Юридична online консультація

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем toozik, 23 лют 2007.

  1. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Нехай звернеться в відділ захисту дітей і попитає які в неї є права. Може ще нехай в прокуратуру звернеться, розкаже ситуацію і їй порадять як діяти дальше. Бажано, щоб вона зайнялася своєю свекрухою: нехай позбирає на неї свідчення про шкідливі звички, може умови в хаті в них не найкращі? Це теж потрібно висвітлювати. Має бути чим побільше доказів, що вона забирати дитину не може. І сама мама дитини повинна бути зразковою:ніхто не має бачити її в компаніях, з сигаретою в руці, з пивом і т.д. Мій тато колись хотів відсудити нас від мами і йому не вдалося, хоча свідчень в нього було море. Держаава переважно відстоює права мами, а не батька. Бо маму дитині ніхто не замінить!
    А чому свекруха зайнялася тою справою? Здається, що коли живий батько, то баба ніякого права на дитину не має.

    Додано через 2 хвилини
    Нехай цей факт письмово засвідчать 2-3 свідки. Це ваговий аргумент в суді.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Юридична online консультація

    Гм...у секрухи бабла більше.А бабло зажди перемагає... та най побавит си внучку,чого їй боронити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Так, це саме такий випадок, коли грошовита свекруха хоче помститись невістці, вона на все піде, щоб їй нашкодити, а побавитись із внуком у бабусі чомусь раніше не виникало жодного бажання, лише один раз забрала місячну дитину, яка ще була на грудному годуванні, і не повертала цілий день, а принесла ввечері і дитина без кінця верещала, уявіть собі стан тієї мами і чи зможе вона дозволити тепер забрати свою дитину на місяць?


    Дякую, Галинко, за поради, а де саме знаходиться цей відділ захисту дітей у Львові?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Здається в соцзахисті.
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    А що Ви з неї тоді стягнете??
    Знаєте, в мене в родичів схожа ситуація - над ними студентам купили квартиру, а ті живуть аби як - топлять всіх і нагло заявили, щоб на них до суду подавали, все одно вони студенти і взяти з них нічого, а батьки - на заробітках. Думаю подібні ситуації вже масові. Зарадить хіба індивідуальна психологічна робота, нє?)
     
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Як юрист, не бачу причиново-наслідкового звязку між капітальним ремонтом приміщення і змінами в штатному розписі дошкільної установи.
     
  7. alone

    alone New Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Доброго дня. Для мене виявилось складним відшукати коментарі до Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу", тому вирішив звернутись до вас.

    Мій батько був офіцером Російської Федерації і загинув при виконанні своїх військових обов'язків. Згідно зі статтею 18 "Звільнення від призову на строкову військову службу", 4-й абзац*. Чи маю я право на звільнення від строкової служби?

    *батько (мати), рідний брат чи сестра яких під час проходження військової служби загинули чи померли або стали інвалідами. Призовники, які мають право на звільнення від призову на цій підставі, можуть його не використовувати; (Абзац четвертий частини першої статті 18 в редакції Закону N1669-III від 20.04.2000)
     
  8. ok2008

    ok2008 Member

    Проблеми з пропискою

    Допоможіть будь ласка одержати прописку!
    Мій знайомий працював на Сахаліні з 1983 по 1993 рр.
    Приїхав на Україну 1993 р., втративши паспорт в Росії.

    У 2005 р. знайшовся втрачений паспорт СРСР, але, як вияснилося він вже не дійсний, і по ньому виписати з Росії не можуть.
    У консульстві Росії кажуть їхати в Росію для одержання паспорта громадянина Росії, а вже потім отримувати паспорт України. Але мій знайомий не має можливості поїхати в Росію, тим більше на Сахалін.
    Як бути, підкажіть.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    доброго дня! скажіть будь-ласка. який штраф передбачено за відсутність прописки та 2 фотографії в паспорті?
    чому для прописки в мене вимагають якийсь папірець з поперднього місця прописки, якого в мене нема. як цей папірець правильно називається? оскільки япроживала в гуртожитку, чи можу я через 5 років отримати у паспортиста гуртожитнку знову цей папірець?
     
