Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв разом з Tetiana Khutor та 5 іншими особами.
    20 год ·
    Як Вас хочуть обдурити.

    Після скасування Конституційним судом статті про незаконне збагачення Петро Порошенко і Юлія Тимошенко запропонували узаконити новий опис цього злочину. Один пропонує перед розслідуванням незаконного збагачення спочатку довести (!), що звинувачений не скоїв інших злочинів (?!). Інша - теж перед розслідуванням довести, що збагачення було незаконним (?!). А вже потім його розслідувати (!!??).

    Про те, що це нісенітниці, вже детально пояснили колеги з Центр Протидії Корупції (https://antac.org.ua/…/zakonoproekt-poroshenka-pro-nezakon…/ та https://antac.org.ua/…/nemozhlyvist-pokarannya-scho-propon…/). Незаконне збагачення - це коли посадовець на посаді збагачується значно серйозніше, ніж йому дозволяють офіційні доходи. Коли в нього або в його родичів "нізвідки" з'являються розкішні авто, маєтки, яхти... У цьому і є злочин. Разом з детективами Антикорупційного бюро і шанованими експертами-правниками виписали нову редакцію статті про незаконне збагачення. Але вона буде діяти за умови... більше дивіться у моєму обіцяному блозі на YouTube


    View: https://youtu.be/74tcezc2AuA
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    10 год ·
    Найбільше, що мене засмучує в моїй роботі - кількість людей, які скурвилися.

    Абсолютна більшість моїх добрих знайомих з журналістики, громадських організацій, Євромайдану, Війни за Незалежність, які пішли у політику, тут дали себе приручити, зламати, підкупити.

    Вочевидь, в цій професії втрати людей завжди найбільші. Думаю, те саме і в американській політиці, і в європейській. І головне зараз запитання для мене - де брати поповнення?! Де знайти нових людей, які здатні залишити улюблену роботу, пожертвувати часом з родиною, і піти боротися за нормальне управління державою?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    14 год ·
    Спроба втручатися в американську внутрішню політику - це шкідництво найвищого рівня.

    Республіканці і демократи змінюють і будуть змінювати один одного в Білому домі та у Конгресі. Якщо хтось з українських посадовців розраховує щось здобути від внутрішньополітичної конкуренції у США - він здобуде звання корумпованого придурка від обох сил.

    Найгірше, що це обернеться - вже обертається - проти всієї України


    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10210529679357881/
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    Вчора о 11:57 ·
    Друзі, а за якими критеріями Ви визначаєтеся кого підтримувати на виборах?

    Поділіться в коментарях. Буду вдячний.

    Ось мої власні:
    1. Готовність давати відсіч агресії РФ воєнними+дипломатичними+економічними методами, включно з забороною не критичного імпорту.
    2. Готовність протидіяти корупції і стати першим прикладом цього.
    3. Наявність успішного досвіду та команди
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Єгор Соболєв
    Вчора о 08:58 ·
    Мої висновки після голосування України у неділю:

    1. Голосували не стільки "за", скільки "проти". Проти корупції, проти обману, проти російського реваншу. Офіційний проросійський кандидат посів лише 4 місце, до речі.

    2. Є ризики, що за результатами виборів волю людей все одно викривлять, обкрадуть і віддадуть у руки Путіна? Так, є. Справжніх представників людей в управління державою далі катастрофічно бракує. Після недільного голосування я ще більше переконаний - тим, хто за Україну і проти корупції, треба позбутися бла-бла-бла-політики; очистится від тих, хто лише імітує боротьбу, а по факту тихесенько теж краде; знайти справжніх однодумців в кожному багатоквартирному будинку. Перемогти телевізійну політику справжньою. І це все в наших силах. Я б навіть сказав - обов’язках. Найперші завдання: разом з людьми не дозволити ані зірвати вибори, ані повести Україну у бік Кремля.

    3. Українці все більше усвідомлюють своє право делегувати та позбавляти влади у своїй державі. Те, що явка більше, ніж у 2014-ому, коли вибори збільшували легітимність влади - це круто. Сила суспільства не лише не зникла - вона збільшується!

    Коротше, до зустрічі у доброчесній проукраїнській політиці


    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10210584399245844/
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв з Марічкою Падалко.
    8 год ·
    Чудовий спосіб дати раду переживанням і суму - 21,0975 км з Коханою на #kyivhalfmarathon2019! Чергова рекордна кількість учасників.

    Великий натовп насправді, при цьому по європейські привітний, чемний і готовий підтримати.

    Всім віри в себе!

    [​IMG]
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, Єгор мабуть нарешті тоті зернятка з"їв... :)))




    Єгор Соболєв
    1 год ·
    Шановні журналісти, які дзвонять щоп'ять хвилин з проханням прокоментувати витік інформації, що я йду з "Самопомочі".

    В нас справді серйозні розбіжності з керівництвом партії через проблему очищення від тих, хто піддається корупції та іншим спокусам у владі. Так само ми по різному бачимо, як представляти і відстоювати інтереси виборців.

