Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. Melown

    Melown Well-Known Member

    Вельмишановні,
    є питання які на мою думку потребують серйозного обговорення.

    В широкому сенсі : Як дійти до Європи? якщо дійти то чи ввійти? І як зробити так щоб добре було всім.

    У вузькому, то це безвізовий режим, для початку.

    Обіцяний безвізовий режим якщо і буде введений то це значитиме небагато і немало. Більше не буде ганебної практики отримання віз, черг на співбесіди, і величезні черги на кордоні з Польщею, де складається таке враження що в нас одна дикість а не європейськість.

    Наскільки я розумію, безвізовий режим буде від трьох до шести місяців, на початку. Тобто показав паспорт і пішов. Але це не дасть змоги офіційного працевлаштування, ні в Франції, ні тим більше в Німеччині.

    Це відповідь для тих буковинців які все ще думають щоб зробити румунський паспорт, який дає змогу працювати будь де.

    Крім того, як тільки БР введеться, одразу активізуються різного роду "конторки" які пропонуватимуть роботу в Європі. Зараз є немало таких, що працюють за принципом "утром деньги - вечером стулья, вечером деньги - утром стулья". Гроші беруть а далі - біда...

    Таких конторок сам знаю як мінімум три. Маю досвід :facepalm::facepalm::facepalm:

    Ясна справа що ми давно в Європі, але не в тому статусі. Ті хто їздили, їздимуть і далі.
    За кордоном існує практика блек-лістів, де група волонтерів на громадських засадах пропонує список нечесних. Уявити таке на наших теренах поки шо важко, але думати і міркувати над цим як мінімум "We have to".

    Можна слова рікою лити про те, що нам Європа дасть і т.п., але значно важливіше питання що ми можемо їм запропонувати?!

    Тут потрібне стратегічне планування, і якщо не почати думати зараз, то...біда.

    Коли ще був в Канаді намагався втовкти місцевим аборигенам що, для прикладу, класний парамедик не той що в канаді заробляє 45 доларів на годину, і що їдзить бабцям тиск міряти три рази в тиждень, а той якому ахірєнно тяжко виїжджати на криваві ДТП що в наших границях поширене явище, з зарплатою 1700 грн.

    такі питання можна розглядати з різних сторін. До прикладу знайдеться бажаючий поїхати в ту саму Францію на роботу. Якщо до цього не підготуватись, не знати місцевих нюансів і клімату загалом, то ... біда.

    Ще приклад:
    родичі ветеринари розповідали що вже вводять чи то збираються вводити правило забою свійських тварин. Одна забійня на населений пункт. Щоб все було контрольовано, по санітарним нормам і т.п.
    Але, наші люди це сприймають як бар'єри. Як це, свою свиню годувати та ше потім платити комусь щоб зарізати, бо в себе дома не можна.
    Не розуміють люде, що то робиться для можливості продажу харчових продуктів за кордон.

    Як на мене, то Європу і шлях до неї треба сприймати як складне рівняння з декількома невідомими, яке треба вміти розвязувати.
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви все відразу хочете. Коли в Хорватії вводили безвізовий режим, то одночасно вводили пів-року мараторію на хорватських працівників.


    Тут освіта потрібна і мізки.
     
  3. Melown

    Melown Well-Known Member

    http://www.prosperity.com/#!/ranking

    не люблю американських цифр, але індекс процвітання показує що освіта в Україні на 31 місці в світі, що не є погано.
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну я насправді мав на увазі навики кожної окремої людини, яка має намір працювати за кордоном. Бо "не є погано", а насправді ці "непогані спеціалісти" всі працюють не за дипломом. Ви правильно сказали що хто мав поїхати - той і так поїхав, навіть тут на форумі таких повно. А категорію "доглядальниці-підтиральниці, прибиральниці, збиральники помідорів і медсестри" я не розглядаю, такого добра у них в самих валом, не поїдуть наші, то якісь пакистанці поїдуть, взагалі без проблем.
     
  5. Hase

    Hase зайчик

    Справа в тому, що наш диплом на заході НЕ признається. Тобто рівний нулеві. Його потрібно захищати, що коштує років, грошей і нервів. Крім того, освіта на заході напрямлена на практику, наша ж - на теорію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну да. При чому в мене два українські дипломи і вони в Україні нафіг нікому не потрібні, ні вони, ні спеціальності, які вони підтверджують. А десь ще - чесно кажучи сумніви великі, навіть якби і визнавалися. Хіба що такі спеціальності, які всюди однакові - медсестри, шофери, будівельники, то медсестрам я чув почали видавати такі міжнародні дипломи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hase

    Hase зайчик

    У Німеччині, нажаль, і медсестри не мають шансів. Але такі робочі спіціaльності, як будівельник, швея, слюсар і т.д., насправді мають шанс отримати добру роботу, якщо звичайно вміють робити цю роботу. ;)Тут уже навики основне.
     