  10. tigos

    tigos New Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Здравствуйте.

    Есть вопрос, на который я пока не могу получить вразумительного ответа.

    На данный момент я в разводе.
    Во время брака была приобретена в совместную собственность квартира.

    Договор купли-продажи зарегистрирована в БТИ примерно 2.5 года назад.

    Квартира была приобретена у родственницы жены.

    В договоре была указана не реальная сумма а оценка БТИ квартиры.
    Т.е. 4500 грн.

    Реально была выплачена сумма - значительно бОльшая,
    но меньшая рыночной стоимости жилья.

    На эту сумму небыло составлено никаких документов (надеюсь сами понимаете почему)

    После этого в том жилье я сделал ремонт (правда не до конца).
    В семье я один работаю, т.е. всё происходило только за мой счёт.
    (Понимаю что для суда это не имеет значения)

    Предварительное слушанье по разводу с расторжением (в одном заявлении) назначено на 16 сентября.

    Мои предложения произвести независимую оценку жилья, в том
    состоянии как сейчас, и выплатить от этой суммы половину жены,
    не встречают поддержки.

    I)
    Там хотят чтобы я выплатил по меньшей мере половину от стоимости
    квартиры просчитанной по средней стоимости квадратного метра
    жилья в том районе.

    Меня это не устраивает по таким причинам:
    1) Я вложил прилично денег в ремонт уже.
    2) Покупаю в состоянии далеко от конца ремонта по стоимости отремонтированной
    3) Мне ещё предстоит продолжить ремонт с дополнительными вложениями..

    II)
    Я сейчас достаточно редко общаюсь с той половиной, но до меня
    дошли разговоры о том что там хотят аннулировать сделку.


    Можно ли избежать I и II негативного действия..?

    Насколько угроза - реальна?

    Что я могу предпринять уже сейчас?

    Каких подробностей не хватает для хоть каких-то советов?
     
  11. tigos

    tigos New Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    В ДОГОНКУ:

    Мы в равных долях собственники, детей - нет.
    Я предполагаю, что суд просто узаконит решение которое мы примем вместе.

    По-поводу аннулирования, что значит - веские основания?

    Сумма в том договоре - которая меньшая рыночной цены, это - веские основания?

    Или если старая хозяйка заявит что продавала НАМ с женой ВМЕСТЕ,
    но не МНЕ отдельно - это - может быть веским основанием?

    Есть ли срок давности у купли-продажи?

    ============ добавлено =================
    Вот сегодня был разговор с тестем.

    Из него такой смысл:
    Те изменения которые Я внёс ремонтом - незначительны, максимум 10-20% добавляют к стоимости.
    (Хотя я с этим не согласен, ремонт будь он доведён до конца, добавлил бы квартире 1 комнату + "по мелочам")

    Если я не соглашусь на минимальную компенсацию в размере тех денег что тогда заплатил + половину
    того что я вложил в ремонт, то они начнут процесс аннулирования купли-продажи и уверены что на 100%
    выиграют дело..

    Я не знаю точно чем будет аргументировано расторжение купли-продажи, но вроде идут разговоры,
    что продавец была под сильным давлением (не с моей стороны) и была вынуждена продать квартиру НАМ,
    по заниженной цене.

    Там и вправду была какая-то история: её (той что продавала) бывший муж был должен крупную сумму
    какому-то человеку за невыполненную работу.
    Вроде бы тот человек тогда забрал документы на ЭТУ квартиру и как-то угрожал ей, но появилось решение в виде
    меня и тестя, в виде денег которые мы вместе заплатили за КВАРТИРУ, тем самым позволив погасить тот долг
    + некая сумма сверху уже на личные расходы.
    Причём я свою сумму заплатил, сразу (они и покрыли долг) а тесть, спустя 1 год (я в это тогда не вмешивался).
    И на тот момент были ещё какие-то их родственники, которые хотели купить квартиру, за полную рыночную стоимость,
    но предпочтение отдано было "молодым".

    Правда доказать последнее, я наверное, не смогу, т.к. это были ИХ родственники.

    Как сейчас говорят есть какие-то свидетели что ей угрожали и пытались выбивать двери..

