Кабінет Міністрів часів "Команди Зе!"

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ненормально, як і ненормально лізти у вікно, як не впускають у двері, як це роблять порохоботи.
    Тому не підтримую, ні одного, ні другого.
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тобто, державна зрада для Вас це ненормально, але до зрадника Ви відноситесь нейтрально. Якийсь парадокс.
    Ви впевнені що до Вас у вікно лізуть саме порохоботи? Можливо то циган-зебіл зі своїм виводком.
    А Ви подзвоніть копам. Циганськи рила їх бздять.
    Це не цікаво.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не раз писав, не харкаюсь жовчю, тму, що Зеленський при владі, не голосував за нього, голосувати не збираюсь, вийняток, буде вибір "меншого зла". Порошенку краще достойно відійти від влади, а не робити, як Лукашенко чи Трам-пам-пам.
    Раз згадав Білорусь, чому там більшість несфальсифіковано проголосувала за домогосподарку, людину без великого досвіду у політиці - "менше зло", порівняно із Лукашенком, аналогічно у нас за таким же принципом проголосували за Зеленського.
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід


    View: https://www.youtube.com/watch?v=U6Qrw6GdcxQ

    Такий вибір вже стояв перед Вами. Пам"ятаєте?
    Порошенко діючій політик. Йому що, не займатися політикою щоб не дратувати тупе бидло?
    І сумніваюсь що людина, яка робила промову на якісній англійській в конгресі США потребує Ваших порад.
    Закономірний розвиток правління падлокловуна. Україну вже порвнюють з Білоруссю. Ось де наше майбутнє завдяки тупому наріду.
    З трьох причин. По-перше, коли країна занадто довго знаходится під диктатурою, деградує нарід; по- друге, деградує диктатор; по-третє, якшо у диктатора немає модливості або бажання знищувати або ізолювати не досить лояльних громадян, диктатор наріду набридає.
    Ні. У нас за цю тварюку проголосували проросійські елементи та тупе бидло, якому закортіло халяви.
    Порошенко варіант не ідеальний. Ідеалу взагалі не існує. Але падлокловун варіант катастрофічний. Хто зна, витримає його країна чи ні?
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можна ще бути противсіхом, інші випадки - вибір Тимошенко/Янукович чи ІІ тур виборів мера Львова Садовий і його права рука, тепер ідеальний, "бо від Порошенка" Синютка.
    При кому тільки він не був "діючим політиком".
    В даному випадку принцип виборців.
    Скільки ще буде харкання жовчю?
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тобто ідіотом. Що таке "ідіот" я вам вже писав.
    І це справедливо. Бо тількі ідіот може ігнорувати страшну небезпеку у вигляді Зеленського.
    Заздрю львівянам. Вони мають можливість обрати людину від Порошенко.
    Ось бачіте! Людина з досвідом.
    Досвід необхідний для керування воюючою країною.
    Принципи виборців різні. Я їх розписав вище.
    Поки не зміниться ситуація.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А схрестивши персик і диню, отримаємо фрукт "пердиня"?
    Неідеальна кандидатура, але ЗаЖОП і його представники явно "більше зло", але не для порохоботів, таких перемогли би легше.
    Може би і переобрали, будь кандидатом не одіозний Синютка.
    Тут не тільки досвід, чому зовсім протилежна характеристика була стосовно, наприклад, Арестовича, що продажна шкура, перебіжчик, а тут перебування з різними - тільки досвід?
     
