Йогуртниця

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Bambook, 15 вер 2011.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Йогуртниця була подарунком для подруги дружини.
    Купили якраз згадану Аріете за наводкою Поетки...
    Подруга вже кілька разів робила йогурт шляхом розмноження. Тобто брала актімель і молоко і "розсаджувала" бактерії :)
    Здоволена результатом.
    Чи робила з заквасок - ще не в курсі, при нагоді перепитаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Дякую! ;) :good:
     
  3. sunday

    sunday домоГаздиня ;)

    маю йогуртницю таку
    дуже задоволена
    роблю йогурт так - на 1 л 1.5% молока ("Селянське") (підігріваю до 40 градусів)беру ваночку Данон класичного та на 5-6 годин у йогуртницю....йогурт виходить смакота - густий)))))мммммм....:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Konfeta

    Konfeta Well-Known Member

    А я вважаю йогуртницю непотрібною. Всі йогурти роблю у термосі, мені зручно, виходять гарні продукти.
     
  5. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Може. Йоруртниця - просто підтримує задану температуру протягом якогось тривалішого часу (6-12год переважно).
    Термос справиться з цим завданням. Можливо, якісний термос, що такий час тримає температуру - навіть краще. Ніяких розливів по баночках, ніяких електроенергій.
    Але факт той, що при нинішній екології і якості (хімічному складу) продуктів харчування - йогурти і інші подібні продукти - вкрай необхідні.
     
  6. keniza

    keniza Member

    Мне очень удобно в йогуртнице готовить, дети прямо из банок пьют и хранить удобно.
     
  7. swetikkja

    swetikkja New Member

    Я тоже постоянно делаю йогурт дома сама, правда у меня мультиварка в качестве йогуртницы выступает, я очень рада что могу детей кормить натуральными продуктами благодаря ей!
     
  8. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    для малих діточок то якраз те що треба , а для дорослих , дуже дорослих "діточок" :mocking: мало , надоїть робити, мити ці пляшечки, якщо кожен день його їсти..по 1 літру))) на родину)) обличча
    В мене зараз лежить, пилиться, найсмачніше авжеж виходить з домашнього молока.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Є трохи більші баночки в йогуртицях від vivo, тільки у них на сайті можна її придбати. Але не літра, звичайно...
     
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    Переглянув тему, - за три роки не прозвучало застереження про ризик інфікування внаслідок нестерильності первинної культури "закваски" (присутності сторонніх мікроорганізмів). Йогуртниця - це спрощено термос, кінцевий продукт залежить від якості закваски. При сумнівах в якості закваски не давайте, принаймні, утворений продукт дітям.
     
  11. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    не знаю де ви берете закваску , вона "стирильна" , скільки раніше купляла - кожна баночка запаяна .
    Ризик присутності мікроорганізмів більш велик тому що банку не домили ви самі ,чи на вас живуть бактерії ( ви ж жива людина :mocking:) .
    На справді , на жаль можна де завгодно заразитися , з будь -якої їжі , бо з санстанціями /експертизами зараз біда.
     
  12. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    тому треба робити його у великiй кастрюлi)))
     
  13. Ladyday

    Ladyday Member

    Я сама роблю своім йогурт)задоволенi,як слони:dance2:
     
  14. shelev

    shelev Well-Known Member

    Тоже думаю над йогуртницею.
    Зараз теж часто роблю йогурт, але "в домашніх умовах", в термосі, і тримаю в теплі, виходить теж наче непогано, але все рівно - це не йогуртниця.
     
  15. Glycera

    Glycera Member

    А я роблю йогурт в "великих масштабах", на 5 літрів домашнього молока 38-40 градусів 1 пакетик закваски "Йогурт, та на ніч у теплу духовку. На мою родину на тиждень вистачає. Йогурт смачний, густий та корисний:)
     
  16. Janua

    Janua Active Member

    Я брала таку Йогуртниця Hilton JM 3800 green в магазині ЭДС шоп, але зараз у них її вже в наявності немає. Якби брала зараз-то вибрала майже схожу за параметрами http://www.eds-shop.com.ua/yogurtnitsa-hilton-jm-3801-green/p171166/
     
а де твій аватар? :)