Януковичу браво!!! (2)

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Володимир Вишня, 12 бер 2011.

?

Чи зрозуміє Донбас, що ПР - це відвертий кримінал?

 1. таки прозріє

  49 голосів
  47,6%
 2. ніколи не прозріє

  54 голосів
  52,4%
Статус теми:
Закрита.
 1. Ravin

  Ravin Well-Known Member

  :good: Больше можно было и не писать.

  ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ----------

  А как-же "дружить против...", именно на этом и построено всё.
  Неа... в этом вопросе, простыми словами, не достучаться.
  Бисера не хватит.:dntknw:
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Yarema

  Yarema Дуже важлива персона

  Я починаю сумніватись в Вашій адекватності, пане.о_О
  Я Вас питаю: в середині ЄЕС є конкуренція між корпораціями, чи ні? А Ви мені пхаєте обмеження неєесівських виробників...
  Як це поєднується з цим твердженям?
  Це просто слова. Вся влада в країні була в руках кучмівського клану, який не просто йшов на поводі у глобального процесу, а накопичував багатства і створював умови для власного комфортного існування. І діяв в цьому напрямку цілком усвідомленно.
  В політиці немає друзів. Просто на нинішньому історичному етапі інтереси США сильно збігаються з інтересами незалежної України в плані недопущення утворення нової зони "життєвих інтересів Росії" на теренах СНД...Я так вважаю.
  І не треба, бо Ваше пояснення виглядає як маячня;)...
  Ой не смішіть мої тапочки. Росія не здатна нейтралізувати Саакашвілі і малюсеньку Грузію. А тепер уявіть таку особу на чолі України;).
  Він і є сірість і дрібнота, яка була б нічим без нафто-газових грошей.
  І гра його абсолютно програшна, бо Росія примудрилась пересваритись з усіма сусідами, які терплять її лише з остраху...Перші ж ознаки її слабкості, залишать її саму, майже в ізоляції ( якщо Захід не підтримає її у власних інтересах).
  Ой тільки не треба брехати. Саме через байдужість вся російська пропагандонська машина була кинута на оббріхування "кольорових революцій" і навіть дійшло до воєнного конфлікту.:)))
  І хто там був націоналістом? Ющенко і Тимошенко? Мартинєнко і Порошенко? Жванія? Третьяков?;):haha:
  Де ті масштаби? Де місце Росії серед центрів світового впливу? Біля параші? Вона ще здатна впливати лише на слабих сусідів і лише через байдужість до цього Заходу, який загруз у власних проблемах...Які там діяння? Яка позиція Росії була врахована Заходом за останні роки? Що там у Путіна вдалося? Маленьку Грузію згвалтувати і на Білорусь з Україною тиснути газом?;)
  Та нє. Не вистачало нам ще хворих на голову, що марять світовим пануванням. Нехай Бог береже:))).
  Вам не набридли ще ці спекуляції? Де докази незалежних експертів, що це є справою УПА, а не радянських спецслужб, для яких поляки були небажаним етносом, що погано піддавався впливу..Вся логіка вчинків сталінського режиму по відношенню до поляків є цьому підтвердженням.Виселення польського населення з приєднаних територій до Сибіру, Катинь, Варшавське повстання, так званий "обмін населенням" після війни...Все було спрямовано на те, щоб позбутись поляків... Скоріше за все і Волинська різанина була задумана і спровокована радянськими спецслужбами, бо виснажувала двох найбільш непримирених супротивників "совєтов" - АК і УПА.
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. AzovPatriot

  AzovPatriot Member

  Велика брехня сталінського режиму і після нього зробили ОУН-УПА ворогами,злочинцями,зрадниками...На превеликий жаль , ця брехня продовжується і зараз, тому з'являються такі спекуляції. Просто треба не звертати увагу на них і такі спекуляції зникнуть.Тут також є проблема у тому, що самі українці мало знають, чи взагалі не знають історію подій про героїчну боротьбу УПА , про ОУН, Шухевича і Бандеру.Хтось десь почув , що "бандеровцы!" , Бандера , це щось погане і негативне, тому вони цей негатив підтримуюсь, не розуміючи нічого і не володіючи питанням. Хтось називає їх зрадниками, за те , що співпрацювали, якщо так можна сказати, з німцями, не бажаючи розібратися в цьому питанні і зрозуміти чьому так сталося.Проаналізувати події до першої світової, які відбувалися в Україні. В першу чергу на західній Україні. Потім тільки робити висновки, та треба їм це?... Вони захищали на шу країні, її землі, боролись за свободу і за неї згинули. Хоч і програли , але зробили багато кроків в національно-визвольній боротьбі на майбутне і їх ідеї, їх дух перейняли вже інші. Тіж "Шістдесятники" продовжили боротьбу , але вже не мілітарним способом.Тому я вважаю , що треба з великою повагою відноситися до них, Поки живі вони в наших серцях-жива Україна! Поки живе їх слово-жива Україна! Батьківщина здобула незалежність, але бороться за свободу і державність ще попереду. Цікаво , що в західних областях, де діяла УПА і ОУН ,там, де люди контактували с повстанцями в часи війни і після, українці давно визнали героїв, і шанують їх.Натомість на сході, де комуністичне зомбування було дуже сильним, їх вважають ворогами,не всі:) , але дуже велика частина, а комуністичних вождів героями(( Тут чітко видно , що це результат пропагандистської роботи родянського режиму.Це мабудь вже ослові зрозуміле:) Так що до теми, у Януковича так і не було чіткої позиції у тому питанні, хоч всі ми здогадуємося, яка вона і що він про ціх бідних героїв думає(хоч і думати для нього це проблема). Тому все зробили наші справедливі суди, а Януковичу браво(( З часом повернуть звання і Шухевичу і Бандері , тому що за ними правда , за ними буде вся Україна!
   