    Это - может быть теми самыми вескими доказательствами для расторжения купли-продажи?

    Напишите мне каких подробностей тут не хватает, для более полного суждения проблеме?
     
  12. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Пенсія

    Гм. Учасник війни? У 1966 році???
    По-моєму, йому може (мала) бути надана інвалідність і усе. Але вона ще мала бути надана тоді.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Пенсія

    О, зараз учасником є будь-хто... хто навіть і не бачив війни...
     
  14. harmony

    harmony Well-Known Member

    Відповідь: Пенсія

    Якщо чоловік впав на спис, який стирчав із землі з часів Куликівської битви, то що ми будемо вважати його учасником Куликівської битви ? :)
    Звичайно ні ! Всого навсього шукається "канал", платиться гроші і оформляється інвалідність. Враховуючи. що ми не раки і пальці не відростуть, а тим більше око, оформляється довічна пенсія - 2 група. бо на першу потрібно втратити ї друге око, хоч бувають люди й двома очима і мають першу групу. З війною прольот, а групу робіть.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Пенсія

    Маю знайому, вона на війні ніколи не була, перебула на зауральє, но собірала калосья - от і ветеран війни.... За совітів не була ветераном - а зараз - ветеран....
     
  16. harmony

    harmony Well-Known Member

    Відповідь: Пенсія

    Ветеран не тому, що воювала, а тому що вносила свою лепту в перемогу, значить
    приймала участь у війні. А який фронт може існувати без тилу ?
     
  17. vanya_4

    vanya_4 New Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Допоможіть будь ласка, ситуація така, недалеко від свого будинку я сомовольно розпочав будувати гараж на землі яка належить сільській раді, але гараж недобудував оскільки хочу його узаконити, але сільська рада відмовляється виносити рішення на право власності за мною, отже мені потрібно звернутися до суду про визнання права власності на недобудований гараж? підкажіть на які статті посилатися і які необхідні документи для подання позовної заяви до суду?
     
  18. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    недалеко - це скільки метрів ? само собою, що сіль рада не узаконить. лише у судовому порядку. підіть чи поїдьте в районний суд, а там вже по місцю зорієнтуйтесь. краще всього заплатити пару рублів юристу щоби склав правильно та грамотно заяву і після цього "пропрацював" цю ситуацію з суддею.



    Надаю юридичні послуги. По роботі з судами не до мене.(номер аськи в профайлі.)
     
  19. Chapik

    Chapik New Member

    Доброго дня!
    Прохання допомогти з наступною проблемою:
    1. «передісторія»: в вересні 2007-го рішенням ЦВЛК комісований з строкової військової служби. Ст12а розкладу хвороб. Цукровий діабет
    2. «проблема»: вже протягом року подаю документи про встановлення групи, однак ніяк не вдається. Причинами (аргументами) були, відпустки, хвороби різних лікарів, введення нових інструкцій, ну і різного роду виправдання.
    3. «епілог»: Під час останнього подання документів на встановлення групи інвалідності (встановлення відсотку працездатності) мені відмовили, (навіть без проведення комісії, а просто етапі передачі документів у ВТЕК), аргументуючи відмову наступним чином: «ми не можемо прийняти ваші документи оскільки ви здорові (хоча діабетики отримують групу). Якщо ви хочете щоб розглядали ваше питання – напишіть заяву в якій укажіть причину подання на ВТЕК + аргументуйте витягами з законодавства»
    4. «прохання»: допоможіть будь ласка з вирішенням цього питання. Вкажіть будь ласка напрямок де шукати.. на http://rada.gov.ua вже все перерив… нічого не можу знайти. Можливо можете направити до юр.консульта – фахівця, котрий коли небуть розглядав схожі питання

    Буду безмежно вдячний за допомогу
     
    Останнє редагування модератором: 29 жов 2008
  20. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Як приватизувати квартиру?

    Як у Львові приватизувати помешкання-необхідні кроки, їх порядок, можливі затруднення, передбачувані перешкоди?...Яку законодавчу документацію важливо і корисно прочитати? Поділіться, будь ласка, вашими знаннями, досвідом, ідеями- щоб залагодити цю справу в найкоротший термін!
     
а де твій аватар? :)