    Ці дискусії мають місце давно. Але я вважав і вважаю, що до вирішення цих проблем у той чи інший спосіб ці суперечки мають бути внутрішніми. На час президентської кампанії я робив все, щоб від проукраїнських антикорупційних сил був єдиний кандидат і ми виглядали як єдина команда. Зокрема, через це відмовився балотуватися сам. Результат Ви знаєте. Що варто робити далі, я вважаю правильним спочатку обговорити з людьми, з якими ми зробили багато добрих справ і гідно пройшли великі випробування в цьому парламенті. А вже потім - з медіа. Обіцяю відповісти на всі запитання після засідання фракції "Самопоміч". Як зазвичай, воно розпочнеться після 18:00, коли закінчаться сьогоднішні голосування за закон про українську мову як державну
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Єгор Соболєв
    12 год ·
    Як обіцяв, докладно відповідаю:

    1. Я не йду з фракції "Самопоміч". Ми були обрані після Євромайдану як об'єднання чотирьох середовищ: представників львівського самоврядування, батальйону "Донбас", "Реанімаційного пакету реформ" та молодої ініціативи "Воля", яка задумувалася як проект приводу в політику громадських активістів. У парламенті більшість з нас не скурвилася, взяла активну участь у творенні законів для протидії корупції, визнання Росії окупантом, посилення місцевого самоврядування та поширення української культури. Ми маємо обов'язок відстоювати ці позиції до завершення повноважень, які нам делегували ви. Вважав і вважаю - якщо хтось відступає від цих позицій - треба виходити з фракції і складати мандат, виданий людьми.

    2. Я не буду балотуватися з партією "Самопоміч" на наступні вибори. В нас справді є ідеологічні розходження з керівництвом партії як діяти у політиці. Зокрема, як відстоювати інтереси людей, у тому числі на вулиці; та з якою швидкістю і якими методами очищуватися від тих, хто не витримує тиску і спокус. Вважаю порядним повідомити про це сьогодні, щоб у партії був час підготуватися до наступної кампанії без мене. Вже подав заяву про складання повноважень члена політради, члена проводу і члена партії "Самопоміч".

    3. Звісно, я не йду ні до Зеленського, ні тим більше до Порошенка. Сам терпіти не можу перебіжчиків. Для мене перебіг цих президентських виборів лише підтверджує мої переконання: більшість громадян України хочуть делегувати владу тим, хто буде утверджувати незалежну, некорумповану, справедливу державу. Але ті, для кого Україна насамперед місце незаконного збагачення, весь час заважають людям зробити цей вибір. І щоб він врешті решт переміг, всім, хто за Україну і проти корупції, треба зробити диво. Знайти достатньо переконаних і ефективних однодумців, готових бути з людьми в їхніх бідах, долати в тисячах добрих справ зневіру, маніпуляції, репресії. Займався цим у «Самопомочі». І бути цим займатися у новій політичній силі, яку запропоную творити на принципах відкритості, дієвості і доброчесності, звісно:)
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    2 год ·
    Сил і стійкості суддям Антикорупційного суду України!

    Ми разом з Центр Протидії Корупції ініціювали створення цього суду через те, що в нинішніх корумпованих судах справи проти корупціонерів високого рівня помирали. Для відбору нового спеціалізованого суду, куди потраплятимуть всі справи про топ-корупцію, нам вдалося залучити міжнародних партнерів з правом ветувати сумнівних кандидатів.

    Тепер 38 перших суддів Антикорупційного суду чекають незаконне прослуховування, хабарі, тиск, підіслані дівчата чи хлопці - все від топ-крадіїв. І - слава, якщо їм вдасться встояти і почати відправляти головних корупціонерів за грати та конфісковувати майно. Всі потрібні закони для цього ми теж прийняли. Сил і стійкості

    зі

    із коментів

    Олександр Толубаєв
    Кого судити? Статтю відмінили, понад 60 справ закрито! Ще один непотрібний державний орган, який за over дохріна грошей буде робити нічого.
    • Єгор Соболєв Олександр Толубаєв статті Кримінального Кодексу 191, 262, 308, 312, 313, 320, 357, 410, у випадку їх вчинення шляхом зловживання службовим становищем, а також статті 210, 354, 364, 364-1, 365-2, 368-369-2
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ДУМАЙ!


    Єгор Соболєв
    45 хв. ·
    Тим, хто переживає, що внаслідок заміни Петра Порошенка на Володимира Зеленського Україну чекають кулуарні домовленості з Кремлем, масштабне обкрадання Ігорем Коломойським, сором за власного Президента.

    Я сам за це дуже переживаю. Я проти того, щоб політичну кар’єру починали з посади Президента. Я за те, щоб українські політики спілкувалися українською, захоплювалися українською культурою, були прикладом ввічливості і доброчесності.