 4. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Не буде. І не сподівайтесь... Смердюча сміттярка історії - ось де місце націоналізму.

  Отут і криється вся правда. Скажіть в чому відміна програм ВКП(б), НСДАП і ОУН(б)? Зможете відповісти? А чому Бандера був проти знищення колгоспів? А чому в 1948-му році стався розкол ОУН? Через що? І про УПА: - назвіть хоч один випадок героїчного пускання під укіс ешелону, здійсненого УПА...
   
  • Подобається Подобається x 4
 5. Ravin

  Ravin Well-Known Member

  НБУ збирає розширену інформацію про клієнтів банків

   
 6. Ravin

  Ravin Well-Known Member

  Украина: спектакль окончен

   
  • Подобається Подобається x 3
 7. Andr

  Andr Well-Known Member

  Януковичу предопределен следующий срок. Возможны уточнения.
   
  • Подобається Подобається x 2
 8. Дальневосточник

  Дальневосточник Русскомовний

  Сторонники Юли - радуйтесь. Ваши кумиры проголосовали - и теперь "противсіхів" не будет. Настораживает только одно - это в ПР такие дураки, что отменили, по словам юлелюбов, то, что принесло победу профФесору? Сомнительно. Скорей всего - они точно знали, что "противсіхи" - это песок и в их буксах...Собственно - поэтому ТАКое единодушие ПР и БЮТ...
  Конституцию еще - ночью... Аки тати в ночи...
   
  • Подобається Подобається x 4
 9. Yarema

  Yarema Дуже важлива персона

  Та все зрозуміло. Влада рекетирів повинна знати, на кого наїжджати;).
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Ravin

  Ravin Well-Known Member

  А они не знают?
   
 11. Yarema

  Yarema Дуже важлива персона

  На тузів поки наїжджати боязко, ще не достатньо Хам ствердив режим панування власної "сім'ї", а ось потрусити всіляку грошовиту дрібноту цілком можливо.;)
   
 12. аксакал

  аксакал Дуже важлива персона

  Все робиться, щоби залишитись при владі назавжди. Опозиція, сподіваються, не матимуть коштів на спротив.

  ---------- Додано в 12:11 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

  "Поддержка закона о выборах представителями БЮТ свидетельствует о деградации партии Юлии Тимошенко...
  в Верховную Раду пройдут депутаты от Партии регионов, БЮТ и "Фронта змін".
  "А "любі друзі" - "Наша Украина", разумеется, переместятся к Яценюку."
  http://obozrevatel.com/politics/nebozhenko-podderzhka-zakona-o-vyiborah-nachalo-kontsa-byut.htm
  Наявній опозиції, як бачимо, закон про вибори все одне який. Ясно, демократичний шлях розгону влади вже неможливий :sad:

  ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:11 ----------

  А поки що повернулись у 90-ті:
  "Вечером в пятницу, 18 ноября неизвестными людьми в камуфляжной униформе захвачен судостроительный завод «Океан» в Николаеве."
  http://novosti-n.mk.ua/news/read/?id=35120
  "После появления на нашем сайте информации о захвате завода «Океан», мы получили по электронной почте пресс-релиз о назначении нового президента завода."
  http://novosti-n.mk.ua/news/read/?id=35131
   
 13. консультант

  консультант Дуже важлива персона

  Останнє редагування: 21 лис 2011
  • Подобається Подобається x 1
 14. аксакал

  аксакал Дуже важлива персона

  Розумний вчиться на чужих помилках, тому почитаймо:
  "Менталітет фанаріотів у його найгірших виявах не рідкість і поміж наших співвітчизників"
  http://tyzhden.ua/Columns/50/35582

  Бо ми дожилися:
  "Низьку якість держуправління в нашій державі визнають навіть керівники уряду. Такі зізнання видаються водночас і сумними, і кумедними, адже важко зрозуміти, що заважає виправити ситуацію...
  В Україні встановлено низку штучних монополій, більшість із яких є вкрай неефективними і здатні працювати лише за рахунок наднизьких витрат на оплату праці та ухиляння від оподаткування. Надмірний монополізм економіки – це саме те, що критикував ЄС у Греції, де 200 підприємств вироб*ляють половину ВВП."
  http://tyzhden.ua/Columns/50/35578
  "Родоплемінний звичай: кадрова політика влади нагадує стосунки у первісних суспільствах
  Розстановка кадрів за принципом належності до одного регіону чи сім’ї призводить до деградації управління"
  http://tyzhden.ua/Politics/35558
  "«Вождь» і його «плем’я»
  Кадрові пертурбації у владі логічно випливають не лише з особистих інтересів сімейства Януковичів та їхнього найближчого оточення, а й з усієї логіки побудови соціального життя Донбасу"
  http://tyzhden.ua/Politics/35576
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. Ravin

  Ravin Well-Known Member

  Генпрокуратура Украины просит арестовать главу службы занятости

   
 16. Ravin

  Ravin Well-Known Member

  появились предположения о вероятности отставки правительства Украины

   
 17. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  [​IMG]

  Прикольно коли в донецьку скандують -Банду геть))))

  Прозріли іті його....;)
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. AzovPatriot

  AzovPatriot Member

  Так,прозріли:good:
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  Галицкий - прізвище, чи причина арешту..?
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. аксакал

  аксакал Дуже важлива персона

   
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)