Кабінет Міністрів часів "Команди Зе!"

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    В першщу чергу у владу, а вже яка вона...
    До влади і у владу, якою би вона не була влізав і Порошенко.
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Вважаєте що Арєстович добре розуміє той факт що падлокловун є тупим падлом?
    Ну аж ніяк без Порошенко!
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Він не вічний. А Порошенко, напевно, подумати не міг, що просився в уряд Кровосіся, а потім буде чи найопозиційніший опозиціонер.
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але ганьба вічна.
    Цікаво, порошенкоманія лікується?
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це буде видно в процесі. На даний час, враховуючи настрої багатьох, політикам старої генерації, а саме: Бойко, Тимошенко. та і Порошенко все більше втрачають підтримку і на вище, ніж є зараз, нема чого розраховувати.
     
  6. У влади настав справжній кадровий голод, зізнається Арахамія. Усі, кому пропонують крісло міністра, просто відмовляються від пропозиції.
    А як на мене, все дуже логічно - коли кадровий ЗЕ-ліфт перетворився на громадський туалет, нормальні люди намагаються ходити по сходах.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще Тимошенко не пропонували, а дай їй - будуть подлянки, як Ющенку.
     
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Цікаво, чому "новиє ліца" такі огидні? Напевне тому що їх обрало бидло.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не всі такі погані нові, як і старих не обирати за принципом "Вже довго, вже накрав, заспокоїться, а новий буде красти ще більше".
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Справа в тому, що в тому разі якшо людина не повний дегенерат, вона дистанцюється від банди зеленського. Тому що вона бачить чим все закінчиться
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дуже цікаво. Це натяк на те що серед банди зеленського є порядні люди? Можливо Ви назвете хоча би одного або двох?
    Вважаєте що на мене може вплинути мотивація зебілів? Ви помиляєтесь.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не його мав на увазі, але нічого вічного немає.
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тобто Ви вважаєте що серед баднди Зеленського немає порядних людей?
    Білоруси свого часу теж так вважали.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Оточення Зеленського не сильно відрізняється від оточень інших президентів, Порошенка, в тому числі.
    І Лукашенко не вічний. Та і аналогія з Білоруссю не зовсім доречна.
     
  15. Підконтрольний Коломойському й Єрмаку Юрій Вітренко веде «Нафтогаз» до стагнації й банкрутства. Головний виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Отто Ватерландер заявив про намір піти у відставку. Також заяву про відставку написав фінансовий директор компанії Петер ван Дрілл.
     
  16. 22 сентября 2016 года украинское правительство взяло НАК «Нафтогаз Украины» под непосредственное управление. В прежние времена национальная корпорация кем только не управлялась – зачастую, в интересах влиятельных кланов. НАК приносила колоссальные убытки и умудрялась регулярно банкротиться, несмотря на то, что много лет была монополистом по части транспортировки российского газа в Европу. Чтобы превратить финансовую чёрную дыру в одного из основных доноров бюджета, оказывается, достаточно было навести порядок в руководстве компании. Данный процесс получил название реформа корпоративного управления, и именно для того, чтобы довести эту реформу до ума, Кабмин переподчинил «Нафтогаз» себе.

    Результаты не замедлили сказаться. После того, как компанию возглавили не ставленники олигархов и чиновных жуликов, а независимые директора вместе с такими же членами Наблюдательного совета, она внезапно оказалась прибыльной, причём весьма. В 2015-м, до реформы, убытки «Нафтогаза» составляли 25 млрд. грн. А уже в 2016-м он показал 26,5 миллиардов. Только не убытков, а чистой прибыли. В 2017-м эта цифра составила уже 39,3 миллиарда, а в 2019-м – рекордные 63,3. Этих денег хватало не только для того, чтобы помогать госбюджету, а ещё и развивать собственную добычу газа: ибо нет никакого смысла платить за голубое топливо втридорога, если своё – буквально под ногами.

