Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у нас такий багато: "сіла єсть, ума нінадо". Головне, щоб не думающий.:)))
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Соболєв всією своєю політичною і державницькою діяльністю показує інше ;)
    Варто згадати, як його знімали з голови комітету :)))
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    6 год ·
    Шана тим суддям Конституційного суду, які відмовляються скасовувати люстраційний закон. У різні часи ви по-різному проявляли себе на роботі і в житті, але зараз ви відстоюєте справедливість (в значенні justice) для всієї України.

    Для ФБ-друзів. Небезпека визнання неконституційним люстраційного законодавства услід за статтею про незаконне збагачення зменшилася, але зберігається. Якою ж неприємною є ситуація, коли всі громадяни України зараз змушені вибирати між Президентом, який плював на закон Про очищення влади, і кандидатом, члени команди якого мріють про визнання цього закону неконституційним! (Бо самі працювали на важливих посадах в часи Януковича і зараз позбавлені права обійняти їх знову. Зроблю все, щоб на наступних виборів був кращий вибір).

    А зараз роблю все, щоб закон Про очищення влади зберігся. Так, пане нинішній голова Конституційного суду Станіславе Шевчук, я старанно виконую обіцянку здійснювати депутатській контроль за Вашою діяльністю. Закон буде одним для всіх, ось побачите
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Соболєв засновує нову партію


    Єгор Соболєв
    6 год ·
    Починаю робити політичну партію, яка за Україну і проти корупції ОДНОЧАСНО. Це мій головний висновок з голосування України в неділю. Давайте творити її разом якомога скоріше. Ваша участь чи поради потрібні вже.

    Україна шукає таких політиків. Громадяни все більше відчувають себе джерелом влади. Петро Порошенко став четвертим в новітній історії України (і третім поспіль) Президентом, якому суспільство відмовило у другому терміні. Але є півдесятка панів, які з часів Леоніда Кучми не програють жодних президентських та парламентських виборів, бо вміло маніпулюють Вашим прагненням мати нормальне керівництво держави. І цього разу вони доклалися до вибору між відомим корупціонером, який декларує європейський курс; та хлопцем з телесеріалу, який невідомо за що.

    Ок, така в нас зараз реальність. Я вже казав журналістам і повторю тут: я підтримував всі добрі ініціативи Президента Порошенка і протидіяв йому, коли він зраджував національним інтересам. Так само ставитимусь до рішень Президента Зеленського. Але я не хочу залишати нашим дітям завдання перемогти топ-корупцію, утвердити правосуддя, дійти до економічного піднесення та перемогти у війні за незалежність. Цього неможливо досягти, поки ми не приведемо до влади людей, які будуть і принциповими, і ефективними. Я вже розпочав пошук таких. Об’єднюватися пропоную з встановлення внутрішніх правил, які дозволять нам і прийти до влади, і не скурвитися там, і дати результат. Як казав Махатма Ганді: «Будь змінами, яких прагнеш». Буду вдячний кожному, хто долучиться до розробки такого етичного кодексу та назви нової партії. Ось тут їх можна висловити http://bit.ly/2vgSFCj


    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10210693880302802/
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв з Павлом Костенком
    2 год · Kyiv ·
    Ухвалили закон про утвердження української мови як державної.

    Ним передбачений контроль за знанням мови державними службовцями; кіно, ТБ та книговидавництво переважно українською; екзамен при отриманні громадянства.

    Важливий інструмент для утвердження національної культури. Колись покоління В‘ячеслава Чорновола засмучувалося, що формально незалежна Україна не є українською. Щасливий голосувати за внесок у цю справу у присутності ще живих представників цього покоління. Вважаю це рішення ще одним досягненням Майдану

    ОСЬ ХТО ЯК ГОЛОСУВАВ https://bit.ly/2GKCgLV


    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10210704517728731/
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    3 год ·
    Подяка кожному, хто вже висловив свою ідею - що має бути в етичному кодексі партії, яку ми створюємо! Так само приємно отримати поради, як її варто назвати. У нас явно схожі цінності:).

    Тут, у FB, мене запитували, а як я сам бачу цей етичний Кодекс? Із задоволенням оприлюднюю свої пропозиції. Мій досвід говорить, що на них можна побудувати політичну силу, яка візьме владу, не скурвиться, і допоможе створити успішне і доброчесне управління Україною.

