Юридична online консультація

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем toozik, 23 лют 2007.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    чи є легальний і реальний спосіб виправити ситуацію на хіднику коло квіткового Стрийського ринку?
    хто не знає: вздовж хідника є звичний базарний ще колишній мурований прилавок, там здавна продають квіти. Коло нього тротуар зо 2 м завширшки. перед прилавком кожен квітникар має стіл до метра, а перед ним ще вази. лишається максимум метр прохідної частини, яка накрита пластиковим дашком. Відколи стало жарко, після обіду, коли сонце напроти квіток, ті квітникарі вішають на дашок церати (! прищепками!), низ церат прив'язують до ваз чи пластикових відер з водою (би не файтало)... уявляєте приблизно? пасажирам (там зупинка!) лишається стояти на бордюрі, майже під колесами, і дихати дорогою.
    Ілюстрація. Вчора зайшла під ті церати, стала на межі прилавків (між двома) та й заглядаю на номер маршрутки (за цератами мало що видно). квітникарка: "Пані, чого Ви тут стоїте?" - "Бо тут зупинка" - "Тут базар!" - "Базар отам" показую на мурований прилавок. - "І треба вам ото сперечатися?!?" - "Я не сперечаюся, я Вас не рухала". Мовчки йде за свої квіти, бере бризкалку і... правильно, бризкає квіти разом зі мною. Я подякувала, що мені не так душно буде стояти.
    Як припинити то неподобство із зайняттям прохідної частини тротуару, ще й на зупинці?
    дякую

    ---------- Додано в 15:35 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

    знайшла фото (без церат, звісно):
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nevydymka

    Nevydymka Member

    Відповідальність батьків

    Може хтось підкаже - яку відповідальність несуть батьки в такому випадку:
    дочка 16 років не хоче ні вчитися, ні працювати (бо нічого не вміє - або тугодум, або просто не хоче). З училища вигнали. Має тягу волочитися, зв"язуватися невідомо з ким, любить випити. Зараз посилаємо її вчитися приватно, та не впевнені, чи довго вона протягне, чи не поволочиться знову кудись. Живемо не у Львові, мусить доїздити. Тому не знаємо що з нею робити.Вже з переживань є проблеми із здоров"ям. Якщо вона з кимось зв"яжеться і потрапить в халепу (напр. підкинуть наркотики), або буде займатись проституцією. Що чекає батьків. І чи можуть батьки якось зняти зі себе відповідальність за таку особу - напр. написати відмову від батьківських прав чи ще щось...?
     
  3. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Доброго дня. Будьте ласкаві, підкажіть будь-ласка, чи може громадянка Росії жити на Україні довгий час? Знаю, що раз в 90 днів треба кордон перетинати. Прописка впливає на час перебування?
     
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Вид на проживання треба оформляти. Підстави: офіційне працевлаштування в Україні або, наприклад, якщо перебуває в шлюбі з громадянином України понад 2-х років.

    А якщо перетинати кордон кожні три місяці, то можна скільки завгодно жити без вида на проживання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Nevermind, дуже дякую. Ви б не могли ще підказати де детальніше про це можна прочитати?
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А ременякою пробували?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    http://lawnet.ua/ua/epravo/74.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. rozdobytko

    rozdobytko New Member

    у будинку прописані я, мама, тато та мій брат. коли ми всі роз*їхались та залишився тільки тато, він без нашої згоди запропонував пожити моїй сестрі(яка не прописана в будинку). чи можна її якимось чином виселити так, як вона не бажає сама виїжати з будинку, підкажіть будь ласка.
     
  9. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Хто власник будинку? Якщо тільки батько - то ніяк. Якщо власників декілька, то можна спробувати через суд - але це дуже довго...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nevydymka

    Nevydymka Member

    дістала раз по плечах, коли прийшла напідпитку, але каже: "А що то дасть? Я все одно буду робити що хочу". Ось знову втекла з дому і волочиться невідомо де... А до повноліття ще рік і 8 місяців. Ми не витримаємо! Мене цікавить яку ми можемо нести за неї відповідальність, адже закрити в клітці не маємо права. Керувати нею - це те саме, що керувати авто без гальм. Що нам робити?
     
  11. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    З 16 років вона сама несе кримінальну відповідальність за вчинення будь-якого злочину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nevydymka

    Nevydymka Member

    Дістала раз коли прийшла додому напідпитку, сказала: "Все одно буду робити що хочу". От і зараз пішла з дому і вже 3 дні її немає. Поволочиться кілька тижнів, потім прийде відіспатися і від"їстися. А потім знову. І ніхто не може нічого нам порадити. Що буде далі - страшно подумати... Хто щось підкаже?..