    Увы и ах, но рекордный 2019-й стал для НАК последним прибыльным. В июне на Банковой уселся в удобное кресло новый глава государства, в сентябре на Грушевского обосновался новый Кабмин. Последствия не заставили себя ждать. Уже следующий, 2020-й, «Нафтогаз» закрыл с убытками в 19 миллиардов. Пока украинское руководство стыдливо лепетало что-то о неблагоприятной рыночной конъюнктуре, финдиректор НАК Петер Ван Дрил, которому стесняться было некого, прямо заявил: огромные убытки – дело рук газосбытовых компаний. Знакомые все лица: Фирташ, Лёвочкин, Григоришин и прочие, которым «монобольшинство» с барского плеча разрешило не платить за поставленный газ.

    В 2021-м «зелёное» правительство решило больше не мелочиться. Кресло главы госкорпорации нагло «рейдернули» в худших традициях 90-х. Независимых директоров и членов Набсовета, начиная с того самого Ван Дрила, выжили. А долги владельцев облгазов и облэнерго так и вовсе простили.

    Просто интересно: какие убытки покажет «Нафтогаз» за нынешний год? Страшно интересно, если точнее.
     
  17. ПРО ДЕРЖАВНІ ПРОЕКТИ І ПОРОШЕНКА

    22 вересня у Лондонському суді Петро Порошенко виграв суд у олігарха Суркіса. Позов подали проти Порошенка, але платити за позовом мусила держава Україна. Петру Порошенку м’яко натякали, що захищаючись у суді, на адвокатів він витратить більше ніж в разі програшу. Проте Порошенко виграв і не тільки виправдав чесне ім’я своє і Валерії Гонтаревої – він ще й зберіг для України більше $350 мільйонів, на які Суркіс вже зуби гострив.

    Новина пролунала сенсацією – я бачив це по реакціях на своїй сторінці. Але минуло 5 днів. Спробуйте повторити її знову. Багато людей вона зачепить? Не дуже. Чому?

    На це питання вам відповість кожен рекламник. Коли треба прорекламувати якийсь продукт, говорять не про фундаментальні досягнення в новішій історії виробника – говорять про те що актуально щодня. Умовно кажучи, новина про те що відкрито нове виробництво напою «Друзяка-кола» (аби нікого не рекламувати), проживе дня 2-3. А новина про те що напій «Друзяка-кола» це класна штука яку можна пити щодня – перманентна. Бо це актуально, пити хочеться завжди.

    Пишу я це тому, що нещодавно пролунала претензія, мовляв Петру Порошенко як лідеру проукраїнської опозиції треба займатися виключно фундаментальними проектами всеукраїнського масштабу, а не розмінюватися на дрібноту, на кшталт допомоги фронту, чи роботи ГО які на вихідних сітки плетуть. Я боронь Боже, нічим не дорікаю авторам претензій і тим більше не вважаю їх ворогами. Навпаки – вони підняли чудову тему для дискусії. Свою думку я висловлюю прямо зараз. З прикладами.

    Рівно рік тому преса повідомила про запуск виробництва захисних костюмів для лікарів що працюють з КОВІД-19. На відкритті підприємства була присутня депутат Київради пані Марина Порошенко. Чому? А тому що до відкриття цього виробництва костюмів біозахисту родина Порошенків була дотична безпосередньо.

    Я не називаю конкретну фірму. Їм ще жити з ЗЕвладою. Але хто в курсі – ті зрозуміють. Весною минулого року певне виробництво уклало угоду з МОЗ про пошив костюмів біозахисту. Під виробництво костюмів виробництво взяло кредит і закупило матеріал. І тут у МОЗ прийшов новий міністр – Степанов. З виробником розірвали контракт під благим приводом – виробництво не відповідало європейському нормативу «супер-пупер». Норматив «супер-пупер» не був прописаний у тендерних умовах, але МОЗ не цікавило – все для захисту здоров’я українців.

    Уявіть себе на місці виробника. Ти в боргах. Ти з матеріалом який уже не потрібний. А ще тоді діяла урядова заборона продавати вироби медичного призначення за кордон. МОЗ тим часом заходився купувати костюми в Китаї, і костюми прийшли – з затримкою, не в замовленому обсязі і не відповідали вони не те що нормативу «супер-пупер» а й багатьом іншим. З китайцями довелося судитися, держава втратила чималі кошти… І жоден Степанов за ті фокуси досі не постраждав. До Степанових претензій нема – претензії лише до чиновників часів Порошенка. Що ж сталося з нашим виробником?

