Юридична online консультація

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем toozik, 23 лют 2007.

  1. toozik

    toozik New Member

    Задайте свої питання.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Юридична online консультація

    А хто скаже, чи має право міліція до мене(наприклад) прийти і на городі вирізати весь мак? Чи є це порушення моїх прав?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Юридична online консультація

    на тому районі, який я не називаю росте мак?!!!!......
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Юридична online консультація

    безперечно що так! тому що ваше право, якщо вас спіймали на вирощуванні маку (більше 20 головок, здається, і тільки коло хати) - так от, ваше право - скористатися послугами свого адвоката, щоб отримати без конфіскації майна, і по можливості - умовно...
     
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Юридична online консультація

    50 голівок.
    є список наркотичних, психотропних речовин, прекурсорів і їх аналогів.
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Юридична online консультація

    дякую за поправку - вже підзабув ту постанову - там все було регламентовано: де можна садити, кількість, умови, дозволи/довідки тощо... здається, десь чи 89 чи в тому районі - видано...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Юридична online консультація

    Ще б шприци заборонили було б взагалі супер.

    Статтю Закону б....
     
  8. killy

    killy New Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Всім добридень, в мене питання про армію

    нещодавно було прийнято законопроект про офіційний відкуп від армії, але в мене немає 31К грн Т_Т

    бо мені треба знятись з військового обліку та отримати відстрочку на навчання

    в 2004 мені було 16 і я поступив до універу, в 2006 мені було 18 і я вилетів *sob* *sob*, але одразу подав документи і поступив знову, перед цим я знявся з обліку в Києві (мені написали в приписному що я втратив право відстрочки) і став на облік вдома, у батьків, але коли я поступив до ВУЗу наш комісар відмовився мене виписувати мотивуючи це тим що зараз йде призив і він не має на це права, але він мене не затримав а сказав аби я їхав до Києва вчитись, і коли що то мені прийде повістка до дому, в тому ж 2006 році саме в той час виходить указ президента що особи які поступили до ВУЗу в 2006 звільняються від служби в армії (що правда я не знаю чи вплинув якось цей указ і чи дійсний він зараз)

    я "вчився", але в гуртожитку не вистачало місць, і тому мені і не потрібно було зніматись з обліку, адже офіційно я не жив у Києві
    довчився я до Нового Року а в 2007 вже покинув, бо неможливо було поєднувати проживання в нічному ком.клубі і навчання

    покинув і приїхав до дому аж навесні приходить повістка на медогляд до воєнкомату, я її проігнорував тим більше що отримав її від сусідки в день коли мені потрібно було прибути до воєнкомату

    зараз я знов поступив, і мене мабуть селять до гуртожитку, а отже мені потрібно знятись з обліку

    питання:
    1. чи заберуть мене зараз в армію якщо я є студентом ВУЗу (НТУУ КПІ)?
    2. чи потрапляю я під указ 2006 як особа що поступила в 2006 (але вилетіла)?
    3. в мене на руках є два приписні в одному стоїть лише штамп про приписку до моєї дільниці(я його буцім-то загубив), а в другому 5 штампів приписан-виписан вдома, приписан-виписан Київ, приписан вдома і текст що я втратив право на відстрочку використання загубленного документа можливе, чи в особовій справі також вказується що я втратив право на відстрочку?
    4. як я можу отримати відстрочку зараз(неофіційно)?
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Юридична online консультація

    Ви так допекли воєнкому ,що є два виходи: або він Вас виловить,або Ви від нього будете ховатись до 2010 року ,а там армія тільки контрактна,правда то Ющенко пообіцяв.Як він на виборах пролетить ,пролетить і законопроект про контрактну армію. І взагалі то питанням подання первинних документів про відстрочку від призову відає уповноважений орган вищого учбового закладу.Так що прийміть покірний вид і йдіть рішати питання у ВУЗі,не забудьте хлопцям ,там працюючим ,купити ковбаски ,рибки ну і до...
     
  10. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Я майже випадково вліз на цю гілку і помітив, що killy користується зовсім неправильною інформацією. Ніякого офіційного грошового відкупу від армії в Україні нема. Для з'ясування нюансів, які Вас цікавлять, раджу просто уважно подивитися відповідний закон (у його назві є слова "військова служба" в якомусь відмінку). Знайти закон можна, наприклад, на сайті zakon.rada.gov.ua. При використанні пошуку не забувайте, що відмінків система не знає, так що пишіть не повні слова, а їх основи (коли задане є початковою частиною слова, то система знаходить це слово).

    Можна також спробувати ту юр. консультацію, на яку посилаються на початку гілки. Але боюся, що якщо там безкоштовно, то дуже неякісно.
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Юридична online консультація

    І що там написано як відкосити від армії?

    Додано через 8 хвилин
    10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального закладу або поновлення у вищому навчальному закладі. http://www.democracy.com.ua/ua/bill/228/

    Додано через 13 хвилин
    Так що хай готовить бабки! А з другої сторони такі люди без армії ,як без пряників.Хай покопає "от забора до об"єда "
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Юридична online консультація

    Ч є юристи на форумі?Хочу порадитись(в приваті)
     
  13. richmen

    richmen New Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Чи буде порушенням, якщо під час капітального ремонту дитячого закладу залишити 2/3 ставки завідувачки. І на який нормативний акт можна зіслатися:ninja:
     
  14. Інкогніто

    Інкогніто New Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Допоможіть будьласка з таким питанням. Уряд України звернувся до Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України з проханням розглянути позов України до Уряду Турецької Респу¬бліки про те, що останній не виконує своїх зобов'язань, які випливають із спільної Угоди про торговельно-економічне співробітництво. Яке рішення повинен прийняти міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України? Яка його компетенція?
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Юридична online консультація

    http://www.lawyer.org.ua/ ЮРИСПРУДЕНЦІЯ он-лайн
     
  16. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Юридична консультація безкоштовно

    Шановні форумляни, якщо в когось є запитання чи, не доведи Боже, проблеми правового характеру - буду радий допомогти!
    Пишіть мені на ICQ 393123415 - пораджу (в міру своїх можливостей)
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Юридична консультація по ICQ 393123415 безкоштовно

    Я гадаю, що значно цікавіше було б робити юридичні консультації на форумі, а не в аськах. У людей можуть бути схожі проблеми, одинакові питання, на форумі можна допомогти більшій кількості відвідувачів
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Юридична консультація по ICQ 393123415 безкоштовно

    Навряд чи багато хто захоче виносити свої проблеми, тим більше юридичного характеру на форум...
    Тут можна лише в загальних рисах...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація по ICQ 393123415 безкоштовно


    Отож бо! Юридичні гризоти, подекуди тяжкіші за інтимні проблеми....
    Але якщо хтось буде вважати за доречне опублікувати нашу з ним розмову про його юридичні проблеми - я заперечувати не буду :)
     
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Юридична online консультація

    Дуже прошу, як хтось може, порадьте хорошого адвоката зі сімейних справ у Львові. В моєї подруги проблема: чоловік з нею не живе більш як півтора року і у вихованні сина участі не бере, а свекруха через суд хоче добитись права забирати до себе дитину(1 рік і 3 місяці) на місяць щороку і на вихідні щотижня. Порадьте до кого їй звернутись, бо людина у відчаї!
     
а де твій аватар? :)