Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Это регионы России, где два государственных языка. Как вы и просили.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От я і кажу - в рашці йнакше, а у нас йнакше.
    У нас унітарна держава і єдина державна мова.
     
  3. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Я и говорю, у вас не государство для людей, а люди для государства. Следствие стоит выше причин. Пропаганда.
     
    • Тупо Тупо x 3
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хто би говорив :haha:

    На рахунок мови у нас все правильно:good:
     
  5. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Ага, ага, достаточно взять примеры Бельгии,Швейцарии, Канады, России, Великобритании и других стран, где в регионах десятки процентов людей говорят на двух и более языках. :good:
     
    • Тупо Тупо x 2
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені по барабану Бельгія,Швейцарія, Канада, раша, Великобританія и другі країни. Мене обходить тільки Україна ;)
    За рашу кажу ще раз - не путайте мяке і тепле
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Яка різниця? Правду кажуть, Пуйло всяко прагне, щоб у Криму Україну забули, зненавиділи і ніколи би не хотіли туди повертатися.
    Колись стикався із жителькою Севастополя, так говорила російською, але українську розуміла і українофобії у неї не зауважив.
    Це оправдовує безпідставне закриття української гімназії у Симферополі, бібліотеки у Москві, храмів УПЦ КП?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну і федеративна Росія - тільки на папері, керує всім все одно Москва.
    Приклади із кількамовних Швейцарії, Бельгії, Канади - просто дістали, для початку, існує швейцарська, бельгійська, канадійська мови? Має територільні притензії до Швейцарії Франція, є ймовірність, що у Цюріху появляться німецькі зелені чоловічки "захищати" швейцарських німців?
    Щодо Косово - за відокремлення виступало не США, а все НАТО, хтось із членів НАТО мав територіальні притензії до Сербії, хтось примусово приєднав Косово у свій склад?
    До Каталонії відношуся якось нейтрально, але у Європі здогадуються, що у такий спосіб Росія може розколювати ЄС, це може викликати такий собі ефект доміно, оскільки Північ і Південь Італії досить відрізняються і поділ там ймовірний, хто із моїх знайомих працював у Чехії, дехто себе по національності називав не "чех", а "моравієць"...
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Каталонці, насправді, живуть компактно, і вони таки не іспанці.
    Інші традиції, мова не схожа на іспанську, а більше нагадує французський.
    Далеко не так, як у украінської з російською.
    В них автономія (парламент, уряд), який в виключному випадку прим'єр-міністр Іспанії може розпустити. До цього йде.
    У нас в Криму і українці, і татари, і греки, і кацапи - нема одного етносу, який би віками мав бажання відділитися. І ніколи б цього не було, якби не "спецоперація". Але тепер кримси подивилися як ведуть себе окупанти. Навіки мають щеплення.
    На Донбасі теж саме.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    От я не розумію для чого писати речі в яких ви нічого не тямите? Що ви знаєте про двомовність Бельгії? Ви ж навіть Вікіпедію по діагоналі прочитали ( в кращому випадку). В Бельгії колосальні мовні проблеми, столітня ворожнеча між французами та фламандцями. Про учнів і студентів я взагалі мовчу- вчити дві мови одночасно дуже складно. Там не можна знати лише французьку, так само як і лише фламандську, щоб там нормально жити, подорожувати країною треба знати дві мови. І є величезний відсоток фламандців , які французькою не розмовляють принципово, так само і навпаки- французи принижують фламандців як селюків і не переходять на їхню мову.
    де французькою можна спілкуються в Квебеку і все))) І квебекці знають англійську поголовно, бо це в їхніх інтересах мати вибір в освіті, роботі і т.д. А це досягається лише володінням англійською.
    Який приклад? Про що ви?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Ты сколь угодно можешь скрываться за словоблудием, фактов это не изменит. В России языковые вопросы решены для людей, а на Украине государство навязывает и пропагандирует этот вопрос.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Если люди не хотят массово говорить на украинском, то государство не должно содержать для этого отдельную школу, пусть будет смешанная.
    "УПЦ КП" это шарлатаны, сектанты, их место в одном ряду с сайнтологами.
    Фонд украинской библиотеки передается в библиотеку иностранной литературы.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Ещё один словоблуд. Во всех странах и регионах, где несколько языков, есть тёрки. Даже в Татарии и Башкирии. Потому что в сутках всего 24 часа и человеку приходится выбирать, какой язык ему ближе. А закон не может прогнуться до каждого и до каждой ситуации, он либо есть, либо его нет. Многоязычие является не идеальным вариантом, а компромиссным, потому что любой другой вариант в целом для страны или региона будет хуже. В этом и заключается простая истина, которую тут "не понимают".
    С Канадой для Украины всё ещё хуже. В Канаде только одна провинция франкоязычная, но ради неё одной во всей Канаде два государственных языка. Перевожу на украинский "язык": ради русского населения Крыма на Украине сделали бы два государственных языка. Чувствуете, насколько вы далеки от Канады? Но это ещё не всё. В самом Квебеке ... барабанная дробь...только один государственный язык - французский. Опять перевожу на украинский "язык": в Крыму государственным был бы только русский язык. Чувствуете, как вы всё дальше от Канады стали.
    Я изучал языковой вопрос по странам и регионам и могу уверенно сказать: на Украине власти самые лживые словоблуды в этом вопросе. По факту законодательства находитесь на уровне Габона, а словесно претендуете на уровень развитого европейского государства.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Смішно Смішно x 1
  14. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Ты головой о стенку ударился? Государственные языки в регионах гарантированны Конституцией России. И в регионах реально изучают языки помимо русского.
    Мы говорим не территориальных претензиях Бельгии и т.п. странах, а о языках.
    Тебе в каком случае будет легче, если я подойду к тебе и без наркоза отрублю тебе топором руку и потом:
    а)пришью её себе
    б)положу её себе домой и поставлю на вооруженную охрану?
    Я и говорю, лживые европейцы к Каталонии относятся почти нейтрально, а Косово сразу признали независимым после заявлений оккупантских властей Косово.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    Польща депортувала кремлівського агента

