Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Онлайн-інтерв'ю Єгор Соболєв, екс-Голови Комітету з питань запобігання та протидії корупції.

    Поговоримо про його відставку з посади Голови антикорупційного комітету, війну проти НАБУ, акції протесту під Верховною Радою і звинувачення проти Саакашвілі, партію Самопоміч та майбутні парламентські вибори.


    View: https://www.facebook.com/pressroomLBI/videos/1466501760114432/
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв був в ефірі.
    9 год ·
    З табору на Грушевського "За визволення України від олігархів та зрадників". Про проблеми із серцем друга Бека у Маріупольському СІЗО. Про звернення до західних дипломатів за допомогою задля припинення політичних репресій. Про творення комітетів національного порятунку, що мають допомогти суспільству піднятися та встановити доброчесне управління державою. Про сенс зустрітися у неділю на марші

    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10208110568201614/
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Саакашвілі сьогодні захотів використати Соболя в своїх цілях.
    На мітингу він заявив, що мітингуючі створять в Жовтневому штаб. І запросив до слова Єгора Соболєва.
    Але Соболєв перед цим пішов зі сцени.

    Потім, вже під Жовтневим, Соболєв сказав свою думку про похід до палацу: "Перед тим як щось робити треба думати"
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    16 год · Kyiv, Kiev ·
    Про сьогоднішній мітинг на Майдані та зіткнення під Жовтневим палацом:

    1. Перш ніж закликати людей зі сцени, треба думати, куди ти їх кличеш. Кожен крок має бути прорахований та вчасно пояснений людям. Сьогодні нам потрібна була не штовханина з нацгвардійцями, багато з яких самі мріють пошвидше позбутися топ-корупціонерів, а зменшення території влади останніх. Для цього треба навчитися діяти скоординовано та згідно домовленостей.

    2. Треба позбутися перевертнів, які знову з великим ентузіазмом захоплюють сцену. Це одна з причин, чому я відмовився з неї виступати. Буду вчергове говорити з Міхеїлом Саакашвілі, що тих, хто присмоктується до енергії громадян, треба посилати подалі. Ми вже одного разу замінили бандитів на шахраїв. Більше не будемо.

    3. Ми переможемо, коли пояснимо всьому суспільству, які правила управління державою ми пропонуємо встановити, та знайдемо достатньо лідерів, які будуть першими слідувати цим правилам по всій країні.

    Цим і займаємося. Контакти Рух "Визволення" +38 063 298 20 29,





    Єгор Соболєв
    3 год ·
    У наших з Вами справах, переживаннях та суперечках насправді багато доброго і розумного.

    Я серйозно:).

    Одні більше не готові миритися з олігархією, яка руйнує нашу оборону, готовність відстоювати нашу Незалежність, змушує десятки тисяч громадян просто тікати з України.

    Інші ставлять запитання: а як ми позбавимося влади олігархів? Як держава буде управлятися після цього? Чим це буде краще?

    Люди, які разом з нами повстають проти влади олігархів, дають нам шанс уникнути долі Малоросії. Куди нас Кремль намагається завести вже третє десятиліття поспіль. В останні два олігархи є його найкращими помічниками.

    Люди, які нас запитують, а як ми пройдемо цю дорогу, допомагають нам уникнути часів Руїни. Коли центральна Україна просто знелюднила. А ті, хто залишилися, прийняли владу окупанта.

    І ті, і ті - праві. І ті, і ті потрібні. Як тільки енергія перших з'єднається з розумінням других, в нас все вийде.

    Маємо власну голову. Маємо власну відповідальність за творення успішної держави. Не дозволяємо зневірі, страху та породженому ними хейтерству перемогти нас.

    Я вийшов на вулицю 17 жовтня за творення правил доброчесного управління Україною. Зокрема, ефективного Антикорупційного суду. Я знаю, що припинення топ-корупції прагнуть мільйони.

    Залишилося порозумітися:)
     
    Останнє редагування: 18 гру 2017
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв був в ефірі.
    6 год ·
    З табору на Грушевського "За визволення України від олігархів та зрадників". Про завтрашні поїздки до західних посольств з прохання допомогти звільнити наших політв'язнів. Про зустріч з офіцерами з Міноборони, які критикували нашу акцію тиску за ухвалення антикорупційних законів. Про привітання СБУ. І про те, що моя помічниця Марія відповіла залицяльнику

    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10208146098449848/
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    17 год · Kyiv, Kiev ·
    Петро Порошенко виписав законопроект про творення Антикорупційного суду у надії знов обдурити як суспільство, так і західних партнерів.

