Януковичу браво!!! (2)

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Володимир Вишня, 12 бер 2011.

?

Чи зрозуміє Донбас, що ПР - це відвертий кримінал?

  1. таки прозріє

    49 голосів
    47,6%
  2. ніколи не прозріє

    54 голосів
    52,4%
Статус теми:
Закрита.
  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Януковича привлекли к суду.
    http://news.meta.ua/cluster:23367721-Ianukovicha-privlekli-k-sudu/
    Стосовно Тимошенко я ще можу зрозуміти, а за що ж Януковича. Він й так не знає, що вже має робити, а тут ще й "палицю в колеса" вставляють. Що за судді, ні встиду, ні совісті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Насправді цей суд загрожує журналістам газети - за намагання отримати компру про ціну королівства "Межигір'я".
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Spika

    Spika Well-Known Member

    В настоящее время кто-то думает, что либеральный-демократизм тоже вечный и стремятся распространить его по всей планете. причем тоже "на штыках"... Это что?

    Именно - "СОВКИЗМ". Та страна, которую вы теперь считаете родиной, один из оплотов штыкового распространения "правильного" образа жизни. Вы не такой?

    А в чем отличие социализма (коммунизма) от либерализма?;)

    Вам это разъясняют, разъясняют... Но никак...

    ---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

    Вообщем согласен... Действительно многие кадровые и финансовые вопросы в стране отданы на откуп старшему сыну Януковича и Левочкину. И я советую повнимательнее взглянуть не на Могилева и Захарченко, а на нового председателя ГНА Клименко. Во где мерзость! Именно его руками творится беспредел госпрограммы по перекачке денег из теневого сектора в бюджет и в карманы ПР. Про свой личный карман Клименко тоже помнит посредством Автокразбанка.

    Но эта ситуация уже многих не менее "великих" достала. Ну, не тот человек Ахметов с Клюевыми Пинчуком, чтоб долго сносить беспредел с любой стороны. С нетерпением ждем-с развязки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kym

    kym Well-Known Member

    Це просто бувші бандити, які тільки і в безпределе можуть існувати, як і всі інші донецькі. І вирішуівти будуть методами привичними для себе... ХМ .... я не проти щоб самі себе перестріляли, а після зміни влади все що залишиться до криміналу з повною конфіскацією майна за те що державу до ручки довели.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. AzovPatriot

    AzovPatriot Member

    Я вважаю ,що Донбас трохи починає розуміти, які помилки накоїв і яких прахффесорів привів до влади. Усі люди здатні помилятися , я теж був таким , коли віддав свій голос за партію районів і Янкевича. Зараз треба виправляти свої помилки! Просто Донбасу треба відкрити очі і подивитись , що відбувається на рідній Батьківщині і згадати , хто ми є , згадати героїв Украіни , які боролись і життя віддали за свободу і незалежність. Їх немає, а ідеї повинні жити в наших серцях. Фактично знову боротися за незалежність , тільки тепер за незалежність від кримінальної влади. Я вірю , що Україна переможе і все буде добре:). Україною повинні керувати патріотично настроєні люди і звичайно розумні, освічені. Тількі не треба озиратися назад , а йти тільки вперед, бо знов повернуться бандюкевичи и ко. і " жить станет лучше , жить станет веселей"! Брати! Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Чому бувші?

    ---------- Додано в 02:16 ---------- Попередній допис був написаний в 02:13 ----------

    http://setstolica.ru:8080/index.php/Коммунизм
    http://ru.wikipedia.org/wiki/%CB%E8%E1%E5%F0%E0%EB%E8%E7%EC;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Spika

    Spika Well-Known Member

    Ну, а отличие таки вычленить удалось?
    Особенно в способах построения.

    ---------- Додано в 08:29 ---------- Попередній допис був написаний в 08:08 ----------

    Не было ошибки. На тот период это был самый лучший (правда из худших) вариант развития страны. Все остальные хотели страну тем или иным способом просто продать за рубеж. Янык развивает именно Украину.
    Но теперь он стал тормозящей фигурой. Надо менять. На кого?