    Ваші погляди ми далі радісно чекаємо тут http://bit.ly/2vgSFCj. 1 травня працьовито зберемося визначати правила

    ПРОЕКТ ЕТИЧНОГО КОДЕКСУ ДЛЯ НОВОЇ ПАРТІЇ
    1. Національні інтереси важливіші за партійні. Все, що добре для України, добре для партії
    2. Однопартійці мають бути прикладом змін, які пропонують
    3. До влади делегуємо лише принципових та дієвих водночас
    4. Списки на вибори визначаються загальним голосуванням після ретельних перевірок кожного кандидата
    5. Втратив репутацію внаслідок непорядних дій - маєш йти у відставку
    6. В усіх інших ситуаціях - один за всіх і всі за одного
    7. Повноваження надаються разом з відповідальністю. Даєш результат - маєш підтримку. Не виходить - поступися сильнішому. Насамперед це стосується лідерів партії
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Що там довго думати! БЄС - Блок Єгора Соболєва, або ПЄС = Партія Єгора Соболєва.

    Соболєв, звичайно, непоганий хлопець, але партій уже сотні дві, як не більше. Може, патріотичним силам об"єднатися в одну якусь, а не тягнути ковдру кожен на себе?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    З ким конкретно ви пропонуєте об"єднатися Соболєву?
     
  10. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    В минюсте на 01.01.2019 зарегистрировано 352 партии!
    На любой вкус и цвет.

    Політичні партії

    А по поводу "патріотичним силам об"єднатися"...
    Только для "справедливого" дележа потфелей и финансовых потоков.
     
    Останнє редагування: 1 тра 2019
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не знаю з ким. Просто коли я чую про створення нової партії, в якій буде від сили чоловік 50, яка не матиме представництва в кожному регіоні, а для того щоб отримати там хоч якесь представництво, прийматимуть кого попало, у мене це викликає нездорові відчуття.
    Можливо, Соболєв створить і потужну партію, але це дуже малоймовірно.
    Я думав, що партій більше двохсот і побоювався, що дещо "загнув"
    Виявляється, я дещо недооцінив. 353 (триста п'ятдесят три)!
    Політичні партії України — Вікіпедія
    Наприклад, на вскидку, іти всім до Катеринчука. Людина розумна, настроєна патріотично, перед другим туром закликав львівську бюрократі не брати участі у фальсифікаціях. Особисто я ніколи нічого поганого про нього не чув і не читав.
    Є така партія(с) Європейська партія України — Вікіпедія
    І назва гарна, і давня відносно, і засновник - порядна людина. І харизматичний чоловік Катеринчук, між іншим.
    Десь так. Якщо довго не розмірковувати. Втім, я - не політолог. Я більше по мовах іноземних. І то - не дуже.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А берете і кажете ;)
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    1 год ·
    Щоб зробити в Україні закон одним для всіх, ті, хто займається політикою мають почати з себе. Після обговоренна з вами віртуально і реально пропонуємо усім нинішнім і майбутнім однодумцям керуватися наступними правилами при творенні політичної сили принципових та дієвих:

    1. Національні інтереси важливіші за партійні. Все, що добре для громадян України, добре для партії
    2. Члени партії мають бути прикладом змін, які пропонують
    3. До влади делегуємо лише тих, хто має довіру, є принциповими та дієвими водночас
    4. Списки на вибори визначаються загальним голосуванням щодо кожної кандидатури після перевірок репутації, декларації та якостей
    5. Втратив репутацію внаслідок непорядних дій - маєш йти у відставку
    6. В усіх інших ситуаціях - один за всіх і всі за одного
    7. Повноваження, право представляти партію надаються разом з відповідальністю. Даєш результат - маєш підтримку. Не виходить - поступися здібнішому. Насамперед це стосується лідерів партії.

    Цей етичний кодекс запропонуємо затвердити на перших установчих зборах нової політичної сили. І першими почати його виконувати.
    Наприклад:

    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10210740416386175/
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    16 год ·
    Завдання Антикорупційного суду - виносити вироки тим, хто звик ставитися до суддів, як до повій. Яких можна замовити, викликати і наказати робити непристойні речі.