    Нам потрібний Антикорупційний суд, який буде ув'язнювати, а не відпускати топ-корупціонерів. Топ-корупціонерам Антикорупційний суд взагалі не потрібний. Максимум, на що вони зараз готові - хай буде суд з такою красивою вивіскою, але далі із залежними корумпованими суддями.

    На чолі з Президентом їм вдалося провернути такий трюк при підборі Верховного суду. Громадськість наче допустили аналізувати кандидатів у судді, але проігнорували більшість її викриттів. Тепер Петро Порошенко пропонує повторити трюк при формуванні Антикорупційного суду. Це погана ідея, яку ми маємо відкинути у Парламенті. Право підбору кандидатів до Антикорупційного суду варто напряму делегувати представникам Євросоюзу і США. Ми залучили їх при підборі директора Антикорупційного бюро та Антикорупційного прокурора і це добре спрацювало. Представників європейського та американського правосуддя було неможливо ані підкупити, ані задурити. Саме такі люди мають формувати Антикорупційний суд України. А далі він сам розбереться:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    21 год · Kyiv, Kiev ·
    У нас часто запитують "А що Ви пропонуєте? От ви мітингуєте на Грушевського, виступаєте за відставку Порошенка, а що буде натомість?".

    Рішення номер один, заради якого я вийшов під Парламент 17 жовтня минулого року - це утворення Антикорупційного суду. Нам потрібний суд, який буде арештовувати топ-корупціонерів на час слідства, та виносити вироки про позбавлення волі, конфіскацію вкраденого і заборону займати посади після відбуття тюремного терміну.

    І, звісно, ми самі першими готові відповідати згідно закону. Вміння почати з себе - найважливіше для будь-якого посадовця. З цієї ж причини ми ніколи не будемо оточуватися товстими шеренгами правоохоронців. Якщо топ-посадовці бояться вийти до людей, такі топ-посадовці не потрібні. Я скрізь їжджу по країні, вислуховую багато слів підтримки, інколи зустрічаюся з нерозумінням, інколи - з критикою. Але ніде немає місця, де я боюся говорити з людьми
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    2 год · Kyiv ·
    Розповів народним депутатам, що ми прибрали частину наметів з Маріїнського парку. Якби нас не обзивали під час цієї акції тиску - "агентами Кремля", "агентами Курченка", "Міхомайданівцями", "заколотниками" ми вийшли на вулицю і стоїмо на ній вже 136-ий день за ухвалення важливих для держави законів.

    Творення Антикорупційного суду, який відправлятиме топ-корупціонерів за грати, я вважаю першочерговим кроком. І як тільки в Парламенті знайшлося достатньо голосів за ухвалення такого законопроекту за основу - хлопці показово зменшили територію протесту. Коли закон буде ухвалено в цілому з наданням права вето міжнародним експертам при підборі суддів та з концентрацію суду на справах про топ-корупцію - ми заберемо намети з дороги на Грушевського. Наступне голосування, якого ми вимагаємо - ухвалення в цілому Виборчого Кодексу з переходом до виборів Верховної Ради за відкритим списками партій.

    Окремо хочу звернутися до тих, хто у соціальних мережах переживає, що намети не можна згортати. Акція тиску під Парламентом має конкретну мету і причину - прийняття необхідних законів. Ми розпочали її 17 жовтня минулого року. І домагаємося потрібних голосувань, долаючи тактику затягування часу, потоки брехні та напади спецпризначенців. Для наведення в цілому ладу у державі стояння в наметах, м'яко кажучи - недостатньо. Для цього треба об'єднання по всій країні людей, готових діяти як на вулиці, так і в кабінетах. Які знатимуть не тільки проти чого вони, але і за що. І будуть спроможні провести гідних кандидатів на всі ключові посади після позбавлення влади корупціонерів. Готові бути частиною такою об`єднання - Вам сюди Рух "Визволення"

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нам потрібно зробити вирішальний крок — поставити топ-корупціонерів перед законом, для цього потрібно створити Антикорупційний суд.

    Здолавши корупцію, ми будемо вільною, європейською державою, — Єгор Соболєв


    View: https://youtu.be/C2ppYUf5fqw
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Соболєв: «Розслідування історії із антикорупційним прокурором має бути проведене за всіма стандартами»
    За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура зробили величезну справу, поламавши в Україні кругову поруку.

    «У залі парламенту сидять люди, які вже є та ще будуть об’єктами їхніх розслідувань. Чимало таких людей в Адміністрації Президента, в уряді — в усіх високих кабінетах. Команди Артема Ситника та Назара Холодницького зробили те, для чого ми їм дали закони і гроші платників податків».

    Однак, народний депутат наголошує, що ті, хто бере на себе відповідальність нищити топ-корупцію, самі мають бути «білішими за сніг».

