Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    @Юрко НОТОЦО, для чого одне і те ж викладувати в різних гілках?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вибачте, шановний, та Вашу манеру висловлювати думку, хоч поетично, хоч у прозі, я б назвала "десь глибоко на своїй хвилі".
    Мені більш імпонує, коли не потрібно сидіти і здогадуватися, що ж було в голові і що хотіла сказати людина, коли зверталася до загалу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Кожен може висловлювати свою думку вільно. А для Ваших катренів навіть ціла окрема гілка є і прихильники Вашої творчості можуть там насололжуватися Вашими творами. Просто, така ситуація, коли куди б не зайшов - скрізь одні й ті самі ваші дописи - є нездоровою і віддає спамерством.
    Щодо Ваших друзів, то Василь тут, спілкується. Якщо він Вам не відповідає, співчуваю, звичайно, але не за нього Вам не відповім. А Дзеко надто агресивно поводився із усіма, майже без виключення форумлянами, не зважаючи на численні прохання і попередження, тому й у бані.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Глава МЗС Польщі: з Бандерою Україна не увійде до Європи
    Лубківський: Заяви глави МЗС Польщі щодо Бандери шкодять міждержавним відносинам
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Завтра і післязавтра маю вихідні((( Бо моє робоче місце закрите для загального відвідування. В зв"язку з прильотом Трампа. Прилітає він на саміт Ж20, але перед тим відвідає Польщу.
    Цікаво, що ж він в тій Ж20 накерує. Маю надію, жи файно накерує!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо остаточно посваримося із Польщею, не буде у нас спільної цілі, тоді зелені чоловічки зможуть засісти у Києві і у Варшаві.
     
  7. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    Санкції проти РФ: Siemens взялася за розслідування факту передачі турбін в окупований Крим, - Reuters - Крим, санкції, Siemens, Окупація Криму, Санкції проти Росії, Санкції проти РФ, Німецькі турбіни в Криму (07.07.17 14:15) « Політика України « Новини | Цензор.НЕТ

    Скандал навколо постачання турбін Siemens в Крим має пригорнути увагу учасників G20. Кремлівські бізнесмени вже навчилися репакувати не тільки ліцензійні програми Microsoft. В будь-якому випадку пані Меркель потрібно негайно відволікти від ідеї гендерної рівності.
     
  8. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Задумав я собі зробити біометричний паспорт.
    Сьогодні поїхав у Сихівський центр надання послуг.
    Нічого з того не вийшло. Вони документів не приймають.
    Приймають по якихсь талончиках з електронної черги в яку записатись неможливо.
    Пробував записатись в цю чергу на сайті Електронна черга — Державна міграційна служба України, але вільного часу немає.
    Знову вертаємось в засраний совок.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тра було пробувати з хабарем з подякою :)
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Саміт Трьох морів. Про що говорить Європа

    Глави держав всієї Центральної Європи зібралися у Варшаві, щоб обговорити шляхи просування регіональних інфраструктурних проектів

    До них приєднався президент США Дональд Трамп. У саміті Трьох Морів, який скликали президенти Польщі і Хорватії, беруть участь країни, розташовані між Балтійським, Адріатичним і Чорним морями. Учасники будуть керуватися концепцією вільної, мирної і єдиної Європи.

    В саміті прийняли участь керівники країн: Польща, Хорватія, Литва, Латвія, Естонія, Чехія, Словакія, Словенія, Угорщина, Румунія, Болгарія і Австрія.
    Не зважаючи на неформальний рівень зустрічі, цей саміт відвідав Президент США Трамп.
    Барижних не пустили...
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не важко помітити що там всі члене ЄС ;)
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не важко відкрити атлас і глянути хто розташований між трьох морів.
    upload_2017-7-8_21-41-4.png

    Ну а по-друге, минулого року багато розповідали про створення Балто-Чорноморської осі за участю україни.
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мова про паспорт для виїзду за кордон чи внутрішній?
     
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Для виїзду за кордон. Cправа в тому. що я маю час тільки в суботу. Тому заїхав в центр надання адміністративних послуг.
    Я розумію, що ажіотаж і все таке. Думав собі, що запишусь на якесь там число нехай навіть через місяць чи два.
    Але вони знову зробили собі кормушку. В них не запишешся, а в інтернеті для реєстрації виділено часу два тижні.
    В мене крім нехороших слів, нічого. Європейці сука, хай їм грець.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Виділіть час рано вранці. Години за 2 (або і раніше) до відкриття прийдіть. Суть в тому, щоб у першій п'ятірці потрапити до автомату талончиками і узяти на цей день у живу чергу. Тільки так матимете шанс. Тільки підготуйте усі необхідні документи і копії. Бо один пішов шукати ксерокс і прогавив свою чергу, хоча приїхав п'ятим.
    Я так подавала документи. Була третя. Через годину 20 хв після відкриття вже вийшла. Заодно брала талончик у чергу для свекрухи, на 36 днів уперед, так через пів години і в ту чергу талончики закінчилися.
    Ну, або переплачувати за послуги фірмам, які туди без черг зі стосами паспортів заходять.
     
  16. NilaO

    NilaO миється в бані

    В електронну чергу стала відразу після 00 00, обрала час, місце і все.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Боже, ще один клоун інтегрується в Європу...
    Ранкове засідання.

    Фамілія у заступника класна, шо нє?
    [​IMG][​IMG]
     
  18. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Igor Zinkevych

    Цікава і смішна історія пропускний пункт Краківець
    Вісім осіб роми ( цигани ), жінки, чоловіки а також і діти, пробували перейти кордон і Кричали: без віз, Порашенко сказав без віз !

    Поліція попросила покинути їх прикордонний пункт.
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чому німця можна німцем називати, а цигана треба називати ромом?
    "Ой на горі ромале стояли " :dirol:
     
а де твій аватар? :)