     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Власне словоблуд тут ви.
    Оце навряд чи))))) Якби ви хоч ту ж вікіпедію почитали то не демонстрували б тут такі поверхневі знання) Закос під вумного провалився)
    Що передбачало би для мешканців Криму знати і українську, або сидіти в своїй російськомовній зоні і не рипатись. В той же Київ, де при такому розкладі за вашою логікою, державною була б українська. Відчуваєте наскільки ви далекі від істини?
    Який, за канадським принципом, поза межами Криму був би абсолютно недієвим.
    Повторюсь - ви не розумієте про що пишете. Абсолютно.
    Про Бельгію можу писати з власного досвіду проживання в цій країні. Люди там, як і в Європі загалом, законослухняні - їм по закону приписано вивчати дві мови, вони їх чемно вивчають. Тому що для нормального функціонування держави з таким населенням її громадянин повинен знати обидві (або сидіти в своєму мовному середовищі). За вашою логікою навести в приклад Крим? Донецьк? Харків? Тобто там не проходить варіант, коли харківський турист приїздить до Львова і спокійно собі розмовляє російською. Неа. Ні крапельки.
    А чому російськомовне населення вперто не бажає вчити українську, а вічно твердить про двомовність? Якщо насправді ви хочете легалізації російської мови без зобов`язань щодо української? Де тут двомовність?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    1. Я вас трахав, що ви мені тикаєте?
    2. Для чого вам мовне питання в Україні?
     
  18. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Знаток, сколько вы конституций регионов прочитали в своей жизни? Сколько договоров регионов и центральной власти? Один? А я десятки. Ладно, когда человек словоблудием занимается, но когда ещё смеет судить свысока, это выглядит смешно.
    Ещё повторю очевидный любому человеку, кто знаком с законотворчеством в области языковых прав регионов:
    на Украине власти самые лживые словоблуды в этом вопросе. По факту законодательства находитесь на уровне Габона, а словесно претендуете на уровень развитого европейского государства.

    Дальнейший разговор возможен только при наличии от вас ссылок на законы Украины и законов других стран. Терпеть, чтобы какой-то выскочка, который ни одного факта привести не может, давал мне оценки, не буду.
    P.S. Разговаривать я могу хоть на китайском в Белом доме, это не значит, что Китай оккупировал США и что в США китайский стал государственным. Вы точно такой же глупый словоблуд, как и ваша власть. Речь как раз и идёт о законах для людей, т.е. законах, фиксирующих языковое состояние в обществе.
     
    • Тупо Тупо x 3
  19. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    • кацапський троль
    1)Ты посмел лгать в моем присутствии, заслуживаешь ты-кания.
    2) Я за правду.
     
    • Тупо Тупо x 3
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кацап, то може ви підете нахер?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)