    «Я вважаю, що розслідування прослуховування кабінету Назара Холодницького має бути проведене за всіма стандартами. Не так, як було проведене розслідування записів із кабінету заступника Міністра внутрішніх справ за участю сина Арсена Авакова. Не так, як зараз проводиться розслідування записів, які зробив Олександр Онищенко в кабінеті Петра Порошенка. Я за те, щоби всі ключові особи в цій історії були визначені та понесли відповідальність», – сказав Єгор Соболєв.

    Відтак, він закликав парламент зрозуміти всю глибину відповідальності у цій ситуації: «Зараз дуже багато, особливо топ-корупціонерів, мріють про те, щоби «затоптати» Антикорупційну прокуратуру і зробити нерухомим НАБУ — бо закон так виписаний, що без антикорупційного прокурора детективам бюро буде дуже важко працювати.

    Тому я закликаю парламент зосередитися на нашій частині роботи — зробити для них справжній та незалежний антикорупційний суд».

    (с)
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв: «Упродовж лічених тижнів маємо створити безжалісний до топ-корупціонерів суд»
    На переконання народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, закон про антикорупційний суд є найважливішим з усіх законів, які має ухвалити чинний склад Верховної Ради.
    «Ми дуже довго домагалися, аби він з’явився в Раді, і парламент почав за нього голосувати, – пригадує політик. – Врешті, 1 березня, більш як місяць тому, закон було ухвалено в першому читанні. Це відкриває нам шлях до того, щоб в цілому його проголосувати та створити суд, який почне відправляти за грати топ-корупціонерів».
    Черговим свідченням нагальної потреби ухвалити відповідну ініціативу є нещодавнє рішення суддів, котрі дозволили народному депутату Розенблату, звинуваченому у корупції, виїжджати за кордон. Останній аргументував свій виїзд тим, що йому треба взяти участь у конференції в Об’єднаних Арабських Еміратах.

    «Створення суду, який буде безжалісним до народних депутатів, міністрів, усіх високопосадовців, що переступають через законодавство про запобігання корупції, – певен Єгор Соболєв, – є завданням, без якого ми не можемо вийти з цієї зали з піднятою головою».

    За його словами, у Верховній Раді вже зареєстровані всі поправки до проекту закону, а термін їх внесення сплив. «Залишилося виносити документ в зал та голосувати за нього. На жаль, ні спікер парламенту, ні інша більшість народних депутатів не проявляють жодної ініціативи, щоби документ було ухвалено», – акцентує народний депутат.

    Він підсумовує: «Я думаю, сьогодні дуже важливо, щоб кожен громадянин запитував своїх представників у парламенті – коли ви проголосуєте за це рішення?» Так само я прошу західних дипломатів, аби вони застосували всі можливі кроки, щоб цей закон був ухвалений. Це – в інтересах України, в інтересах цивілізованого світу. Без цього ми не зможемо піти далі. Це рішення треба ухвалити впродовж лічених тижнів».

    (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    6 год ·
    Цього тижня топ-корупціонери знову намагатимуться призначити залежного аудитора НАБУ.

    Люди Петра Порошенка у Парламенті пропонують провести таке голосування у четвер. Страх, що детективи бюро завершать такі розслідування, як змова Порошенка з Ахмєтовим задля запровадження формули «Ротердам+», змушує владу крадіїв поспішати.

    Нагадаю, коли я очолював парламентський комітет з протидії корупції, ми двічі на відкритих конкурсах відібрали світового рівня спеціалістів для оцінки роботи Антикорпційного бюро України: Роберта Сторча, який робить аудит Інтерполу та ФБР; та Карлоса Кастресану, якому ООН доручила очолити антикорупційний трибунал для Гватемали, в результаті чого за корупцію там засуджений Президент та половину Парламенту. Такі кандидати Порошенка та корумпованих депутатів Верховної Ради не влаштували. Їм потрібна залежна людина, що легітимізує звільнення Артема Ситника
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бачу Соболєв притих. Мітинги не організовує. Перекакав після арешту Савченко, бо ж і він закликав до перевороту в країні. Плюс ще Беня перестав платити бабло, не до Єгорки йому зараз. Недавно Беня видавив фразу: підтрмаю будь-якого президента, крім Порошенка. Видно скрутно йому стає. Суд в Лондоні - проти нього. Тому припинилися всякі блокування торгівлі на крові, мітинги... Нема бабок. А Парасюк, Соболєв, Семенченко прцюють виключно за ЛЕВЕ. Зараз без роботи.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Миху, ви так впевнено кажете, що можна подумати складали відомості для платні)
    Еге, всі, хто щось має проти Порошенка, обов'язково на платні - інакше і бути не може. Що взагалі можна мати - мільярдер як мільярдер. Не треба заздрити.:)
     
а де твій аватар? :)