Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Коли котові робити сказати нічого, то він помилки шукає :)))

  Є таке слово, в нас в селі так вогорут ;)
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Соболєв наголошує, шо була фальсифікація в тексті закону про АКС під час підписання в ВР і президентом.
  Винні голова комітету, Парубій і, звичайно ж, Порошенко

  Єгор Соболєв
  6 год ·
  Підтверджую. Порошенко і Ко сфальсифікували одну статтю ухваленого нами закону про Антикорупційний суд.

  В оприлюдненому за підписом Президента тексті йдеться про те, що усі справи Антикорупційного бюро і Антикорупційної прокуратури, які будуть передані до нинішніх судів до утворення Антикорупційного суду, будуть оскаржуваться у звичайних апеляційних судах, а не в апеляційній палаті Антикорупційного суду. Тобто, такі пани як Мартиненко, Насіров, Кулик та з високою вірогідністю Охєндовський з Аваковим матимуть можливість «порєшать» з нинішніми суддями.

  Парламент за таке не голосував. Сфальсифікований текст по черзі підписали голова правового комітету Ради Руслан Князевич, спікер Андрій Парубій та сам Порошенко. Вже обговорив цю проблему з директором НАБУ Артемом Ситником. Будемо шукати рішення. Сама по собі ця фальсифікація показує, наскільки топ-корупціонери бояться Антикорупційного суду
  Новое Время
  5 год ·
  Єгор Соболєв - в эфире Радіо НВ. Обсуждаем создание Антикоррупционного суда.  View: https://www.facebook.com/novoyevremya/videos/2107061539567752/
   
  Останнє редагування: 13 чер 2018
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Зімін, не тиринди. Свого шефа - Садового - фіг посадиш.:))):))):)))
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Рух "Визволення"
  17 год ·
  Друзів, у понеділок, 18 червня, у Києві відбудеться зустріч лідера руху "Визволення", народного депутата України Єгор Соболєв з активістами руху "Визволенння", однодумцями та тими, хто допомагає і підтримує нас.

  Під час зустрічі хочемо особисто подякувати людям, котрі долучилися до нашої акції тиску та допомогли ухваленню закону про Антикорупційний суд. Це наша спільна перемога. Як завжди, підведемо підсумки роботи руху за останній місяць та поділимося планами.

  Зустріч відбудеться, у понеділок, 18 червня, 0 19:00 у Маріїнському парку біля Верховної Ради. Приходьте, запрошуйте своїх друзів та близьких
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  • Смішно Смішно x 1
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Проголосував і не знав за що. А потім дізнався і виявилося, що це не то., що він хотів. Москаль-баламут.
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  6 год ·
  Шукаємо однодумців.

  В обмін готові поділитися усіма знаннями, синцями і технологіями, які самі отримали під час засвоєння надскладної аристотелівської справи управління державою - політики.

  Два тижні по вечорах зайняття у Школа справжньої політики виключно з практиками Семен Семенченко, Саша Дрік (Sasha Drik), Sorokopud Tetiana,Anastasiia Semka, Tetiana Kozachenko. Підготуємо до всього - від захоплення суспільства Вашими ідеями до ризику політичних репресій проти Вас. Навчання безоплатне, але найкращих ми запросимо до великих випробувань:)

  Анкета учасника Школи справжньої політики
   
 9. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  [​IMG]
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  2 год ·
  Ухвалили новий закон про Національну безпеку України.

  Одна з причин, чому я за нього голосував - наступна норма: «... Цивільний контроль здійснюється за принципами верховенства права, законності, підзвітності, прозорості, ефективності та результативності. Прозорість передбачає ПОВНЕ РОЗКРИТТЯ ФІНАНСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ (виділено мною) щодо функціонування сектору безпеки та оборони з метою забезпечення ефективного використання фінансових ресурсів з урахуванням вимог Закону України «Про державну таємницю».

