Євробачення (live)

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем Liliyah Romanova, 12 тра 2007.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Larysa Romanyuk
    8 ч ·

    Смотрела Евровидение по французскому каналу TF2
    Комментатор Марианна, которая славится своими шуточками ниже пояса, любит троллить все и вся, издевается над нарядами и манерами конкурсантов и ведущих, меня поразила. Во время выступления Джамалы она плакала, сказала, что певица и песня её поразили в самое сердце. Потом, когда началось голосование, рекламировала Джамалу, говорила, что у неё самый потрясающий голос и песня. Соведущий её не мог никак угомонить
    Смайлик «smile»

    Когда объявляли результаты по странам, перед объявлением 12-тки она кричала:"Украина, Украина!"
    Радовалась нашей победе: "Украина сейчас так страдает, как я рада этой победе!"
    Это было очень неожиданно и приятно. Тем более, неожиданно это слышать от такой язвы, как она.
    Например, по поводу того, что Лазарев продул, она произнесла:"Бедный мальчик! Теперь Владимир его отправит в ГУЛаг"
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    продул? по итогам голосовалки он так то первый, это не смотря на негатив к РФии, а это чего-то да стоит ...
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    І що то за така, на Вашу думку, всемогутня людина чи організація, яка одночасно може потягнути за СТІЛЬКИ вух?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    з танка голос зле чути.. :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    скільки? за голосуванням переміг Сирьожка ...
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Приєднуюся до привітань) Най си уп"є на радощах.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    :facepalm:
    [​IMG][​IMG]

    Подай аппеляцію:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    і шо? голосувалка була завжди критерієм, це перший чи другій рік як ввели журистів тому якщо і радіти то стримано, бо це на якийсь відсоток підстава ...
     
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ага..підстава...вже перший чи другий рік.
    Чому це ми повинні стриманно радіти?
    Навпаки треба радіти на всю катушку, що перемогла Україна. І це факт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну для мене то така собі радість, навпаки, але я про то щоб не було в нас "головокружіння від успіхів", а було адекватне сприйняття дійсності, і мені не подобається насправді, шо Сирьожа отримав стіко балів від глядачів, це означає шо градус несприйняття РФії у світі значно слабкіший ніж нам хочуть показати ...
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    це як в боксі, упав після гонгу і "помер", але до того на одно (пшепрошу) очко виграв, і ось ти технічно начебто переміг, але то й сумує, ти валяешсі ... .
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Джа була найкращою на фоні люрексових комбінезончиків, стразіків і намальованих хлопів.

    В москаля була крута графіка, але то його не врятувало.

    Полякам до землі дякую.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ні, я за конкретно даний випадок
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Насправді це теж не показник підтримки України чи лояльність до рашки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну звичайно, я кажу лише у розрізі сприйняття цільової аудиторії, і конкурсу, а не розглядаю, як адекватне ставлення до творчого піідходу, тут Джа вигідно відрізняється бо дає не формат у гарному розумінні і своє, але ... конкурс пісеньок для шорокого загалу, якби не експерти - було б фьють ...
     
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    показник, ще який, голосують люди, і вони завжди упереджені, яб не поставив Сирьожі, навіть якщо б мені сподобалось, бо я упереджений проти Родіни ...
     
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    @artobstrel, ну не занудствуй, га?
    Все нормально.
    Джамала супер! ніякої солоденької попси,гламурчика. Гідно, стриманно, патріотично , професійно .

    Сірожу за крилами і спецефектами забували й слухати:)) Там би хоч встигали його перетворення відслідковувати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    чегой то вдруг? ежели не я , то кто? )
     
а де твій аватар? :)