарец, а Ви Святу Євхаристію приймаєте?
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Розбираємося зі святами.
    Ого! Уніати святкують великомученика Зиновія. Ну, і мають поминати Кунцевича.
    А ще...
    То я сьогодні іменинник! Піду, чаю випью)) з ватрушками)
    [​IMG]
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, було. Останній раз 7 квітня 2017 року. На свято Благовіщення. Перед своїм поломництвом на славу Божу.
    Бачите, пам'ятаю) Не скажу, що не грішив, але каявся і просив прощення, поки не навчуся жити без гріха.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тоді Ваші байки про славу Божу виглядають якось по блюзнірськи, шо нє?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви теж, колись модерували, щоб все бездоганно було ( з теми звичайний день) , але потім плюнули на все.... А я вже три роки не звертаю...
    То хто з нас блюзнір?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ні на що я не плював, не брешіть.
    /можете ще разок висповідатися;/

    Ви блюзнір і ханжа.

    Якщо Ви вже три роки не звертаєте увагу на головні засади християнства, то чому Ви робите якісь потуги в проповідуванні цього християнства?
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Очистить тему від себе, потім будете мені мораль читати)
     
а де твій аватар? :)