Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Назвіть український ВУЗ , з дипломом якого можна БЕЗ ПЕРЕЗДАЧІ зразу приступити до роботи.
    Де вам все зарахують , не треба доучуватися і почати працювати по спеціальності.
    Назвіть.
    ??????????

    Такого , крім консерваторій не має.
    Якщо Ви маєте диплом "конси" по класу скрипки , вілоанчелі і т.д. і в якомусь оркестрі потребують ( що дуже рідко) , то вас візьмуть.
    На пробу спочатку .Але як правило "наші" музиканти є (були) добрі.
    А на все решта треба переучуватися - де більше , де менше.І здавати екзамен на ліцензію.

    Я зі Львова є геодезист.І тут щоб ним бути я переучувався , працював помічником і переучувався дальше поки ним став.Перед тим здавши екзамен на ліцензію.Зі мною працює другий геодезист.Хлопець з Iрландії.Він взагалі не переучувався.А зразу пішов здавати екзамен на ліцензію.

    Дипломи без переучування признавалися лише з ДВОХ ВУЗів бувшого СССР.Це Технічне Училище ім.Баумана із деяких факультетів Московського Університету ім Ломоносова.
    І це все.Не знаю як зараз.Хто мав ці дипломи могли працювати по спеціальності відразу.Якщо знали мову , звичайно.
    А з України таких дипломів не було і не має.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    В Європі без передачі Академія Друкарства рулить. Можна навіть останні курси закінчувати в Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі і т.д. І навпаки, студенти з тих вузів можуть закінчувати навчання у Львові. Диплом Акададемії дійсний у Європі. Хоча особисто я неповажаю цього закладу.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Не вiрю, Мишко.
    Ящо i дiйсний - то в приватному порядку, тобто як директор так вже хоче взяти людину з тим дипломом на власну фiрму - то бери, дiдько з тобою, фiрма твоя. Але дозволу на роботу можуть довго не давати, i аж до суду дотягнути.
    Не думаю, шо на офiцiйному державному рiвнi диплом дiйсний. Всiм на Заходi вiдомо про наше болото, i шо диплом ти за 50 долярiв в преходi купити можеш. То таке як права - всеодно переписуй через деякий час.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    От про це я і подумав.Про приватну фірму.
    Скажу більше - Google , Microsoft i Apple теж приймають людей через конкурс з цілого світу не взираючи на диплом країни.
    І добре платять. І робота престижна.
    Але якщо мова йде про визнання на державному рівні дипломів інженерів , лікарів то дипломи з України в прольоті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    При сучасній друкувальній техніці можна 100 баксів намалювати і диплом Гарвардського Університету, а толку?

    Даєш запит в політехнічний і отримуєш відповідь : вчився/не вчився. Як і будь-де у світі.

    Ректор академії - мій добрий знайомий. Що казав мені, те і я кажу. А сперечатися правда/неправда - не бачу змісту, тим більше мені від того ні тепло, ні холодно.
     
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну всьо ясно, а шо інше міг сказати ректор академії. Наші люде - в курилці почують шось, і потім доказують тобі ніби сам в руках тримав. Так і з вкраїншькими супер-пупер міжнародними правами, і з візами, і з дипломами.
    Насправді Микс, ситуація на 99% така: приватно директор до себе на фірму може брати хоч з училища чувака, і визнавати його диплом тоже приватно, і боротися аж до суду з адвокатами з міграційною/робочою держустановою за того робітника, і в кінці може й виграти і йому може відкриють робочу візу - але на державному рівні офіційно диплом наш не визнається тако шоби здати папір і всьо в чоколяді. Можна хіба спробувати підтвердити його в промисловій палаті за місцем проживання, але треба доказувати шо не верблюд і різні папери додатково доносити місяцями.
    Так і скажіть свому доброму знайомому директору Астролябії.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Миху, не в тому справа, що хтось там боїться, що диплом куплений, а в тому, що рівень цього диплому не признана, будь на ньому хоч проба золота.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Шановний пане,молодь в Україні ходить не навчена,на кацапскій шпрехає,а ви свої таланти в неті губите
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    При сучасному рівні корупції в Україні, то Bам не тільки диплом намалюють , але і залікову задніми числами попідписують і по всіх потрібних списках порозтавляють.
    А як ще екстра доплатите - то і "одногрупників" знайдуть.

    Але суть не в цьому- суть в тому що навіть якщо Ви вчилися і відвідували ВУЗ то рівень вимог і методи здачі іспитів - через хабар, через списування і не можуть бути адекватно оцінені.
    Тому хочуть підтвердження.
    І це саме як було сказано вище з правами.
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це Україну дискримінують?

    Туреччина вступить до ЄС не раніше 3000 року – Кемерон

    Премʼєр-міністр Британії Девід Кемерон вважає, що Туреччина зможе приєднатися до ЄС не раніше 3000-го року. Про це повідомляє The Іndependent.

    Коментуючи заяву одного з британських високопосадовців про те, що в разі вступу Туреччини до ЄС, Британія напевно залишить Євросоюз, Кемерон зазначив, що на сьогодні питання вступу Туреччини взагалі не на часі і що Туреччина зможе приєднатися до ЄС не раніше 3000-го року.

    "На сьогодні не можна говорити про те, що Туреччина має намір вступити в ЄС найближчим часом. Вони подали заявку в 1987 році. За нинішнього темпу прогресу вони, ймовірно, зможуть увійти до ЄС приблизно у 3000 році", – зазнчив Кемерон в ефірі ITV’s Peston.

    Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр фінасів Британії не бачить Туреччину в складі ЄС найближчим часом.
    Як відомо, на початку березеня ЄС та Туреччина досягнули попередніх домовленостей про прискорення переговорів щодо вступу Туреччини до ЄС та послаблення візового режиму для громадян цієї країни в обмін на зобовʼязання Туреччини приймати сирійських біженців з Греції.
     
  14. Nerto

    Nerto Well-Known Member


    View: https://youtu.be/GhGjibBlhk4



    За три сторіччя перебування в складі імперії українці бачили заборони мови і культури, перекручення історії, покріпачення та інші види пригнічення і насильства. Ці люди молоді, виховані, освічені. Вони мають наміри сприяти культурному відродженню і зближенню республіки з Заходом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цікаво, чому...
     
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Мишко, ти серйозно?
     
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Норма про призупинення безвізового режиму - це як складова рішення про безвіз. Якщо будуть якісь надзвичайні ситуації, то як з них виходити.
    Це логічно і нормально в сьогоденні.
    Чи мало в Німеччині турок та тепер ще різних біженців?
    А Франція має африканців вже стільки, скільки і французів, мабуть. В університетському містечку яких тільки не побачиш: і в тюрбанах, і в платтях, і в бусах...)

    Ще хочу сказати про наших випускників. Є фахівці, крім айтишників, яких забирають (відбирають!)в Польщу і Німеччину прямо з останнього курсу. Звісно, кращих, в мовному питанні також.
    Фахи: оптико-волоконні технології та низькі температури.
     
    Останнє редагування: 13 гру 2016
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є назви " Євросовок ", є там немало мінусів, але для Українии це значно краще Тайожного союзу.
     
а де твій аватар? :)