Їстівні цікавинки.

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Samojlovu4, 29 лис 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то в Іспанії вона так на чоловік 12, з яких українці, росіяни і іспанці (має бути щедро, бо українці є)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Сало в шоколаді пробувала, основне - не дати йому розтанути:) Специфіка, однозначно. але я не цікавилась чия то ідея..
    Вінницьке звичайно особливе - в тому регіоні є певні традиції вигодовування свиней і їх способи обробки після забивання - обпалюванням на соломі. Раніше пробували місцеве купляти - зооовсім інше, тверде і з броньованою шкіркою просто таки. Більшості це відомо. ;) На базарах поцікавтесь - продають просто сало і сало "вінницьке":)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Summer

    Summer Well-Known Member

    так ціни ростуть до свят як на дріжджах, просто шалено. Акцій святкових ніяких.... уявляю шо то буде на Миколая творитися о_О
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Хм... У нас такого нет...
     
  5. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    В Виннице действительно вкусное сало да и вообще блюда украинской кухни на высоком уровне. Меня как то винничане пригласили в ресторан около обламинистрации. Сначало принесли всякие салаты, буженину, сало, домашнюю ковбасу,прочие копченности и селедку. Потом на столе появились вареники с картошкой и шкварками, деруны, холодец. Когда уже думал что лопну принесли жаренную курицу, отбивные и жаренную картошку с салом. Спасло меня только большое количество водки. Хотя было потом плохо. А винничанам хоть бы хны. На утро позвонили и пригласили на рыбалку с шашлыками, но я позорно сбежал
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Вміють українці готувати..
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Когда я после института работал в Чугуеве, в общежитии познакомился с винничанином. Как-то он пригласил к себе, брат с гостинцами приехал. Прихожу, на столе стоит бутыль буряковки, банка со смальцем, лук и хлеб. И вот они нарезают хлеб, мажут смальцем и наливают по стакану буряковки. Моего мужества хватило на полстакана и один бутерброд
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Що до помела, то помело просто так само по-собі не їсться з нього робиться салата або додається до салатів так само як дольки мандаринів.

    Я їла слимаків, осьминожків, молюски всіх різновидностів, їла фрукт-зірку мені дуже сподобалась, я нею прикрашаю пляцки і тортики. Також їла гуляш з коровячого хвоста, було дуже смачно а також гуляш з кози. А ще мені дуже подобаються шашлик з баранячих реберцят. А ще я обожнюю індійську кухню, то у них дуже цікава комбінація смаків і приправ.

    Але я щось не дуже українська, бо коли мій коханий привіз з України кавалок свіжого домашнього сала - я сказала що воно нікудишнє, а мій тато смакував і балдів від нього як від наркотика.

    Це в Лілі мексіканські смаки, бо вони до всього додають перчик чилі навіть до гарячого шоколаду.
     
    Останнє редагування модератором: 5 гру 2008
    • Подобається Подобається x 13
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А я щось і не купувала ще екзотичних фруктів.. По перше, не розбираюсь чи вони стиглі. По друге, не знаю як їх їсти. Ось наприклад авокадо їсться з сіллю - в житті б сама не догадалась! Авокадо пробувала, але не сподобалось, якийсь дивний смак.. Віддає горіхами чи чимось таким.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Хочу ананас.Але боюся купувати, я незнаю як його вибрати, бо одного разу купила, а він якийсь чи зелений чи що, ніякого смаку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    авокадо дуже корисне, тому раджу все-таки його ввести в раціон... правда в наший укр магазинах не купляю його - перший раз спробувала, друг з Гамерики привіз, таке сочне, файне, яскравозелене... подивилася в наших маркетах - якісь ніби білим порошком посипані...(((
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    ну в принципі, авокадо - не екзотичний фрукт, а екзотичний овоч. :)
    Його добре тушкувати з овочами, в салат додавати (тільки трошки), або робити з нього пасту для бутербродів. Мені найбільше подобається перший варіант.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Купувала кілька разів, були досить смачні. Брала з думкою про банани - якщо більш жовтий і коричнуватий - значить стигліший і сочніший.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Ананаси всі різні як і яблучка, раджу вибирайте по запаху. А у кого нежить ( у словаре слово найшел-катар?) нехай не грає у футбол.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А, так, є ж різні види. Якось бачила такі маленькі, продавались чомусь дорожче за великі..
    О, і банани такі є маленькі, що коштують більше. Чим вони від звичайних відрізняються, хтось пробував?
    П.С. "Катар" - це з польської "нежить" ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Колись такі купувала в "Арсені", сподобалася назва- банани-бейбі:)...як на мене, то суттєвої різниці в смаці не відчула....хіба що трішки солодші...
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    ага...
    домашні вже по 2,50 за штуку.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Чула таке, що великі банани (які нам звичні) - це насправді кормові. А справжні "людські" банани - це якраз маленькі...
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Знову ж таки духмяні якісні бувають "нормального-чоловічого" розміру.
    Трав'янисті банани-кормові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і я таке чула.. так само морква в супермаркетах... є за гривню, а є за дві
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)