Європейське громадянство

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Spartanets, 4 лип 2013.

  1. marcus crassus

    marcus crassus Active Member

    хочу допомогти порадою...
    як громадянин єс)))))
    не шукайте нелегальних шляхів,ті люди які пропонують всьозавашідєньгі не мають ніякого впливу на прийняття рішень щодо надання вам громадянства
    тобто з вас хочуть просто потягнути гроші
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lisa Olegovna

    Lisa Olegovna New Member

    мені відкрили громадянство за 4 місяці.так трошки довго але воно того варте.можна вільно пересуватися по Європі. на даний час працюю в Італіі та нема проблем.
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Якісь бздури,як можна відкрити громадянство?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Якась дивна назва теми.Не має одного європейського громадянства. Є європейські громадянства...
    Але якщо громадянство можна "відкрити "...To тоді напевно воно є одне на всю Європу.
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та то цьотка просто заливає фігню, не звертайте увагу хлопці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lenokhaha

    lenokhaha New Member

    Фірма, котра мені дуже допомогла. Думаю вона буде корисною для багатьох українців які перебувать на території Польщі. Знаходиться в місті Перемишль
    www.facebook.com/biznesaktywator/
     
  7. lenokhaha

    lenokhaha New Member

    • Фірма «Активатор Бізнесу» займається допомогою в легалізації перебування іноземців на території Польщі.
      Допомагаємо в отриманні:
      - Карти сталого і тимчасового побиту
      - Карти Поляка
      - Громадянства
      Ми допоможемо заповнити і перевірити комплект потрібних документів, подамо їх за Вас до відповідних інстанцій.
      Додатково наша фірма допомагає у створенні власного бізнесу на території Польщі. Надаватимемо допомогу протягом цілого процесу реєстрації, заощаджуючи Ваш час і гарантуємо правильне виконання всіх реєстраційних процесів.
      Пропонуємо нашим клієнтам місце для фірми з престижною адресою в центрі міста Перемишль, а також послуги віртуального офісу.
      Окрім вище переліченого надаємо багато інших послуг з повним списком яких, можете ознайомитися на нашому сайті.
      Запрошуємо до співпраці.
      facebook biznesaktywator - Активатор бізнесу
     
а де твій аватар? :)