Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Маю кілька реальних прикладів, якими якраз я і моя сім"я це спростовують. Але, не вважаю необхідним тут з Вами ними ділитися.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А від того, що Ви цими прикладами зі мною поділитесь, чи не поділитесь, суть і зміст тої таблички не поміняється.
    А в ній - "Każdy obywatel Ukrainy..."
    І я, і Ви, і Nerto...
    Всі.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Гидко, але правильно. Може навчать українців европейських цінностей. Мабуть були прецеденти. А якщо хтось против тих табличек - хай мітингує... Як же так???? Ми їм мову перекрили в школах, а вони нам табличку під носа? То їм не рідна країна, де забруднили все навколо і поперлися до сусідів. Хто поставить оцінку "тупо" - то він і є той засранець, для кого попереджувальна табличка.
     
    Останнє редагування: 30 вер 2017
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Знаю. І готовий з розумінням відноситеся до того, що внаслідок дій і поведінки окремих паршивих овець пересічний громадянин Польщі склав певну думку про ВСІХ громадян України.
    І буду надалі в окремих громадян Польщі своїми діями і поведінкою спростовувати цю думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що у Польщі ще не був, за кордоном бував тільки у Білорусі, та й то на чистому вокзалі було якось незручно поза урну кинути недопалок чи обгортку із цукерки не тільки тому, що вийде з патиком Лукашенко і скаже "Вражина, зачэм в Бяларушь приперся?".
    Стикався із такими хто їздив на заробітки у Нідерланди, любили вони у магазинах красти взуття, за що були депортовані, хіба всі такі?
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навіть не знаю, що ото з Вас більше вилізло: заздрість можливостям інших чи українофобство.
    Ви б якби вилізли зі свого огорода та поїхали подивилися, чи справді такі таблички висят, то те ж би тупо поставили відомому проросійському провокатору Василю.
    Та Ви так розтанцювалися на радощах, що навіть питання собі не поставили, чи насправді воно так, чи може фейк, або поодинокий випадок на всю Польщу.
    Ото який Ви "радушний" до українців, таке ж ставлення і до себе очікуйте, писака-невдаха.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А ви знаєте, я можу привести багато написаного набагато розумними людьми, що Бог більше наказує тих, кого любить - тому у мене немає заздрощів ні тим паче якоїсь фобії. Але поки не причешуть всіх, то не буде ні пошани, ні поваги у світі до українців - їх треба суворо вчити... Бо до ВВП підете. У вашому випадку мені навіть за город свій не треба виходити, шоб побачити як засрано навкруги і як їх наказують - але ще є порох у порохівницях, тому тримайтеся... У мене є фото зі сміттям викинутого з вікна у 2012 році, з доказами власника сміття. А міліція каже : "А що ми можемо зробити?" - після того мені однаково, хто смітить, я просто передаю все тому, хто потім наведе порядок. Або забули один единий випадок перевірки в "Каравані"? Поляки знають, хто такі українці, особливо ті, хто туди-сюди ганяє через кордон з цигарками, бурштином, українськими реліквіями і політики - особливо, навиперегонки. А Василь може не такий вже й проросійський, може в нього більше правди, ніж у всіх наших політиків, разом взятих? Просто він не так думає, як всі. Наче при совдепії - хто не так думає, як всі - той ворог.
    [​IMG]
    Погрожувати мені не треба - я вас не боюся.
     
    Останнє редагування: 30 вер 2017
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А хто ж засрався? Вам здається, що хтось інший - тільки не Ви? Через те злорадієте, що своє не пахне?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не покажете де і коли я, відомий проросійський провокатор Василь (с), висловлював проросійські ідеї.
    Можете не напрягатись. Ви жінка, тому Вам треба пробачати відсутність доказів і порожні балачки.
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Один польский бидляк повісив цей плакат і після того як самі полякі його осудили він в той самий день зняв її і вибачився але ви посилання не дали на цю статтю хоча п.Роман її виставляв в фейсбуці,а в Польщі бидла не меньше ніж в Україні
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви такий джентльмен! Виключний випадок.
    Ваші проросійські ідеї в протиставленні України кожен раз, коли мова про Росію. В вишукуванні ганебних звинувачень, в зловтішаннях проблемам в Україні.
    Тільки не кажіть, що треба приводити цитати з Ваших дописів, які і так тут усі знають, бачуть і читають.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не правда, -
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Правильно Ви кажете, але робите неправильні висновки.
    Я намагаюсь тим, хто раз-у-раз постить щось про Росію, а це як правило негатив, показати, що спочатку треба відмитись від свого лайна.
    Хоча тим, хто радіє російському лайну не варто відмиватись сидючи у свому. Смердить і так і так.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дайте спокій, в поляків такі самі комплекси меншовартості :mocking: Я б навіть сказав що ми майже як близнюки :)))


    View: https://youtu.be/ZidrVnVvJ40
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @prius
    Ви в Чикаго з 2015 року?
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А пан Василь примером одного идиота-ксенофоба, которому быстро дали по голове, бегом уже снял и извинился, пытается запачкать ВСЕХ украинцев. Так старается! А не получается.
    Но за ним не заржавеет. Поищет на помойках еще что-нибудь и притянет.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви своїми методами нагадуєте одну дуже стару злу клячу вчительку у школі моєї доньки. Та свято вірить, що чим більше вона обзиватиме учнів тупими неробами і ледарями нетямущими, тим краще вони засвоять матеріал.
     
  18. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Про всех украинцев.
    Вот, к примеру, дорогу положено переходить на зеленый свет. Как правило, 95% пешеходов ломятся на красный, не дожидаясь зеленого. Что я должна ответить ребенку, который у меня спрашивает, почему я его учу переходить на зеленый, когда все ходят на красный?
    Или, к примеру, пособия. Меня всегда умиляли мамы, которые одиночки при папах, или семьи, которые оформляют по доходах, или липовые безработные.
    Это то же самое, что и воровство в супермаркете, что и бумажки мимо урны.
    Понятно, что и в Европе ушлые есть, и у нас сознательные, но в общем картина пока не сильно оптимистична.
    Была я в Словакии на рождественские, там в селах посреди улицы ёлки с гирляндами. Я с трудом могу себе представить аналогичную картину в украинском селе. Утащат, сломают. Не, в западной Украине я себе такое представить могу, но на востоке, не в обиду ему....)
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    В мене таке враження, що в літерах у Вас "виливається" не все, що Ви хотіли донести.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    )) Я була в Росії цього року, на вигляд Європа реально - дороги, чисто. Дороги мене вразили найбільше, може на контрасті з тою грунтовкою яка вела до митниці з нашого боку, я такого треша за свої роки ще не бачила)
    Але по-перше то одна з самих доглянутих областей Росії (в якомусь топі), то ж не дивно.
    А по-друге йдеш по вулиці і слухаєш сердиті "...а все из-за хохлов, если бы они сюда не понаехали, у нас бы и зарплаты были, и пенсии, и...". І розумієш, що оце ниття і пошук винних, це в крові, як їм чисто не зроби. І ми у більшості в тому на них дуже схожі.
     
а де твій аватар? :)