какую самую странную еду вы ели?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем duncan, 17 жов 2011.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    некоторые почему-то удивляются, что мороженное с ананасами + пиво -- это как-то странно, а мне нравится :rolleyes:
    а какую Вы странную еду ели?
     
  2. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Жареная картошка + манная каша на молоке + соленый огурец :o , ну нравиться мне это сочетание . :)

    А из странного ... ну пожалуй китайская и индийская кухни , они там такого намешивают, что лучше не знать )))
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    сушы жрал, гадость редкостная! :bad:
     
  4. Муму

    Муму Well-Known Member

    Донецька варена ковбаса за 10 грн кілоо_О
     
  5. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А чому відразу Донецька? :ireful:
     
  6. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    От моей бабушки - именно малосольные огурчики, ароматные-преароматные, с только что откачанным мёдом.
    Невероятно вкусно. :)

    А подружка любит тортики запивать томатным соком :)
     
  7. Муму

    Муму Well-Known Member

    Мій тато раніше працював на великій продовольчій базі "Дніпро-Захід", яка була посередником ковбас, сирів, риби та іншими наїдками між виробником та великими і малими магазинами по всій західній Україні. Про донецьку ковбасу, яка в ящиках на вулиці літом у 30-ти градусну спеку може тижнями стояти, я багато наслухався, доводилось і куштувати. Скажу вам так, більшого шлаку я не їв. Може її спеціально для ЗУ виготовляють:pardon:
     
  8. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Это нормально . Мёд с малосольненькими огурцами на Спас :good:, а томатный
    сок во всяких интерпретациях хорош (особенно с воТкой ) ;) :rolleyes::o
     
  9. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А навіщо ваші бізнесмени її замовляли аж з Донецька? Ближче ковбаси нема де дістати? Мало чого де виробляється - ваш вибір відмовитись.

    Ви ще скажіть насильно годують. :rolleyes:
     
  10. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Ну и когда это было ? В грозовых 90-х :))
     
  11. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Я знаю одну девчонку, она обожает томатный сок с конфетами какими-нибудь шоколадно-вафельными типа Гулливера. :scratch_one-s_head:
     
  12. Муму

    Муму Well-Known Member

    Чому ж в 90-х, рік тому ще бачив у магазині таку, щоправда вона коштувала дещо дорожче, гривень з 15 :)
     
  13. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    %-):scratch_one-s_head: Не верю (...)
     
  14. Муму

    Муму Well-Known Member

    Дункан не дасть збрехати ))) Спитався в тата, сказав, що в 2009 році вони її отримували по гуртовій ціні 6 грн за кіло:)) Цікаво, з чого її виготовляють, кілограм туалетного паперу дорожче коштує:sad:
     
  15. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Навіщо вони її замовляли?
     
  16. Муму

    Муму Well-Known Member

    Як вам сказати, такий товар ходовий, зазвичай, в нічних магазинах куди приходять за оковитою та дешевою закускою, не кожен пияк буде 60-70 грн за ковбасу давати, тим більше що такий товар із часом не втрачає свого товарного вигляду, немає чому псуватись :)
     
  17. Муму

    Муму Well-Known Member

    Я нещодавно їв овоч, який зветься фізалісом, виглядає як помідор, в середині пюреподібна маса із дрібними кісточками а на смак як агруз :)
     
  18. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Инжир ?
     
  19. Муму

    Муму Well-Known Member

    Ні. Опис з вікі:

     
  20. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Так и говори
    [​IMG]
    Чтож там кушать ? о_О
     
а де твій аватар? :)