Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не у всіх така можливість і бажання. Хто такого хотів, міг поїхати і без безвізу.
     
  2. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG]

     
  3. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Проста математика. 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб з Донбасу і Криму.
    ХТО залишився?
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Багато реєструвались, щоб мати дві пенсії. З кількістю цих переміщених чорт ногу зломає. Як проводити якісь вибори - хто зна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нічого, що я те, що зараз відбувається в Америці і Європі стосовно відносин між джентельменами і ледями, назву ідіотизмом?

    Зараз пішла мода звинувачувати деяких чоловіків у сексуальних домаганнях. Промайнула в заголовках інформація, що якась підтоптана молодиця раптом, через двадцять років, згадала, що Стівен Сігал її домагався.

    Уявіть собі ситуацію.
    Звертаюсь до чоловіків.
    Ви - жентльмен і Вам подобається якась ледя, до якої Ви маєте цілком серйозні наміри. Тепер у Вас альтернатива: ризикнути, і якщо Ви їй сподобаєтеся, будете жити щасливо в парі, а якщо не сподобаєтся, ризикуєте отримати років десять неба в клітинку за домагання.
    Звертаюсь до жінок.
    Вам подобається он той кучерявий. Але Ви, як дама, звичайно, не можете підійти і сказати: "Ти мені подобаєшся, ви мой кумір, я ваша навсегда."
    А він дивиться на Вас і думає: "Ну його нафіг, вона зараз така хороша, а потім злупить із мене стопіццот тисяч баксів, або у тюрму посадить".
    Щось, мені здається, Захід трохи перестарався з поняттям "сексуальні домагання".

    А лікарі-чоловіки взагалі щодня під статтею ходитимуть. Ти до неї нахилився зуба вирвати, а вона на тебе в суд.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Все не так безнадійно. Джентельмену треба лише запитати дозволу у леді: "Дозволите позалицятися? Будьте ласкаві, ходімо до нотаріусу, зафіксуємо Вашу згоду"
    Як випили по келиху: "Дозволите зробити Вам зізнання еротичного характеру? Прошу зафіксувати у нотаріуса свій дозвіл"
    Я от тільки не знаю, для фізичних дій еротичного характеру потрібен окремий дозвіл чи попереднього буде достатньо? :scratch_one-s_head:
    Хоча, про всяк випадок, біля ліжка треба тримати нотаріуса. :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Зі свічков? )))))
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А взагалі, як усе відносно в цьому світі: хтось страждає від сексуальних домагань, а хтось - від нестачі уваги.
    В мене є колєжанка на роботі, яку ніхто в житті ніколи не домагався. Навіть віслюколюби чоловіки південних національностей, які домагаються усього, що рухається. Усе життя їй доводилось тяжко і довго заробляти увагу до себе. Якось довго обходжувала одного хлопа. Він не дуже заперечував, бо сам весь такий у комплексах меншовартості, сам до дівчат не залицявся. Вона його пильність приспала солодкими лестощами, підпоїла пивом та й позбавила хлопця цноти. Так і одружилися та народили дитину.
    А другий раз у них сталося, коли в чоловіка був сильний стрес і вона жаліла його то й він на тому тлі і розчулився. (Бо якось і не п'є хлоп більше):scratch_one-s_head::dntknw:
    От вона б усе віддала за те, щоб хтось її подомагався, ну хоч трішечки, ну хоч разочок :cry: А ті сучки американські просто з жиру казяться.
     
    Останнє редагування: 12 січ 2018
    • Смішно Смішно x 2
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ой, для цього у нас тут, на форумі, є один свічкар-доброволець :mocking:
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Невзоров дуже їдко пройшовся по нинішніх тенденціях. Раніше було просто: залізла в ліжко до режисера - і от вона зірка Голівуду, мільйонерша. А не залізла - до пенсії грає "кушать подано".
    Невзоров казав, що багато хто з них думає, що вони - таланти самі по собі. А я коли дивлюся сучасні серіали мимохідь одним оком (коли у матері телевізор ввімкнений), то бачу, що далеко не таланти. Далеко не копержинські і не мордюкови. Балакають слова, записані у сценарії. Те саме, думаю, і по Голлівудах.

    Тепер бажаючиням отримати головні ролі доведеться дуже попотіти, перш ніж головний режисер наважиться на неї просто глянути. Всі головні ролі гратимуть жінка і теща головного.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хоч зараз ще не актуальний морський відпочинок у Європі, відійшли вже зимові свята, ще трохи є гірсько-лижні курорти, від без.візу вже пройшло багато часу, але черги за біометричними паспортіми не спадають, чув думки, що якщо буде термінова поїздка за кордон, дешевше і зручніше може бути виїзд по візі, чи є потреба стояти зараз у чергах, вивалювати гроші, коли нема особливої причини на виїзд?
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Як нема особливої причини, то навіщо, справді?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Вже купу народу на кордоні цього року завернули. Їхали по робочій візі, з кордону поляки телефонують за номерами телефонів, вказаними в запрошеннях, а там відповідають, що такого-то не чекають.
    І фсьо!!!!...

    Гостьових віз вже не відкривають. Бо є ж безвіз!!!!

    Які гроші??? За біометричний? Ну, якщо хотіти все прискорено, то й гроші недрібні виходять. А якщо без поспіху - то цілком адекватні гроші.

    На початку питалися на кордоні ( в тих, хто по безвізу їхав) чи є гроші на подорож, чи є резервація готелю і т.д і т.п.... зараз ніхто нічого не питає. Принаймні, на польському кордоні.
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Не одному вже то говорив і ще не одному то скажу.

    Люди добрі, причина на виїзд може виникнути будь-коли!!! Навіть в тих, хто й не думав про таке. Тому, кажу всім і кожному - здайте на той біометричний паспорт, хай собі робиться. І хай собі потім лежить вдома.

    Можливо, він і не буде потрібний. А як буде? Отоді ви мої слова згадаєте!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Моя колишня дружина робить собі такий паспорт. Замовила і чекає. По звичайному терміну, а на "сьогодні на вчора".
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Відчувається, що Ви пишите, аби шо писати, не володіючи питанням.
    Біометричний закордонний паспорт коштує 570 грн і діє 10 років.
    Вартість віз, в залежності від країни, виду, строку - від 1120 грн до 8000 грн. Термін від 7 днів. Максимально - рік, здається.
    І хто Вам сказав, що візу Вам без черги і без очікування зроблять?
    Тільки для візи ще й купу документів вимагають, які для паспорту непотрібні.
    Але Ви, особисто, можете йти робити візу, замість паспорту, якщо 2+2 не складете :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Об очередях: в Харькове есть визовый центр.Платные услуги- 400 гривен.Запись по интернету, никаких очередей.
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В ОВІР теж запис по інтернету... Йдіть, запишіться...

    Але, навіть відсутність черги за 400 грн не робить отримання візи швидшим, дешевшим і простішим.
     
а де твій аватар? :)