    ---------- Додано в 14:44 ---------- Попередній допис був написаний в 14:39 ----------

    Дякую! Ми розуміємо, що кримінальну - так. Але все ж будуть викликати, і взагалі не уявляємо що може бути? Як тут можна бути спокійним?
     
  13. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    ...або сама приймає наркотики,перевірте обов'язково чи не вживає!Взнайте в міліції чи вона ніде не стоїть на обліку.Потримайте її пару днів на кульпарківській або в КПЗ!!!
     
  14. zarina

    zarina New Member

    Мені скоро народжувати , живу сама чоловіка вигнала і навіть розлучилась , мене хвилює ко ли я вроджу і вкажу в документах в роддомі справжнього батька , а дитину при цьому запишу на себе , чи буде він мати права на дитину і на що це може вплинути ( бо я хочу оформляти мати - одиначку) .
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Таке питання.
    Я займаюсь вирощуванням і продажем овочів, юридично це не оформлено ніяк( я не підприємець і фермерського господарства не створював). На даний момент все цілком законно, так як згідно закону України "Про особисте селянське господарство"
    http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=742-15

    Але справа в тому що "фірма" росте і я сам вже не встигаю справлятись з всією роботою, тому прийшлось найняти продавців і помічників на поле.

    Питання в тому чи можна все якось оформити так щоб все було законно? Чи обов'язково оформлятись підприємцем або засновувати фермерське господарство...?
     
  16. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Проживаю недалеко від одного з гіпермаркетів у центрі міста, воно ніби й вигідно, але найбільше дістає коли фури роблят розвороти і стоянку прямісінько під вікном. Не так давно погнули паркан, але звичайно, що ніхто за це мені не заплатив, бо ж "не пойман не вор", ну та й не тільки це, діти на вулиці, що я маю з того що тут фури розвертаються? Тим більше, рух вантажівок в центрі міста, наскільки я знаю - взагалі заборонений. А недавно ще мав різку розмову з фурщиками на цю тему (то ще й він до мене "чого ти ттут їдеш не бачиш, я розвертаюся?", ну то вже мене вку*вило, сказав йому все, що про нього думаю і про їхній супермаркет в мене під вікном. Але толку з того? Як їздили так і їздять :sad:
    Якось дивився по новинах, десь місяць тому, як одна жіночка добилася, щоб вантажівки не їздили біля її дому, бо будинок руйнується і люди дихають "таблицею Мендилеєва", і що цікаво - добилася свого, проїзд для вантажівок закрили!
    Підкажіть в яку інстанцію звернутися (ДАІ, міськраду чи куди іще?), щоб добитися заборони руху вантажівок біля свого дому (підписи сусідів зберу гарантовано)? Як захистити своє право на спокій?
     
  17. muravey

    muravey Well-Known Member

    Здравствуйте!
    У меня сразу два вопроса.
    1. Я гражданин России, недавно получил вид на жительство и сейчас хочу переехать в другой регион Украины. Каким образом нужно оформить этот процесс, чтобы не нарваться на штрафы? Жилье я снимаю, поэтому зарегистрироваться постоянно в новом месте жительства возможности нет.
    2. Что нужно сделать (какие документы собрать, куда пойти и т.д.), чтобы оформить официальный юридически весомый договор на долгосрочную аренду жилья?
    Спасибо.
     
  18. vikoren

    vikoren New Member

    Добрий день !
    ---------------
    Нас ікавить як краще поступити в даній ситуації щоб покарати аптекарів .

    Хресний нашої дитини купив в аптеці ДЦ памперси, ці памперси дійсні до 2010 року , як неяк але винна аптека вони неповині на прилавку тримати прострочені памперси , в дитини через них на шкірі ранки і сильне почервоніння дитина неспала неїла постійно плакала від болі , є чек з цієї аптеки є памперси спеціально зробив пару фото почервоніння та ранок , куди звернусь ? таке пропускати неможна це аптека а недай бог ще гірше моглоб бути , підкажіь будьласка , дякую
     
  19. wonderkinder

    wonderkinder New Member

    Доброго дня! я з дружиною хочемо виїхати до США.Вона на 3-му місяці вагітності.ми запланували зробити дитині американське громадянство і вона вже їздила до США минулого року ,зараз вона на 3-му курсі денної форми навчання,я на заочній.Що ми можемо зробити щоб якнайкраще і найшвидше виїхати до США?чи будуть пільги якщо малюк народиться в штатах і чи буде допомога на нього звідти?чи не депортують нас якщо він народиться а ми будемо нелегалами?і чи може вона знову зїздити по візі J1 як краще зробити? допоможіть будь -ласка
     
  20. Mikola Bogun

    Mikola Bogun Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)