    І це ПОВНІСТЮ в наших руках. Я пам’ятаю, як я з колегами робив все можливе і неможливе, щоб не допустити визнання в нашій Конституції окупації частину Донбасу «особливостями самоврядування». Щоб не відбулися обіцяна Путіну амністія зрадників і легалізація їхніх збройних формувань. Як фізично зупиняв напівлегальну торгівлю ворогом, яка обплутувала керівництво нашої держави, Збройних сил, спецслужби корупційними зв’язками з Кремлем і його ставлениками на окупованих територіях. Як викривав схему «Ротердам плюс» Ахмєтова, нафтопровід Медведчука, оборудки ICU. Як домагався вигнання людей, яких Президент, міністр внутрішніх справ та інші високопосадовці зберігали на посадах всупереч закону «Про очищення влади».

    Будьмо реалістами. Після Євромайдану Україна більшу частину часу утверджувалася, утверджується і буде утверджуватися як успішна, сильна, некорумпована європейська держава не завдяки, а всупереч Президенту Порошенку. Якщо Президент Зеленський вирішить повторити тактику «всіх обману і обкраду», його чекає ще більше політичне фіаско. Як і у 2014-ому у Порошенка, сьогодні у Зеленського є шанс зробити великий внесок у перемогу у Війні за Незалежність, в ліквідацію бідності і беззаконня. Якщо він не використає цей шанс, будемо це робити без нього. І не маю сумнівів - ті, кого ці вибори розділили, в цій справі знову будуть разом
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    7 год ·
    Тим, хто переживає, що внаслідок заміни Петра Порошенка на Володимира Зеленського Україну чекають кулуарні домовленості з Кремлем, масштабне обкрадання Ігорем Коломойським, сором за власного Президента.

    Я сам за це дуже переживаю. Я проти того, щоб політичну кар’єру починали з посади Президента. Я за те, щоб українські політики спілкувалися українською мовою, захоплювалися українською культурою, були прикладом ввічливості і доброчесності.

    І це ПОВНІСТЮ в наших руках. Я пам’ятаю, як я з колегами робив все можливе і неможливе, щоб не допустити визнання в нашій Конституції окупації частину Донбасу «особливостями самоврядування». Щоб не відбулися обіцяна Путіну амністія зрадників і легалізація їхніх збройних формувань. Як фізично зупиняв напівлегальну торгівлю ворогом, яка обплутувала керівництво нашої держави, Збройних сил, спецслужби корупційними зв’язками з Кремлем і його ставлениками на окупованих територіях. Як викривав схему «Ротердам плюс» Ахмєтова, нафтопровід Медведчука, оборудки ICU. Як домагався вигнання людей, яких Президент, міністр внутрішніх справ та інші високопосадовці зберігали на посадах всупереч закону «Про очищення влади».

    Будьмо реалістами. Після Євромайдану Україна більшу частину часу утверджувалася, утверджується і буде утверджуватися як успішна, сильна, некорумпована європейська держава не завдяки, а всупереч Президенту Порошенку. Якщо Президент Зеленський вирішить повторити тактику «всіх обману і обкраду», його чекає ще більше політичне фіаско. Як і у 2014-ому у Порошенка, сьогодні у Зеленського є шанс зробити великий внесок у перемогу у Війні за Незалежність, в ліквідацію бідності і беззаконня. Якщо він не використає цей шанс, будемо це робити без нього. І не маю сумнівів - ті, кого ці вибори розділили, в цій справі знову будуть разом

    зі

    із коментів

    Єгор Соболєв Віталій Капранов я вважаю, що головна причина обрання Зеленського - сам Порошенко. Розчарував, обурив своїми діями більшу частину суспільства, залив лайном всіх потенційних опонентів, у тому числі порядних. В результаті 70% готові голосувати за телеобраз


    346
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я думав, що ви мене запитували про того Соболєва, що коло Юлі крутиться.
    А цей - ні. Для мене він - порожнє місце. Примітив. Несамостійний. Страшний нульовий борець з корупцією. Я його не слухаю.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А той Соболєв, що коло Юлі крутиться, файний чи ні?
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хороший оратор.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Українці мають не дозволити Зеленському продовжити політику обману і крадіжок, Доброчесна країна


    View: https://youtu.be/8pf1GhjitVY
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще не вибрали, але вже мають недозволити. Геню, геню, яке ж ти тупе....
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    2 год ·
    Журналісти і політики мене розпитують, з ким я створюю нову політичну силу.

    В мене лише дві вимоги для однодумців:
    а) здатність не ламатися і не гнутися;
    б) дієвість.
    Людей, в яких немає обох якостей одночасно, в політиці поїдають на сніданок. Якими б гучними не були імена чи світлими наміри.

    Найближчими днями оголошу відкритий пошук однодумців, які здатні завоювати Вашу довіру і втілити її для перемоги у цій війні за незалежність України, для ліквідації топ-корупції та влади олігархів, для створення правил задля економічного піднесення. Звісно, я вже розраховую на людей, з якими ми вже перевірили один одного у справах. Як, наприклад, Вадим Хитрич з Вінниці. Підприємець-аграрій, доброволець, причому разом з батьком та братом. Познайомилися на блокаді торгівлі з окупованими територіями. Далі були разом на Грушевського - на акції тиску задля розблокування антикорупційних законів. З таких вийде справжня політична еліта
     
а де твій аватар? :)