Їстівні цікавинки.

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Samojlovu4, 29 лис 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а сало у будь-якому виді?? тобто може бути копчене чи тільки варене???

    сало з цибульою і хлібом - моя улюблена страва дтинства...)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Просто соленое, в копченом все-таки канцерогены, хотя мне нравится копченое сало по-венгерски в Закарпатье, да и шпондарь поважаю
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то моя бабуся з Закарпаття таке робить... ням-ням просто!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    У цю хвилину гризу чорний шоколад із перцем. Специфічний смак. Ще навіть не знаю, чи сподобався мені, чи ні. :)))
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    А який саме перець?о_О
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Каже, що рожевий. Але смакує цілком як чорний. :haha:

    Poivre Rose, 52% dark with pink peppercorn bar
    Ось такий, як за лінком.
    http://www.chocolatetradingco.com/moreinfo.asp?ID=49

    І мені він сподобався. Я вже їла трюфелі з паприкою. Була в захопленні. Цей специфічний трохий, але теж мені сподобався.

    70 г - $4.59 :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Е-е-е-е, прошу пана, Ви ше певно малясівки не куштували;) Малясівка - то така самогонка, яку селяни гнали в 90-их роках, коли був великий дефіцит цукру, з мАлясу. Маляс - то така густа коричнева солодка рідина, яку роблять з цукрових буряків для того, щоб додавати у корм худобі:bad:. По правді Вам скажу - термоядер :crazy:ще більший ніж бурачАнка (самогонка з цукрового буряка)...
    Так от в порівнянні з малясівкою тото мексиканське пійло - просто амброзія з нектаром перемішана ;)

    Гм... Ну трюфелі то гриби, до них перцю - сам Бог велів. А шоколад... Хоча ніц не скажу поки сам не спробую.
     
    Останнє редагування модератором: 3 гру 2008
    • Подобається Подобається x 4
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    о_О о_О о_О
    Гриби? Які гриби? Я про цукерки - шоколадні трюфелі. Моя улюблена спокуса.
    Ось такі з паприкою.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Гм... Я все ж таки ліпше собі до паприки якесь м"ясо підберу... Ви не подумайте, чорний шоколад я теж поважаю, але їм його якось більш консервативно... без перцю...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Скуштувати завжди варто.
    Гарячий шоколад із перцем чілі - це перепис ацтеків. А кажуть, що вони були винахідниками цього напою. ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. А кто пробовал сало в шоколаде? Как ощущения?
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну так як у вас зарплата у тих одиницях, то не дивно... в нас теж нормальний шоколад менше 5 грн не коштує...)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Кажуть, що в шоколадному фондю воно навіть смакує. Не куштувала, не знаю. Не люблю сало. :)

    Ой ні, повірте, що це дуже дорогий шоколад. У нас нормальний шоколад зазвичай можна купити за 2, максимум 3 доляри, і то за 100-грамову плитку. 5 це вже дуже багато і я собі таке дуже рідко дозволяю купити, та й зазвичай в італійців. За 2.99 я можу купити пачку бельгійських трюфелів. Можна піти і до фірмового трюфельного, де за штучку просять 1,5 доляри, але на таке я вибираюся раз на кілька місяців. Дорого.
     
    Останнє редагування: 3 гру 2008
    • Подобається Подобається x 5
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Під Клепсидрою продають сало в шоколаді. Забавка задля екзотики - нічого аж такого, думаю ви можете собі уявити той смак самі:)
    Я все-таки надаю перевагу вінницькому салу з часничком. ням-ням-ням. Мушу зізнатись. що навіть зловживаю цим продуктом хоч він зовсім і не цікавинка.:) О, а як є борщ і нема сала, то шукаю хоч смальця:blush:
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я б на таке не зважилася б..Уявляю той смак:bad:

    сальце я теж люблю.Можна з гірчичкою, можна з хріном або й просто з зеленою цибулькою і чорним хлібом
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. А вы пробовали? Интересно, кто придумал такое блюдо?

    А что, винницкое какое-то особое?
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та я знаю, знаю, що проживання за кордоном набагато дешевше, принаймі в плані харчування, єдиний виняток який я знаю, то напевно Італія.. а так - США, Франція, Іспанія... як була у подруги в гостях, то просто очі на лоб вилізли, як вона повністю додому скупилась за 100 з чимось евро... у нас за такі гроші хіба шо хліб, масло і ковбасу купиш і ше всякі дрібнички.. а вона на бенкет отак... єдине що, нерухомість дорожча, різного роду оплати - то воно не так вже й легко виходить...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ой, ми як тільки сюди приїхали, то боялися будь-що купувати...
    Але у Львові ціни на харчі (я була цього року, кінець травня-початок червня) мене вразили ще більше. Нелюдські ціни однозначно.
    Але бачте, то свідомість така в людей. Якщо тут до свят ціни знижують, то в Україні навпаки, яйця перед Паскою коштують, ніби вони позолочені. :sad:

    Щодо оплат, то так, поки за всі послуги заплатиш, то мало що й лишиться. :sad:
    Хе, ну, бенкет в Україні, а в Канаді то дуже різні речі. :haha:
     
    Останнє редагування: 3 гру 2008
    • Подобається Подобається x 5
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А в цьому році перед НР взагалі стануть золотими.Вже зараз 10 гр за десяток
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    А вареное...да с частночком и красным перчиком...очень и очень даже вкусно!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)