Юридична online консультація

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем toozik, 23 лют 2007.

  1. romhavr

    romhavr Well-Known Member

    Паспортисти ЖЕУ надають список потрібних документів. БТІ – технічний паспорт. Райдержадміністрація відповідного району –підпис всіх причетних до власності – документ. Так схематично.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, які документи і що взагалі потрібно для того, щоб отримати робочу візу в Країнах ЄС? Знайомий просив дізнатися, бо подумує їхати, а з країною ще точно не визначився...
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    а спеціальність, принаймні, вибрав?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ага... у 9 років....
     
  5. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    За фахом він хімік-біолог, але я так розумію, що він не дуже розраховує на роботу за спеціальністю...


    Я розумію, що трошки все по-дурному: піди туди, не знаю, куди... але... він попросив за можливістю дізнатися, то я й питаю:blush:
     
    Останнє редагування: 8 лис 2008
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто скаже, при яких умовах угода може стати нікчемною?
     
  7. santama

    santama New Member

    Ми проживаємо на 2 поверсі 8-квартирного будинку,
    один з нас (сусід по поверху) має дозвіл міської ради на будівництво мансардного поверху,
    нотаріально завірену заяву всіх мешканців (і нас в тому числі) про те, що ми не проти надбудови
    з виходом на мансарду з наших квартир. Будівництво проводиться за кошти наших 4 квартир
    2 поверху, це легка надбудова з усіма оформленими ТУ у вигляді окремого поверху
    с загальними сходами та окремими входами у приміщення. Крім того, маємо створене ОСББ з
    усіх квартир будинку. Виділення часток горища чи підвалів(допоміжних приміщень) ще не оформлялось. Договір про спільну діяльність ми укладаємо між собою, щоб гарантувати собі
    майбутню власність, а не купувати її у сусіда після закінчення будівлі. З цього описаного
    виникає запитання - чи правомірно оформляти такий договір для ремонту даху та будівництва
    житла, чи може є ще якісь спосіб здійснення такої мети? Наперед вдячна Вам за відповідь.
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ...якщо недотримано вимоги закону про нотаріальне посвідчення,
    вчинений малолітнім без схвалення батьків,
    без дозволу органу опіки і піклування,якщо така потрібна,
    недієздатною особою,
    що порушує публічний порядок,
    недотримання письмової форми, якщо така вимагається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то всі умови???? у господарській діяльності є які умови?
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то загальні, цивільні умови... і господарські договори укладаються на цих умовах... про окремі умови нікчемності суто для ГД я не чула, але не заперечую що вони можуть бути, бо є специфічні особливосі укладення щодо кожного виду ГД...
    ...наскільки знаю внаслідок порушень положень закону (господарсько-правових норм) щодо укладення ГД - визнання недійсності в судовом порядку, а нікчемність - цивільні умови.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ніби й ні.... але дякую.
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та нема за що, я не дуже компетентна в цьому питанні)) але по-любому треба дивитись щодо конкретного виду договору є свої НПА, особливо щодо держзамовлення і держ, комун майна.
     
  13. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    щодо міни - здається там можна тільки в соцзахисті дізнатися. раніша теметика щодо відділу у справах неповнолітніх - в Ратуші, 5 поверх, начальник відділу Тарас Гурей, а в області не знаю де, але начальник Володимир здається Лис.

    Мене більше цікавить питання про виплати особам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку. Зараз моя дружина отримує 100 з чимось там грн. Натомість в Павлограді на Дніпропетровщині якийсь юрист почав вести справи і відсуджує оцю виплату у розмірі прожиткового мінімуму (525 грн.) Ясно, що у нас у Львові тяжко судитися із міськими соцзахистами, але ХТО ШО ПРО ЦЕ ЗНАЄ?

    Можливо, треба перенести тему в іншу гілку?
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Є ТАКа гілка на ДП "Беремо від держави все"...
     
  15. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    потрібно заставити людину спростувати недостовірну інформацію яку вона розповсюджує, розповсюдження іде в усній формі (людина має юридичну освіту), але є свідки готові це засвідчити письмово і завірити нотаріально.

    До суду доводити не хочеться, потрібно лише щоб ця людина привселюдно вибачилася. (Достатньо буде в присутності 10 зацікавлених осіб)
    Неправдива інформація яку розповсюджує ця людина, завдає як морального так і матеріально збитку третім особам (можна трактувати як неотриманий нематериальний прибуток в наслідок завдання шкоди діловій репутації)

    Хто має досвід як це зробити
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ото до вашого питання ще знайшла, щодо нікчемності господарських договорів...

    Нікчемними визнаються, зокрема, такі умови типових договорів і договорів приєднання, що:
    виключають або обмежують відповідальність виробника продукції, виконавця робіт (послуг) або взагалі не покладають на зобов'язану сторону певних обов'язків;
    допускають односторонню відмову від зобов'язання з боку виконавця або односторонню зміну виконавцем його умов;
    вимагають від одержувача товару (послуги) сплати непропорційно великого розміру санкцій у разі відмови його від договору і не встановлюють аналогічної санкції для виконавця. (ст. 208 ГК)
     
  17. Слава40

    Слава40 Member

    Чи є відповідальність влади??

    Я работал сторожем в коммунальном предприятии городского совета народных депутатов «Гортеплоэнерго». Оплату КП производило несвоевременно. Долг по зарплате 2912грв кроме этого КП должно в Пенсфонд уже более 24000грв. В настоящий момент, директор, глбух и все рабочие (плюнув на долги в 1мц) уволились.А мне не платили 4 мц. У этого КП на счетах ПУСТО. Никаких материальных ценностей НЕТ?? КП фактически ЗАВИСЛО!! Возможно ли подавать в суд на ГОРСОВЕТ, минуя КП ( на бумаге оно ведь существует!) В какой суд подавать. И правы ли местные адвокаты , утверждающие что выиграть у местной власти очень проблематично, а с бывшего КП исполнительной службе нечего взять! Возможна ли материальная ответственность Горсовета за свое Коммунальное Предприятие. Добился с огромным трудом справки о задолженности в сумме 2912грв 04 к.. Есть справка о заработке за последние 6 мц по 725грв каждый. Работал по трудовому соглашению (но есть письменный договор с печатью у меня на руках) На письменный запрос в мэрию (есть уведомление о вручении с почты) уже 25 дней МЭР не отвечает?? Самое главное возможно ли и как заставить ГОРСОВЕТ заплатить ДОЛГИ в ПЕНСФОНД .Многие советуют ПЛЮНУТЬ и ЗАБЫТЬ. Я ведь мечтал пересчитать ПЕНСИЮ, а нет взносов в ПФ- нет стажа.
     
  18. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Нет. К тому же горсовет не может быть в этом случае ответчиком. А в суд можно подать на предприятие.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    незважаючи на те комерційне воно чи некомерційне??
     
  20. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Чи має право баба забирати маленьку дитинку(2 роки) на цілий тиждень до себе додому? Є рішення органу опіки, що забирати не можна, можна бачитися з дитиною лише в присутності мами і за місцем проживання дитини. Але як і всі суди в Україні "справедливі", рішення було прийняте, щоб бабуся забирала дитину. Я не згідна з цим.
     
а де твій аватар? :)