Юридична online консультація

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем toozik, 23 лют 2007.

  1. AnnaViktoria

    AnnaViktoria New Member

    Кримінальний процес

    Слідчий прибув на місце дорожньо-транспортної пригоди яка трапилась у дві години ночі в 10 кілометрах від найближчого населеного пункту на трасі Симферопіль - Москва. Знайти на місці пригоди будь-кого з сторонніх осіб не представилось можливим, тому в якості понятих слідчий запросив водія - міліціонера та пасажира який не постраждав. Чи правильно вчинив слідчий, і як йому треба було вчинити??
     
  2. Galgun

    Galgun New Member

  3. randylv

    randylv Well-Known Member

    Не знаю як в Росії, але в Україні при реєстрації підприємства юридичною адресою може бути адреса орендованого Вами приміщення. Тому нічого протизаконного ніби і немає: Вам просто де юре здають в оренду приміщення в офісному центрі чи щось подібне.
     
  4. Vilnyj

    Vilnyj Member

    Прохання таке: в багатоквартирному будинку живе сім'я із трьох чоловік. Господареві вже за 70, сину - за 40, вони алкоголіки і щодня напиваються. Господиня - заслужений вчитель України, зараз у лікарні. Сходову клітку мешканці прибирають по черзі, крім алкоголіків, які ще і мочаться у під'їзді. Чи є юридичні підстави закрити їм вихід у під'їзд, щоби вони зробили собі індивідуальний вихід з балкону другого поверху і щоби відключити їм газ у квартирі? Дякую.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні. Немає.
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А би сі здало...
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ніц не зробиш...
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Недавно злапав їдного пиячка.
    Пісяв,бідака.
    Звичайно,вартувало б його накопати по тестикулах і прочеє і прочеє.
    Але я закликав кількох сусідів,вділили йому відро,шмату - випуцував всі 9 поверхів,аж блистіло.
    Правда,він не мєстний,забіг до одних в гості.
    До речі,прісутствували.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Vilnyj

    Vilnyj Member

    Ми живемо в райцентрі, а їхня дочка працює у Львові в прокуратурі при начальниках.
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Можна капнути в прокуратуру.
    Звичайно,в нинішній час про "облікоморалє" не йдеться,але встидно їй буде.
    До того ж,якщо написати спільну заяву(в міліцію,скажім про хуліганку) з підписами всіх сусідів,а потім копію тієї заяви в прокуратуру,то доця втреться.
    Якщо кожного гимна боятися,то й людиною перестанеш бути.
     
  11. Vilnyj

    Vilnyj Member

    Дякую п. Romko! Так і робимо. Але якщо їм Бог дозволить і вони взорвуть газ у своїй квартирі, то хто буде відшкодовувати збитки, втрату здоров'я, життя? Зараз вже хаміють не тільки ті, хто має владу, але і отаке бидло. Сьогодні з ними сварився сусід, якому вже під 90. Після пішов пити валідол, бо вони лякали його прокуратурою. Сусід волає - навіщо та прокуратура, навіщо влада, навіщо юриспунденція?
     
  12. ricardo

    ricardo Well-Known Member

    Кажуть, що деякі нотаріуси відмовляються приймати акти оцінки нерухомості, датовані після 1 серпня, якщо оцінщик не має
    сертифікату нового взірця (1.8 чи 2.3). Хтось щось може сказати з цього приводу?
     
  13. GDB

    GDB Member

    Доброго дня! Потрібна ваша порада.
    Цього року я поступив на підготовчі курси в Краківську політехніку (на основі КП). Справи йдуть так: Маю дитячий проїзний
    дійсний до 15 січня 2014 (мені
    виповнюється 18). І є віза до 15 жовтня
    2013, так як віза повинна мати термін на 3
    місяці менше проїзного.
    Мені потрібно достроково отримати заграничний паспорт, щоб
    зробити візу з терміном побільше. Але в
    паспортному вимагають підтвердження що я
    є студентом вузу. Лист з
    консульства не проходить. У свою чергу в
    Краківському політесі ще навіть не отримали
    списків поступивших через консульство, і підтвердження
    видадуть тільки в жовтні. І виходить
    замкнуте коло. Може хтось зможе що-
    небудь порадити?
     
  14. GDB

    GDB Member

    Питання вирішилось, але виникла інша проблема(((
    Щоб виробити закордонний паспорт потрібна довідка про відстрочку воєнної служби з воєнкомату. Проте так як мені ще не виповнилося 18 років, то призовову я не підлягаю, відповідно воєнкомат не видасть довідки про відстрочку. А в паспортному вимагають цю довідку. Які можливі варіанти вирішення?
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokument...ta-hromadianyna-ukrainy-dlia-vyizdu-za-kordon відчуй різницю
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. GDB

    GDB Member

  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    суть довідки одинакова,але якщо читати так ,як написано на сайті, то військомат повиненн їївидати ,а так як сказали в паспортному- військомат не дасть,моєму сину дали якраз так, як написано на сайті
     
  18. Alesandra

    Alesandra New Member

    Скажіть будь ласка я зустрічаюсь з громадянином Молдови і ми хочемо розписатися чи правда що якщо ми розпишимося на території України то йому доведеться перейти на моє прізвище? І якщо можна його прописати його в мене вдома без того щоб він прийняв громадянство України?
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokument...ya-stroku-perebuvannya-na-teritoriji-ukrajini

    ---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:15 ----------

    http://cv.dmsu.gov.ua/cv/posluhy
    http://kodeksy.com.ua/simejnij_kodeks_ukraini/statja-53.htm
     
    Останнє редагування: 20 лис 2013
    • Подобається Подобається x 1
  20. yjdbq

    yjdbq New Member

    Брат взяв грошовий кредит на 3 тисячі гривень, чи має банк право, якщо брат не поверне кредит накласти арешт на будинок в селі в якому він тільки прописаний, будинок записаний на батька, ще прописана сестра
     
а де твій аватар? :)