Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А мені ні ), в мене той Євросоюз можна сказати за хлівом, кілометрів 5-6 через поле, то мені б безвіз не помішав, але як не дадуть то прикордонну картку зроблю, чи варто буде з шенгером гемороїтись то ше побачимо.
     
  2. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Про Польшу не скажу, не знаю, но в Румынии и Болгарии уровень коррупции весьма высок.

    Это страны "вампиры", которые высасывают по европрограммам деньги, но на них ничего почти не делают, большая часть этих денег банально разворовывается.
    Этот вопрос и вопрос реформирования судебной системы - две проблемы, которые западные европейцы не могут осознать. Как люди хотят жить лучше, но делают всё плохо?!

    Недавний пример - отзыв еврофинансирования по программе развития сельских регионов Болгарии.
    Деньги, которые выделялись на развитие села превратились в престижные автомобили и мотоциклы для лиц, имеющих доступ к распределению средств.

    Пока общество само принимает и "желает" коррупцию, а так именно и происходит в Болгарии и Румынии, богатыми страны не становятся.

    Раздерибанить европомощь - вот "светлая" мечта восточноевропейцев.

    До сих пор не могу понять , почему Евросоюз желает увеличивать количество стран-участников.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Патрік, хіба їм докажеш? Їден найвумніший тутка і новоссосію до 08.2014 вщент розбив, і дуже за дроти виступав (Еувропейшький Вал), справжній тобі Задротик - цікаво, там за два роки та страна хоч тин якийсь поставила на виділенні десятки міліонів?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А по-моєму чухнути в Німеччину чи Канаду і звідти давати дулі колишнім співвітчизникам і нудити безкінечними історіями "Як мама ще жила у Львові...".
     
  5. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Одна держава з новоспечених європейців від якої ЄС є користь і держава не є "вампіром" це Словенія.
    Ця держава ще будучи республікою в бувшій Югославії була більше "західна" ніж "східна".
    А Румунія з Болгарією ще і за 50 років будуть таким "совками" як є.
    На них великих надій не покладають.
    Їхне географічне положення і не велика кількість населення грає за них роль - що їх легше прийняти , ніж обминути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Taк...Тільки не всім , а лише таким як @Dzeko
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо ти там "як @Dzeko", розумнику. Мені подобається Канада, Німеччина, Америка (трохи), Європа, а от емігрантщина львівшька забита не подобається взагалі, в любій точці. Село без сільради. Куди не поїде - всюди село за собою повезе.:bad:
     
  8. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ой , яке щастя підвалило!
    Я здається перестав бути "не читаємим" - в ігнорі Cамим Дзіком- задротом.
    @Dzeko , скажіть таке.Ви до коли до армії йдете?
    Чи так вже ввійшов в роль "закосити під дурачка" в попередні мобілізації , що зараз вже вийти з ступора не можливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    • злісне хамство
    Н@х ти мені впав 100 років, в ігнорі давно. Ти сам коли до армії йдеш Пітрік-Задрот? Вже по ходу закосив під дурачка і записався в армію заокеанських поцреотів. Це мл@ ударна бригада, москалі в паніці розбігаються. Ще треба стільки нахабства мати. Самуїлко плюсуює висери всякі, а мені висвічується. Заре ще його заігнорю, він уже пішов куди йому радив, і не звертав нікуди.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Процес пішов :)))
     
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    • хамство
    А ми вже на "ти" перейшли , а і нє замєтіл.
    Хай буде , мене це не разить , бо привик що є you.Яке є на всі випадки життя.
    Ти , чмо , навіть свого слова придумати не можеш....Ти є той самий лузер-задрот який від переповнення жовчі скоро трісне.
    А до армії , як покличе Канада , то піду.З тебе ущербного приклад брати не буду.
    ....х@й тобі в плечі , щоб голова не хиталася, свідоміст-самодур і диванний дезертир.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Кіна нє будєт.Елєктрічєство кончілась....і папкорн тоже
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ех, знова ЗаДрота за дротами закрили.
    Виділи би ви, якими кацапськими матами ця гнида в лічку пише, як дітвак прищавий.)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я ж кажу шо англійські матюки значно брутальніші, а таких богохульств як в мериканців, то навіть кацапи не мають :mocking:
     
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Брутальніші , бо історія тих хто їх створював була насичена .
    Вони були ( і є) моряками , відкривали нові землі , воювали, багато з них були піратами , ... etc.
    Це все було переповнене емоціями , тому і створювало умови щоб передати це все словами.

    А українці - садок вишневий коло хати , соняшники , мальви , городик...не чіпайте мене , бо я нікого не чіпаю.
    Тому і своїх матюків не має.
    Можливо були би українці більше агресивніші , то і сьогодення було би інше .
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    залежить ще від українського вузу. не всі тре захищати.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Крім консерваторії , ВСІ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    маю іншу інформацію.
     
  19. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    А маю свій і інших людей ЖИТТЄВИЙ приклад , перевірений на практиці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зі всіх укр. вишів?
     
а де твій аватар? :)