Как наказать милицию денежно за умышленное покрывания преступника от уголовной ответ

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем ZXCVB, 21 гру 2009.

  1. ZXCVB

    ZXCVB Member

    Здравствуйте всем , подскажите как наказать милицию (желательно денежно) за их неправомерные действия , а именно покрывание преступника в течении многих лет от уголовной ответственности, также затягивания уголовного дела, ведя расследование без показаний потерпевшего, а допросив лишь виновного и беря за основу его лживые показания не обоснованные ни чем. Считаю что нужно наказать по заслугам. что бы другим урок был на будущее.
    Заранее спасибо.
     
  2. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Подаете в суд. Хотите - расскажите здесь в чем дело. Можно и в ПС
     
  3. ZXCVB

    ZXCVB Member

    Это уже мы делали:) и неоднократно , раз так 10 дело открывалось постановлением судей и следаком закрывалось. В результате волокиты 4,5 летней давности и направления дела на расследование в высшую инстанцию вину виновного доказано, но тут уже амнистия пошла. УД по ст. 286. ч 2.. в результате получается ни следователь ни виновный никакой ответственности не понёс!!!А мне всю жизнь с инв. быть ?:dntknw:
     
  4. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Перед тим, як наказать, треба ж спочатку даказать? Хіба ні?
     
  5. ZXCVB

    ZXCVB Member

    а разве не достаточно доказательств - расследование УД 4, 5 года вместо 2 месяцев как обязует закон;) и второе : следователь из вышей инстанции указал что расследование дела первого следователя было без предметным , да там и расследовать было нечего, факт виновности на лицо , после совершения уехал с места:)
     
  6. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    А що це реально, були такі прецеденти?

    ---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

    Цього достатньо Вам, а всім іншим треба рішення суду. Щось я дуже сумніваюсь, що Ви, в Україні, виграєте суд проти міліції.
    Може вже тоді відразу в Європейський суд з прав людини звертатись.
     
  7. ZXCVB

    ZXCVB Member

    Реально или нет время покажет , а причины реальные:)
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    ZXCVB

    Якщо міліція не захоче когось саджати - Ви нічого не доб"єтеся.
    Єдине, чим Ви можете втішитися - цивільний позов про відшкодування моральної шкоди (з особи, у відношенні якої ведеться слідство).
    Але виконати рішення суду - теж марна справа. Виконавча служба може хіба що аліменти стягувати. Нажаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ZXCVB

    ZXCVB Member

    Согласен, сроки поджимают.

    ---------- Додано в 16:46 ---------- Попередній допис був написаний в 16:42 ----------

    стоит написать, НО овчина вычинки не стоит, успел всё переписать... на нём ничего не висит, взять нечего.
     
  10. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Я невпевнений, що у нас буде швидше. :)
     
  11. ZXCVB

    ZXCVB Member

    Согласен, у нас уже 5 год.... , но так быстрее услышат в ГУ МВС и примут меры быстрее, чем выйдет постановление ЕСПЧ

    Други не скупитесь на инфу, возможно образец иска у кого то есть , можно в П.С. или в П.П., главное правильно сформулировать. Буду очень благодарен.
     
    Останнє редагування модератором: 22 гру 2009
  12. Locke

    Locke невиправний реаліст

    В нашій бл...ській державі ви навіть і цим не втішитеся. В мене був особистий приклад, коли злочинець, який наніс мені важкі тілесні ушкодження, а також значні матеріальні збитки нагло відкупився, слідство неодноразово призупинялося слідчим, не допомогли ні неодноразові звернення до Луценка, ні до міської прокуратури, ні до обласної, ні до генерального прокурора. А львівський генерал Василь Пісний взагалі погрожував мені про притягнення до кримінальної відповідальності за наклеп на доблесну українську міліцію, якщо я буду продовжувати скаржитися на упередженість слідчого. Що до відшкодування моральних чи матеріальних збитків, то також забудьте. Бо наша (... ) держава стоїть на захисті інтересів сімї злочинця, а не Вашої. Ну як можна залишити без засобів до існування сімю злочинця (Вашу -запросто!). І тому з його зарплати будуть стягувати (якщо будуть) по 30-40 гривень в місяць на протязі десятків а то і сотні років. Ну що тут сказати. Хіба що "СЛАВА УКРАЇНІ".
     
  13. ZXCVB

    ZXCVB Member

    У меня правда немного получше ситуация, вопреки всему вину преступника доказать удалось, благодаря ежедневным звонкам в ГУ МВД Украины и ставить перед фактом как на самом деле ,,велось,, дело, рассказывать приходилось от А до Я. Помогло однако:). спасибо Олегу Николаевичу за оказанную помощь.
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Коли обікрали мою квартиру, я через знайомих звернувся до міліції. Пообіцяв премію, спонсорував розшук, сам з ними їздив на оперативні заходи.
    І бачив цікаві речі: декого перевели з КПЗ на підписку, одного баригу вивели у свідки і т.п.
    Довірена особа пояснила: "Тобі що потрібно ? Повернути коштовні речі ? Ти за це обіцяв відсотки? Ось вони шукають і знаходять. А якщо інший пообіцяє дещо за свободу - то не твоя справа. Як музиканти на весіллі - можуть взяти із батьків молодого, і з батьків молодої."
    Ціково було, коли у слідчої гавкнувся комп. Системний блок відвезли до сервісмена, а винчестер - до мого офісу (їй терміново тре було роздрукувати документи).
    Ну і я пошарудів там. На кожний процесуальний крок було по 2-3 заготовки - "під варту", "на підписку" та інші. Вже із прізвищами і датами. Навіть у Ворді витягав історію редагування документа.

    А ще вона попросила мене перекласти текст з дикого діалектного суржика на російську (сама вона - росіянка з Волги, українську знала на рівні техмінімуму).
    Ну переклав, але був посвячений у таємниці чужої справи. Нормально ?

    Проте з моїм завданням оперативники впоралися непогано і я їм вдячний. При тих зарплатах, фінансуванні, відсутності бензину, карток поповнення мобіл, дохлими радіостанціями і убогими компами - дивуюся взагалі, що хтось працює. То був 2000-й рік.
     
  15. ZXCVB

    ZXCVB Member

    Может кто подскажет какой срок подачи кассационной жалобы? Хочу обжаловать постановление апелляционного суда, УК 286 ч.2 (амнистия)
    Спасибо.
     
а де твій аватар? :)