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    І до чого тут ГМО?
    Я вже писав, що зебіли кудись поділись.
    Так.
    Порошенко зрадив Україну? Ні. А Арєстовіч зрадив.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Теоретично, при виборі "меншого зла " , щоб не голосувати за Бойка, можуть голосувати за Зеленського, зовсім не будучи його фанатом, так і у 2019, були такі, що голосували у ІІ турі за Порошенка, як за надійнішого, перевіренішого, а не зовсім тому, що кричала хвалебні оди наплоджена армія ботів.
    Не знаємо ми всіх закулісних тайнн та і як хто трактує зраду, для декого "зрадник" Мазепа.
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Забембали своїм Бойко.
    Чому саме Бойко повинен вийти у другий тур?
    Не брешіть! Якшо Ви не фанат Зеленського, чому Вам так важко назвати продажним лизоблюдом людину, яка йому продалась і вилизує йому сраку?
    Це натяк на те, що хвалебні оди Зеленському які кричить наплоджена армія ботів що годується за мої гроші, неефективна?
    Яка знайома логіка! Тріпання про закулісні таємниці це, зазвичай, жалюгідна спроба виправдати свою дурість.
    І ви, до речі, навіть не намагаєтесь спровергнути тезу про те, що Арєстовіч зрадив Україну.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не повинен, наразі всі фактори заперечують про розподіл по Україні на прозахідного і проросійського кандидата.
    Теоретично, вигідний суперник, про такого мріяв і Порошенко. Нехай йдуть у минуле Бойко та інші політики старої генерації!
    Якщо я сприймаю спокійно, не тріпаюсь і не харкаюсь жовчю, не значить, щоо я такий ярий фанат.
     
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тоді чому Ви постійно лякаєте Бойко і Мєдвєдчуком?
    Зараз найбільш вигідний суперник Зеленський.
    Ще не нажерлись "новимі ліцамі"?
    Припустимо. Тоді чому Ви не вважаєте Арєстовіча продажним лизоблюдом?
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Теретично.
    А так, їх вихід у ІІ тур малоймовірний.
    Для кого? Чорноволохи сказали? Будь аналог виборів 2019 зараз, результат не сильно змінився би
    Я далеко не його прихильник. Його вчинок - не перший і не останній.
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тобто, Ви тринділи щось в плані "бережіть Зеленського, бо Бойко прийде" лише з любові до падлокловуна?
    Скільки зебілів Ви знаєте особисто?
    Арєстовіч є продажним лизоблюдом; так або ні?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бо можуть бути і гірші, чи не так?
    Не все тут так просто, хто переконався, що не такий він страшний, якщо зробляться ще якісь вагомі справи - рейтинг та довіру це може додати. Чи сподіваєтесь, що будуть дострокові вибори і з результатом з точністю до навпаки Порошенко переможе Зеленського? Будьте реалістами і не дивіться на світ через рожеві окуляри!
    Скільки мусолити одне і те саме? Я не раз відповідав на це запитання. Більше тут підходить термін "тушка" та "перебіжчик", які можна віднести до Арестовича.
     
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Теоретично можливо. Але ймовірність цього дуже мала.
    Я не знаю жодного, хто таким чином переконався.
    А воно що, зробило щось вагоме крім просирання спадщини попередника?
    Не факт що вибори взагалі відбудуться.
    Тобто Арєстовіч є "тушкою", "перебіжчиком" але не продажним лизоблюдом? Ви саме це хотіли сказати?
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Навіть у мене в сім'ї побачили, що Зеленський не тільки комік, шоумен і актор. Хоч до ідеалу ще далеко.
    Подібно у нас говорили у 90-их, як був вибір комуняга та виправлений Кравчук чи "червоний директор", обіцяючий зближення із Росією Кучма, що от Кравчук інтелігентніший, має якийсь вигляд, а таким як Кучма, хіба що під магазином за горілкою стояти. Пізніше побачили, що обидвоє одинакові.
    Може термін "лизоблюд" надто грубий і не вважаю його надто тут доречним.
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Так. Він ще зрадник і злодій.
    Тобто, лизоблюдство по відношенню до Зеленського Ви не вважаєте за лизоблюдство?
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вклинення у його команду - не аж такий одіозний вчинок.
     
  20. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Чому? Влізти в команду бидла, це счинок одіозний. Але Ви так любите Зеленського!
     
а де твій аватар? :)