Є така тема - запрошую на міжфорумну гру

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем Twister, 25 лис 2010.

  1. Twister

    Twister Well-Known Member

    Шановні мафіозники і мафіозниці!

    Я порозповідала на своєму рідному форумі, які ви файні і як цікаво граєте,

    і виникла тема запросити вас на міжфорумну гру.

    Деякий час тому ми вже проводили таку гру з Харківським форумом і групою Вконтакте, досвід був дуже вдалим. Багато хто з тих форумів вже навіть почувається у нас як вдома :)

    Грати пропонуємо у нас (у нас можна свої пости редагувати і писати наступний хоч одразу після попереднього ;), граємо під антуражними "шкурками", які створювати треба власноруч з будь-яким ім'ям, аватаркою тощо ), тему і правила обговорити разом, починати не прямо зараз, а спокійно все продумати, дограти вже початі ігри і десь тиждня через два почати.

    Є сміливці взяти участь в авантюрі?
     
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А то можна і не анонімно грати, так?
    А я і сьогодня почала би, а то мене і так вже кокнули....
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я зіграю. :)))
    Насправді я вже один раз грала у Твістер на форумі, правда супер невдало, прогриміла, так прогриміла :haha:
    Але підтверджую, що з технічного боку все дуже зручно і цікаві гравці. :)
    Одним словом, закликаю всіх підтримати запрошення, точніше відгукнутись і дружним натовпом сходити на гру на Трівіум. :)
    Тільки треба обговорити час, коли така гра можлива.

    ---------- Додано в 22:13 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    Там якраз анонімно, але там є повна можливість відіграти роль. Тобто сам собі вибираєш персонажа і реєструєш клона. Так зручніше.
     
  4. Twister

    Twister Well-Known Member

    На жаль, ні.

    По-перше, з власним ніком важко вписатися в антураж. А підтримання антуражу - там традиція і немала частина задоволення від гри.

    А по-друге, вважається, що це заважатиме оцінювати гру об'єктивно.

    Але оскільки ти обираєш собі "маску" сама - то це буде така маска, в якій тобі зручно.

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:34 ----------

    А, і ще. Переважна більшість гравців там - росіяни, і не знають нашої мови :)insane:).

    Прохання буде усім хто може грати російською- робити це.

    Решті... Решті, мабудь, перекладатиму :) Щось придумаємо!
     
  5. Masini

    Masini Well-Known Member

    Эх... Этот форум (как и еще около 10-ти) до сих пор лежит у меня в закладках ,все до него никак не доберусь...
     
  6. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    Вот и повод дебютировать :give_rose:
     
  7. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Пропоную домучити вже цю гру на Гродненському (якщо він оживе), потім зіграти на своєму 15-ту гру, на яку вже відкрито набір, а потім вже й на Трівіум можна навідатись. Я тільки за. Нові люди - завжди цікаво.

    ---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ----------

    Гродненський вже ожив!!!!!!!
     
  8. Masini

    Masini Well-Known Member

    Чет у меня он до сих пор мертвый... Притворяется? :cry:
     
  9. Twister

    Twister Well-Known Member

    Так саме про це і мова. Я просто тему підняла заздалегідь, щоб усе робити спокійно можна було, а не похапцем.

    Дякую всім, хто вже там відписався, ласкаво просимо і інших!
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Підтримую. Я скучила за домом )
     
  11. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    я за:good:було б цікаво
     
  12. ovod

    ovod Well-Known Member

    попробувати можна...
     
  13. hunter

    hunter мандрівник

    коли вона там вже буде починатися? ато "регістрація" є, але шось без толку...
     
  14. ovod

    ovod Well-Known Member

    там пише до 5 грудня запис...
     
  15. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Так шо,ідем?
     
  16. hunter

    hunter мандрівник

    шось не бачу шоб там хтось зареєструвався....
     
  17. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Як не бачиш, просто мало людей.
    То треба обрати персонажа, зареєструвати клона і відписатись з того клона у відповідній темі. Поки тільки шось 5 чи 6 людей відписались
     
  18. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Персі, поясни танкісту.. там спочатку треба зареєструватися взагалі (наприклад під своїм ніком), потім що робити? ще раз реєструватися?
     
  19. ovod

    ovod Well-Known Member

    можна тільки раз, але тоді писати крім мафіозних тем неможна....

    ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

    або взагалі тільки в одній темі гри, щоб себе не розкрити...
     
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    нічого не зрозуміла, овод...
    короче, я там вже зареєструвалася, під своїм ніком, як пресі... потім що? персі, хєлп мі плізззз!
     
а де твій аватар? :)