  8. Melown

    Melown Well-Known Member

    Так, дуже все відносно. мене 1-річний диплом столяра в Канаді захищає сильніше ніж бакалаврат в університеті. Мінімум три будівельні компанії готові взяти на роботу.
     
  9. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Можна провести паралель з молдовою, зробили їм безвізовий, от тільки вони такі бідні шо нема грошей на білети, те саме і в нас, пів року тому хоч якось але можна було на дорогу нашкрябти, сходити на піцу за 30 євро, зісти канапе за 6 євро, а тепер з цінами на паливо, з курсом по 17 грн , зарплатою яка 7 років та ж сама, вже й не раді тому безвізу, попереду зима, тарифи на все зросли, знову вдарить по кишені, проїзди здорожчали, за що питається їхати? Купити магнітик за 5 євро а це 85 грн і сходити на каву за 400 грн? Я вже мовчу про готель .. Поки середня зарплата 100-130 євро нам той безвіз ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    "Ну да", але не зовсім: признаються дипломи, признаються - просто дійсно не на всі спеціальності.
    Хазе, як маєте диплом, залежно ще який правда - йдіть в ІНК по місцю проживання, вони поможуть з признаванням.
    Щодо віз, ситуація незмінна - не вірте нашим хрякам, ніякого безвізового режиму вже до кінця року не буде, а з ДНР та ЛНР, які, судячи з усього, "щасливо" залишаться чиряком на тілі України, і поготів. За безвізовий і подібні євроштучки забудьте тоді до чергового Майдану за кілька років.
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Звідки інформація?
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    З середини. Інсайдер.
     
  13. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У пана своя рука в Європарламенті? з шістьма пальцями?
     
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    May 23, 2014

    Ну i що не правий він був?
    І до кінця 2014 - не отримали... і 2015 - не отримали.
    І до кінця 2016 скоріше всього не буде.
    І взагалі не знати чи буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Парамедики не їздять міряти бабулькам тиск.Для цього є домашні м/с
    А на ДТП виїзжають пожежники , де є парамедики.
    Взагалі то є різні категорії підготовки парамедиків.Від звичайної транспортації до лікарні до стабілізації стану хворого і тої самої транспортації
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не звернув увагу на дату написання. :blush:

    Мені особисто - байдуже, бо я вже нікуди не поїду, але мені все-таки здається, що справа (в загальному, не лише стосовно європейьского напрямку) зі скрипом просувається вперед.

    Голандці проголосували не стільки проти українців (вони взагалі слабо уявляють, хто це - я колись в Берліні в якомусь кемпінгу випадково спілкувався з підлітками з Нідерландів. Вони з цікавості підійшли до нас, щоб узнати, що це за одні, і коли я сказав, що з України, то їм ще доводилося пояснювати, що на схід від Німеччини - Польща, а туди далі, але південніше - Україна. Блохін, Лобановський.), скільки проти чергових захребетників, що лізуть на готове.

    Я матері на днях пояснював міжнародні відносини на доступному для неї прикладі: От Ви винищили за багато років у себе на городі пирій, а у сусіда від того пирію весь город зелений, не встигне сніг зійти. І от сусід пропонує об"єднати городи і разом хазяйнувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ви не їдете , а я вже приїхав.Тa мені теж байдуже.
    Але ми просто розбираємо ходи матчу.
    Ви добре сказали про "безхребетників що лізуть на все готове".
    Вони (в Голландії) мають досвід Румунії , Болгарії , циганів зі Словаччини , боснійців з Хорватії.
    З кожним прийнятим новим "мембером" рівень життя в них падає.Але цих мало.
    А тут нових 40 міліонів суне.І ще з "хвостом" корупції і війни
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я казав про захребетників, а не безхребетників.
    Захребетники — Вікіпедія
    БЕЗХРЕБЕТНИЙ – Академічний тлумачний словник української мови

    Але по суті - Ви маєте рацію. На нас європейці дивляться, як ми - на циган.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Західна Європа на Східну все життя так дивилася. Ті ж Польщі, Болгарії, Румунії - по 10 років члени ЄС, і на них так далі дивляться. І не сказати шо корупція в них зашкалює - а багатішими сильно від цього не стали.
     
а де твій аватар? :)