    Бажаю новообраній голові Олені Танасевич і всім суддям Антикорупційного суду з першого дня роботи не лише виправдовувати звертання «Ваша честь», але й показати всім цим корупціонерам силу закону. Його суворість і обов’язковість для всіх, як вимагає право ще з римських часів.

    Ми ухвалили більшість потрібних для справедливих вироків та спецконфіскацій награбованого корупціонерами законів. Закон про сам Антикорупційний народився всупереч спротиву корумпованого керівництва держави, завдяки тиску громадян, у тому числі вуличному, та наших міжнародних партнерів. Пані та панове судді, дайте країні справедливість, ми дуже цього потребуємо!
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    2 год ·
    З 1 червня Владімір Путін розпочне масштабний шантаж усіх нас і нового Президента України, зокрема. У РФ набуває чинності заборона продавати в Україну нафтопродукти, нафту і вугілля.

    Останні три роки ми неодноразово попереджали нинішній Уряд і нинішнього Президента, що торгівля з агресором - аморальна і недалекоглядна. Що вона як дає силу ворогу, так і дозволяє йому в будь-який момент вдарити по українцям і українській економіці. Що треба організовувати або завезення потрібних товарів з країн-партнерів, або стимулювати їх виробництво нашими підприємцями. Керівництво держави натомість само збагачувалося на торгівлі з РФ - за допомоги таких персонажів як Віктор Медведчук. Тепер ми всі опинилися в заручниках.

    Уявіть, що буде з цінами і взагалі що буде на автозаправках з червня, якщо більше 40% нафтопродуктів, які ми купуємо - з РФ?! Ще майже стільки - з Білорусі, яку Москва може примусити робити потрібні їй кроки. Ані Уряд Гройсмана, ані Президент Порошенко досі не запропонували жодних рішень з розв`язання проблеми. Їх точно запропонує Путін - як бандит, який вже приставив ніж до горла. Причому не факт, що ми з Вами дізнаємося про всі його умови. Я звернувся до голів енергетичного, оборонного і антикорупційного комітетів парламенту з пропозицією разом провести спільне засідання, виробити план дій і контролювати його втілення
     
  16. Скажи мені кого ти поширюєш на ЛФ і я скажу хто ти. Ще один руслик проявився. Один постійно робить посилання на умовних російських лібералів, чий лібералізм закінчується там, де починається українське питання. Інший пиширює сахалінського Зіміна.
    Гарна компашка.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    18 год ·
    Американські медіа обговорюють "українській слід" у протистоянні Республіканської і Демократичної партії США. Не наші втрати у війні з Росією. Не воєнно-технічне співробітництво. Навіть не Антикорупційний суд - ключовий проект, де американці нам допомогали в останні два роки. Ні, Україна обговорюється як фактор впливу на американські вибори. Причому фактор з корупційним присмаком☹️.

    Вважав і вважаю: той українській посадовець, який намагається щось для себе отримати участю у американській внутрішньополітичній боротьбі, робить Україні шкоду. Республіканці і демократи змінюють один одного на ключових посадах в Вашингтоні. І у них, як і у всієї американської нації, не має залишатися спогадів "українці - це мутні типи, які допомагали нашим конкурентам". Нам треба співпрацювати з усієї Америкою у справах, які нас об`єднюють, а не сварять.

    Я, наприклад, зараз готую повторний візит в Україну американського федерального судді Марка Волфа(https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mark_L._Wolf) - автора ідеї творення Міжнародного антикорупційного суду. Він готовий допомогати утворити перший справжній такий суд тут
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Єгорка сам придумав, чи хтось йому підкинув?
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    32 хв. ·
    Судді Конституційного суду такі змогли зібрати голоси і звільнити голову суду Станіслава Шевчука. Це сталося після того як він вчергове спробував організувати голосування за скасування люстраційного закону.

    Зараз судді КСУ обирають нового голову. Нагадаю, саме Шевчук провів рішення про визнання неконституційною статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення. І пропонував те саме зробити із законами про люстрацію і про е-декларування.

    Борітеся-поборете✌️

    [​IMG]
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)