ЯпонаХата vs. Яппі!

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 29 бер 2008.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

  2. Poster

    Poster Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Сушi йдуть в маси! :)
     
  3. Abraira

    Abraira Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Дуже добре, якщо написане у статті правда, бо Япі вже зовсім розчаровує своїм обслуговуванням. Останній раз мене так рознервувала офіціантка і ставлення, що вирішила, без особливих причин, туди не ходити. Ну що це за номер, коли пиво несуть 20 хвилин, а страву - годину.... раніше це було у 5 разів швидше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Тому і називається "ЯпонаХата", щоб не сказати інакше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    ТАК добре, що не "ЯпонДом", чи "ЯпонТрактіръ"...
    Нє:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Таак, суші я люблююю...
    особливо ролли з копченим вугрем.
    Яппі, якщо чесно не полюбила, бо довелось чекати замовлення годину (це після того, як ми взагалі дочекалися обслуговування).
    Але пообіцяла сестрі сходити-таки туди ще раз, щоб не бути упередженою (до того ж хочу взяти там розмальовки та орігамі, які розробляла для них, а так і не отримала собі екземплярів).
    А ця "Японахата" мене заінтригувала. туди теж треба буде заглянути, коли настрій на походеньки буде:) .
     
  7. Abraira

    Abraira Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Я про "Острів суші" казала.

    Додано через 3 хвилини
    І мені цікаво стало. Чекаю на перші відгуки!
     
  8. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Вчора з коліжанками там були! Суші принесли за хв. 15 може 10, смачно було. Ше пробували якусь там грибну зупку з водорослями, мені сподобалося, курку з рисом теж смачно, кава з молоком... Хоча офіціантка теж половину замовлення забула та й взагалі була якась трохи "заторможена" (перепрошую) шось собі стояла думала по 10 хв. Але адміністраторша все старається контролювати, скоренько прибрали нам столик. Загалом все добре, тільки десертів в Япі набагато більш, а ше які смачнючі, то єдине шо мене розчарувало. А офіціантки наші..... ніяк не можуть освоїти свою професію.... Хоча раджу відвідати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Poster

    Poster Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Менi бiльше до душi Сушi Каппо IН
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    а які там ціни?
     
  11. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Навіть незнаю шо вам сказати!!!! Я платила за суп 12грн., кава десь 6.5грн., і рис з куркою десь 11 але то не точно. Як на мене то не космос!!!! А дешево зараз хіба десь є? Думаю ні.
     
  12. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    В "ЯпонаХата" ще не були... , а на рахунок "Япі", то ресторан дійсно почав псуватися...перший раз, коли ми були в "Япі", до нас підійшла якась офіціантка, видно якась старша з них всіх, і запитала чи ми перший раз, а потім розповіла нам про суші, трошки цікавинок з історії... показала як що і з чим треба їсти, і запропонувала нам набір страв, як для першого разу, щоб попробувати різні суші, і наступний раз вже могли б вибрати за смаком. Ми залишилися повністю задоволені рестораном. Але Це було тільки перший раз, а потім, обслуговування стало з кожним разом все більше розчаровувати... страви несуть по годині... тому тепер просимо принести все одразу, разом з десертами...і рахунком... і чомусь дуже підозріло, що офіціанти в них кожен раз нові... і ми постійно попадаємо на якогось стажера....
    "Капо ін" не сподобався абсолютно... єдине що в них виграшне, це дизайн. А страви і обслуговуючий персонал залишають бажати кращого.
     
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Дуже люблю "дохлу рибку" - так мої діти називають суші, але останнім часом маю заувааження і до Япі і до КапеІна.

    КаПеІн- на нігірі останнім часом явно несвіжа риба, місо став гірший, я так думаю поміняли повара, забувають половину замовлення, про те що разом з рахунком треба принести жуйку згадують після нагудування, але оріховий соус там найкращий у Львові, коли хочу норі з оріховим соусом то іду до них, тай філадельфія сай теж дуже смачно. Але порція стала помітно менше і скручують роли гірше.

    Япі - дуже довго готують, дозвонитися нереально як і зробити попереднє замовлення. Оріховий соус не подобається. Баняки для зупи з підігрівом знизу взагалі незручніі ціни підскочили дуже. є зауваження до свіжого лосося- він не завжди свіжий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Знаєте, що мені там ще імпонує - те, що директори намагаються тримати зворотній з"язок з кінцевим споживачем. Ну і намагаються не тільки впливати на персонал..
    Вони продивляються цю сторінку, та мають свій сайт - напишіть їм.
    http://myrelax.com.ua/post/4/271
    http://www.sushi.lviv.ua/
     
  15. Abraira

    Abraira Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Сто відсотків буваша адміністратор - Аня! Вона всіх клієнтів пам"ятала і якщо офіціанти не встигала, сама бігала, як заведена, щоб тільки не затримувати людей. А зараз... фу!
    Заходила у ЯпонаХата... враження не погані. Оскільки прийшли ввечір і було багато народу, нас одразу попередили, що суші доведеться чекати до 30 хвилин, бо багато замовлень і запропонували на вибір залу для курців і не курців. Загалом, ціни доступніші, посуд простіший, зал затишніший, обслуговування нормальне... щеб так залишилось!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ТОТО

    ТОТО Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    А ми з подругами літом узяли в япи кондитерського, так тиждень з життя як не бувало. "озноб,пронос,(золотуха) и т.д...." ,того дня ми їли тільки там. Знаю що господар закладу дуже вимоглива людина,но не стояти ж з батогом над персоналом.:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Abraira

    Abraira Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Думаю, що у такому випадку - НЕ ВІДКРИВАТИ ЗАКЛАДІВ ХАРЧУВАННЯ! Треба було покаржитися. Як мінімум, якби був запис у книзі скарг, вони швидко б відреагували і "залагодили" з вами ту ситуацію... санепідемстанція коштує набагато дорожче, ніж компенсація за отруєння декільком дівчатам. Найвагоміший аргумент у таких випадках - захист прав споживачів, СЕС, прокуратура і ЗМІ. Хоч думаю, що просто скарги, у варінті з "Япі" вистарчить.
     
  18. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    Була тільки в ЯпонаХаті. Дуже задоволена.
    Офіціанка "попалась" ввічдива. Страви приносили швидко (10-15хв). Недолік лише, що там не продавали саке. А в загальному враження позитивні.
     
  19. Marlen

    Marlen миється в бані

    Відповідь: ЯпонаХата vs. Яппі!

    ЯпонаХата і Япі - це два різні заклади. дама говорила про Япі, а не про хату. не плутайте
     
а де твій аватар? :)