Є сенс грати в азартні ігри?

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем palima, 5 січ 2020.

 1. palima

  palima Member

  Є сенс грати в азартні ігри? Я так дивилася з боку як грають люди в азартні ігри, та й багато знайомих кажуть, що треба просто навчитися в них грати, що б вигравати. І кажуть, що виграють і не маленькі гроші. Правда я чомусь думаю, що вони там більше програють, ніж виграють. А може і правда можна грати і вигравати. І хотіла б пограти, та щось не хочу туди вкладати гроші, що б навчитися грати. Чи немає сенсу і починати цю справу, а краще зайнятися чимось більш корисним? А чим?
   
 2. mypucm

  mypucm Well-Known Member

  1) яку суму вам не шкода назавжди втратити? от в межах цієї суми і можна грати...

  2) у що грати...
  ну от посадили ви у грядку якусь зелень чи овочі, чи сад...
  може дощ буде, а може й не буде...
  може буде сонце, а може хмарно...
  може ціни будуть високі, а може навпаки...
  це теж азартна гра... причому це рух...на свіжому повітрі, на сонці
  можна навіть іноді щось смачне виграти :)
   
 3. manson

  manson New Member

  Сенс один вбити час в автобусі чи в потягу і все. Жодна азарта ігра не приносить прибутку ні з грядки ні з ферми і навіть якщо ви будете грати в гральні автомати то не існує жодного хто би збагатився на грі в автоматах не важливо в якому казіно ВУЛКАН чи інше в Україні чи в Білорусі.В любому казіно виграє тільки казіно.
   
 4. svyatui

  svyatui New Member

  В азартні ігри грати можна на дачі на яблука чи на пляжі на ракушки а на гроші та ще й в автомати немає жодного смислу грати і тим більше надіятись що випаде великий виграш. А так покрутити вечером вдома в суботу від скускоти і щоб вбити час звичайно можна. Казино вулкан дає можливість грати як на гроші так і без грошей.
   
а де твій аватар? :)