    На допомогу йому прийшов Фонд Порошенко, який викупив у нього костюми. А потім структури «Рошен» допомогли нашому виробникові взяти кредит для розгортання спеціалізованого виробництва медичних костюмів – про нього вище. Наразі виробництво працює і забезпечує костюмами біозахисту як закордонні країни, так і український МОЗ. Знову таки, створено робочі місця для людей. Хороша історія? А це до речі, не єдиний проект Порошенка.

    А тепер скажіть, часто ви цю історію чули? А знаєте чому ви її НЕ чули? Бо така історія прозвучить рази 2, ну може три. Повторюю, це – не актуально. Актуально допомагати армії – бо це потрібно кожного дня. І ще актуально сітки плести – навіть не для самих сіток, а для того, аби прибічники ЄвроСолідарності мали нагоду збиратися і спілкуватися між собою. Сітки – то корисне побічне.

    Тож розкажіть про державницькі проекти. І про те що «не треба розмінюватися на дрібниці». Все має свою логіку. Шкода лише, мало бажаючих допомагати. До біса бажаючих критикувати.
     
  18. Тут Схеми викатили розслідування по Мецгеру і там задають питання, як Укрексімбанк зміг видати кредит ДНРівцю під фактично фейкову заставу.

    Якщо когось дивує, що підставним бандюкам з ДНР видають астрономічні кредити, а кредитний комітет Укрексімбанку кладе болт на виконання посадових обов'язків, то вам варто пам'ятати, що Мецгера не існує.

    Існує лише украгазівська мафія. Та її голова Кирило Шевченко.

    Це дуже легко довести, навіть без зв'язку Мецгера та Шевченка.

    Ось наприклад Дмитро КАПЛЮК – член Правління Укрексімбанку з управління ризиками, Chief Risk Officer (CRO). Вгадайте де і ким він працював до Укрексіму? Звісно в Укргазі - на такій же самій посаді. Потім його закинули в наглядову раду Ексіму, а потім в Правління Укрексіму.

    Чому не оцініли ризики застави у вигляді Скаймолу? Да все вірно оцініли, просто результат пішов не у той карман. Просто з Укргазу прийшли потрібні люди.

    Але це по ризики.

    А що про патріотизм?

    Та ну.

    Інформнапалм майже півроку тому встановив, що Шевченко та Мецгер у 2016 році їздили до Росії через Беларусь.

    Голова державного банку зі своїм підлеглим поїхав до країни-ворога.

    "Так стало відомо, що 16 серпня 2016 року Кирило Шевченко (на той момент – голова державного Укргазбанку) та Євген Мецгер (директор департаменту малого та середнього бізнесу Укргазбанку, а невдовзі – член правління) о 10:10 ранку в одному й тому ж літаку, що вилітав з аеропорту Бориспіль, вирушили до Мінська рейсом 844. Там вони о 12:20 пересіли на літак до Москви, де опинилися о 13:40. До 19:50 Мецгер та Шевченко виконали свої завдання у Москві, повернулися у Мінськ о 21:10 та пересіли на літак до Києва, який вилетів о 22:30 та опинився в аеропорту Жуляни о 23:30".

    В мене ніяких питаннь немає.

    Все логічно.
     
  19. Влада не справляється з опалювальним сезоном. Список «областей-банкрутів» продовжує рости.

    Лікарні, школи, дитсадки, військові частини та інші бюджетні установи замість очікуваних 13,6 грн за кубометр газу виявилися змушені платити близько 35-45 грн. І такі суми не передбачені в місцевих бюджетах.

    Про провал опалювального сезону повідомили вже у Львівській, Закарпатській та Хмельницькій облдержадміністраціях. На Львівщині газова інфраструктура поки заробила тільки на 23,4%, а велика частина бюджетних установ досі не уклали договорів.

    Крім того, загроза зриву опалювального сезону назріла в Одесі і Миколаєві. Так, за даними «Одесагаз а», 221 заклад соціальної інфраструктури вже отримали листи з попередженнями про відключення газу.

    Одночасно, доктор Комаровський повідомив про "користь холодних батарей". Наступним радою буде прикладання фотографії Зеленського до найбільш замерзлим місцях?
     
а де твій аватар? :)