  Простими словами - тепер кожен журналіст-розслідувальник, кожен аналітик, кожен громадянин має право дізнатися про будь-яку витрату на оборону, окрім тих, що становлять державну таємницю. Це допоможе нам всім ліквідувати найбільш огидний вид корупції - розкрадання грошей на оборону. Велика подяка партнерам з НАТО, які підтримали це рішення
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Рух "Визволення" додає нове Зустріч Єгора Соболєва з киянами
  7 год ·
  Щомісячну зустріч із нашими однодумцями у Києві ми провели у символічному місці – на площі Конституції перед Верховною Радою. Саме тут протягом 137 днів відбувалася наша акція тиску за прийняття антикорупційного законодавства.

  Коли ми виходили під Раду 17 жовтня минулого року, Петро Порошенко рік відмовлявся внести цей законопроект від свого імені, як рекомендувала Венеційська комісія. Сьогодні закон вже набув чинності. Що ще раз доводить – разом ми можемо все. Особливо коли наші вимоги підтримують уряд США, Євросоюз, Міжнародний валютний фонд і Світовий банк:).

  До речі, у зв'язку із ухваленням закону наш лідер, автор першого законопроекту Про антикорупційний суд Єгор Соболєв наступного тижня їде до Вашингтону. Щоб ключові партнери якомога швидше почали допомагати утворити цей суд. Та попередити їх про ймовірні методи маніпуляцій і саботажу з боку українських клептократів


  View: https://www.facebook.com/Vyzvolennia.Ukr/videos/2075280756079878/
   
 12. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Рух "Визволення"
  19 год ·


  Півтора роки тому розпочалася блокада торгівлі з окупованими територіями. Тоді ми домоглися її заборони, вдаривши по важливому каналу фінансування окупаційних адміністрацій у Донецьку і Луганську.

  Але, всупереч нашим вимогам, торгівля з самим окупантом – Росією – далі квітне. І регулярно виникають спроби легалізувати торгівлю з окупованими територіями.

  У статті Washington Post лідер руху "Визволення", народний депутат Єгор Соболєв пояснив чому важливо покласти на Путіна максимальний фінансовий тягар за окупацію нашої землі. Зараз Єгор якраз у Вашингтоні. Основна тема зустрічей у Конгресі, Держдепі, МВФ і Світовому банку – яка допомога потрібна від наших партнерів в утворенні справжнього Антикорупційного суду в Україні. Цей суд має допомогти ліквідувати владу крадіїв, які готові заробляти як завгодно, у тому числі, продаючи національні інтереси України
   
 13. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  3 хв ·
  21 зустріч у Вашингтоні за три дні. Найважливіші - у МІжнародному валютному фонді, Світовому банку та Державному департаменті Сполучених Штатів.

  Обговорили, як виправити фальсифікацію після ухвалення закону про Антикорупційний суд, яка дозволяє таким як Аваков уникнути цього суда у вже завершених Антикорупційним бюро розслідуваннях. І наскільки важливо якомога швидше номінувати спеціалістів, які нам допоможуть обрати справжніх антикорупційних суддів. Не чекаючи нових найджелівбраунів.

  Більшість перемовин пройшли дуже легко. Західні партнери цінують тримання слова і цілеспрямованість. Коли три роки тому я вперше ділився з ними нашою ідеєю утворення суду для справ про топ-корупцію з планом залучити їх до підбору суддів, вони сприймали цю ідею як... ммм... романтичну. Зараз з повагою вітають з ухваленням потрібного закону. У тому числі «на Холмі», як серед вашингтонського істеблішменту називають Конгрес. Там далі багато друзів і розуміння важливості збереження української Незалежності. Але урок від Президента Трампа ми всі маємо усвідомити. Будувати стосунки із США лише на геополітичних інтересах та допомозі в антикорупційних справах замало. Нам вкрай потрібні великі американські інвестиції в ключові для нашої безпеки енергетику та оборону. Тоді американський бізнес надійно забезпечить підтримку України з боку будь-якого Президента і Конгресу. Зараз американські компанії серйозно представлені лише в аграрному секторі України. Цього замало для нашого виживання, не говорячи вже про процвітання. Останню зустріч ми з Іваном Мірошніченком символічно мали у U.S.-Ukraine Business Council (USUBC)
   
