Їстівні цікавинки.

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Samojlovu4, 29 лис 2008.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Ех дівчатка, всі кілограми від дієт і обмежень:) Наш організм краще за нас знає що йому потрібно - треба вміти його чути. І якщо я сьогодні з"їм два авокадо, то цілий тиждень знов не хтітиму його. Те саме з шоколадом. та будь-якою їжею - на свята поснідала так, що до другого сніданку ніц спожити не могла.:mocking: А якщо хтось постійно щось гризе - то звісно - голосу організму з-за того хрумотіння вже не почути:)
    Щодо цікавинок - розповім про артишок.. люблять його у Франції. Але продукт - на любителя. І скажу Вам що всередині вже спечений він своїми волосинками нагадує неочищену кукурудзу. щось таке. Тобто його споживання для непідготовлених може видатись ще й веселим - ті волосинки тре зрізати і їсти, також що є під ними:)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 січ 2009
    • Подобається Подобається x 10
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Артишоки не люблю.
    Як і всі інші салати, зелень і решту дівчачих пріколів. Мені мнєса давай, рибу. Морепродукти можна.
    Хіхі, я раніше по простоті душевній думав що артишок - це рибні консерви.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Мені подобається маринований з олією але мої хлопці то не їдять:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    а якщо мені як в тому анекдоті - я завжди про це думаю, ну хочеться мені жувати і все... постійно щось хочеться і в основному щось солодке.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    мої також...
    мій старший, тобто муж, дуже полюбив в закордонії різні салати, змішує всяку траву до купи і пожирає величезними мисками. Я аж дивувалась, бо всі мої друзі говорять так як Самойлович - я не козел і капусту не їм. А мій муж козел виявляється.:))) Се я його так любя.:blush:

    а я дуже люблю фарширований артишок або дип з артишоку. У цього чуда така файна кислинка.:good:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    я люблю ківі, вірніше воно має цілу купу вітамінів, більше чим лимон. Люблю їсти його так: розрізати навпіл ( не чистити) і ложечкою чайною істи, а можна порізати на дольки як апельсинку ;)
    от на свята в гостях була кишка, ну не можу я того їсти, хоч шо :sad: і просили і все, нє не можу ( .... чогось собі внушу таке і все ...:dntknw:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я люблю сало... :))) от як була в бабусі на Різдво, то привезла його багацько... зараз нагамалась його з цибулькою і чорним хлібом і відчула себе справжньою україночкою:)))
     
    Останнє редагування: 10 січ 2009
    • Подобається Подобається x 6
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    І я сало люблю:)
    а кишка то мається на увазі кров"янка? Якщо так, то я теж такого не можу їсти..бридую...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    ага, зразу почуваю себе вампірчиком :pardon:
     
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    тато розповідав, що у них в селі дядько який колов кабанчика, завжди випивав кружку свіжої крові.Бррррр:bad::bad::bad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Я те ж люблю всякі різні фрукти.
    Помело супер, а от лічі мені не сподобалися, ще й асоціація з нечистю, але то видно через забаку Герої:)
    А ще дуже люблю варення з обліпихи смачно і корисно.
    оригінальний смак має варення з фізалісу, трохи полуницею пахне.
    Попривсякі там новинки і цікавинки все одно найбільше люблю полуницю у всіх її проявах
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Лічі дуже прікольне, ням ням.
     
  13. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    На колір і смак, товариш не всяк:)
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    І мені теж.Найбільше смакує ананас і мандарини
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. А я бы сейчас креветок поела... :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    і я люблю креветки і рибу всяку.
    а от на Новий рік купила на пробу мідії в розсолі, то якісь були без смаку і навіть коти їсти не хотіли.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    І я люблю дари моря, але люблю купувати не варено морожені, а сирі або свіжо-морожені, також сирі. Кардинально інший смак:crazy: - і ціна також:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    я б теж, але подивилась передачу, що їх антибіотиками годують і всяким таким, то шось не можу їх їсти, хоч дуже люблю з пивком Старе місто :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Коты не дураки. :good: Плохую пищу они никогда есть не будут, даже если голодные. На них часто проверяют качество мясных и рыбных продуктов.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Ой, а кого сейчас антибиотиками не кормят?
    Кстати, а я думала, что их в море вылавливают, а, оказывается, все выращенные в разводниках. :sad:
     
а де твій аватар? :)