 14. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  12 хв ·
  5 років тому я оголосив про рішення йти з журналістики у політику. Тоді більшість навіть друзів навряд чи мене розуміли. Не уявляю, чому мене беззастережно підтримала Марічка Падалко. Янукович був на піку могутності, креативний клас пишався своєю аполітичністю, час громадським справам у Києві регулярно присвячували людей максимум 100.

  Далі було заснування політичної ініціативи «Воля» виключно з успішних громадських активістів, організація студентського Євромайдану, проведення законів про люстрацію, об‘єднання з Самопоміччю, головування у парламентському комітеті з протидії корупції, нові закони про незаконне збагачення, незалежність Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури, відкритість власності, виборювання е-декларування та Антикорупційного суду.

  Мої діти досі сумують за часами до мого рішення 5-річної давнини. Думаю, управління державою - найскладніша робота у світі. Щасливий, що вдається не курвитися, не здаватися і допомагати своїй державі рухатися вперед. Наше наступне завдання - стати більшістю. Зробити доброчесну політику нормою. Спеціально не підгадували, але для цього саме сьогодні розпочали Школа справжньої політики - безкоштовні заняття для тих, хто хоче управляти своєю державою, а не залишати це внутрішнім шахраям чи зовнішнім загарбникам. Несподівано отримали 7 претендентів на місце! Перші враження від групи - дуже світлі. Вірю, що це майбутні - і дуже успішні - лідери країни
   
 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  4 год ·
  Ухвалили постанову про необхідність утворення музею на Поштовій площі.

  До цього будь-яке будівництво навіть на прилеглих вулицях має бути припинено.

  Шана усім, хто розуміє і відстоює цінність цього місця, звідки почалася могутня європейська держава

  View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10209202768665943/
   
 16. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 17. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Рух "Визволення"
  5 год · [​IMG]
  Блокада українського моря: чи здасть Порошенко позиції?

  В останні місяці російські берегові катери блокують в Азовському морі судна, які прямують або виходять з українських портів. Кораблі затримують, проводять обшуки, влаштовують допити команді та намагаються розвідати українську прибережну зону.

  Зараз у ЗМІ активно розганяється пропаганда про те, що Україна має відновити поставку води до окупованого Росією Криму і зняти економічну блокаду з півострова в якості «жесту доброї волі». Начебто, повернувши Криму ресурси, всі його мешканці повернуться до складу України. Однак ні Путіну, ні його спецпропаганді вірити не можна, оскільки жодні домовленості до цього часу не були виконані. Дійсно, блокада роботи українських портів б’є по нашій економіці, але виконавши такі умови, Україна визнаватиме анексію, а від країни-агресора можна чекати будь-чого.

  Повернути територіальну цілісність України та припинити знущання російського агресора над нашою державою можна лише одним шляхом – показати свою силу. Іншої мови сусідня держава не розуміє, а жодні дипломатичні перемовини – не визнає. Та військово-політичне керівництво України просто не може показати силу, бо в нього її немає. Весь потенціал української обороноздатності був проміняний на бізнес-зв’язки та торгові обороти. Аби повернути обороноздатність та показати свою силу, ми маємо очистити владу від злодіїв та їх олігархічних покровителів і привести на їхнє місце чесних та порядних політиків. Тільки тоді Україна зможе стати на шлях відновлення своєї могутності та суверенітету.
   
 18. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Тримаю в памяті : Єгорка Соболєв подасть в суд на Ротердам+. Жду, не діждуся.... :))):haha:
   
 19. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  Обсере те, чим сцить
   
 20. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)