    Ошибка ваша в другом. Обманули вас с героями. Можно даже сказать - кинули.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HitGirl

    HitGirl Member

    • Подобається Подобається x 5
  9. AzovPatriot

    AzovPatriot Member

    Про яких героїв ви кажете? Родянська влада всіх українських героїв зробила ворогами. Та час йде і правда розкривається. Люди по трохи виліковуються від комуністичної хвороби і це є добре! Для мене всі ці "герої" совка - вороги українського народу. А влада , яка прийшла зараз , їх послідовці. Яку Янык будує Україну ми всі бачимо))) Економіка це одне, а то що свободу слова практично знищіли, до інтернету ще не дійшли)), що зробили з Першим Національним і інше. Раз ви ще це не бачите , ви не відкрили очі, співчуваю! Та альтернатива їм є , но я агітацією займатися тут не буду)) Слава Україні!

    ---------- Додано в 12:23 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    Вже навіть не соромно за нього, вже смішно)))) Янич , мочи далі, мочи...))
    Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

     
  11. AzovPatriot

    AzovPatriot Member

    Звісно їх. Вони мають у цьому великий досвід. Досвід всіх своїх злочинів перекидати , то на Петлюру , то на ОУН – УПА. Та хай їм Грець! Ми то знаємо наших героїв. Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    А после какой суммы наворованного, становятся "патриотами, бизисменами и демократами"?;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Оце так! За один рік він з двигуна розвитку встиг перетворитись в гальмоо_О...
    А мені вже навіть і не смішно, а просто гірко і прикро за свій народ...Як низько треба було впасти, щоб обрати оте опудало:sad:...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Одним - можно... а другим...?
    Или уже про Ющя...- "не помним и не знаем"?
    Грабли - общенародное достояние и не надо его только себе прихфатизировать.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Рябко всеж був котом в мішку. Якихось великих копроматів на нього не було, були навіть і деякі заслуги, як голови Нацбанку і прем'єра в 2000 році...А Опудало було, як на долоні...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    А кто измерять должен?
    Кто решает, что большое, а что нет?
    Для Вас - одно, а для других - другое, чего теперь... ?
    Демократия или нет?

    ---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    "опудал" много... мозгов мало!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Spika

    Spika Well-Known Member

    Да, это точно.

    С каких это пор олигархи стали последователями коммунистов?! По-вашему олигархи преследуют идеи социального равенства и главенства человека труда?! Или на ваших митингах вам все равно? о_О

    Помните анекдот перестроечных времен (хотя вряд ли конечно... Не ваше очевидно еще было время), когда провозгласили гласность:

    Пес советский делится "за жизнь" и успехами перестройки с псом ЕСовским - будка прохудилась, кормить стали совсем плохо, цепь укоротили, НО ЗАТО ЛАЯТЬ МОЖНО СКОЛЬКО ХОЧЕШЬ!



    А вы попробуйте! Мы вот тут по несколько лет копья ломаем, а к единому мнению относительно кандидатов в руководители так и не пришли. НЕ ВИДИМ ПОКА ДОСТОЙНЫХ. Может вы прозрели, может вам открылась кармическая тайна? Огласите ж достойника!



    О, как.! То есть вы президентству Яныка всего один год намерили! Лихо! А куда еще 4 пойдут?
    Это, во-первЫх.
    Во-вторых, он никогда не числился двигателем развития. Всего лишь был блюстителем украинских интересов (через блюдение интересов ИМЕННО украинских олигархов). И год (точнее уже почти 2) назад он был стране более нужен, чем мерзости, которые блюли карманы олигархов зарубежных и намеревались продать Украину оптом, а потому задешево.
    Теперь силы, которая будет продавать страну в ЕС и Америке уже нет. Причем больше не потому, что нет желающих продавать, а потому, что покупателям не до нас сейчас. Следовательно нет нужды и в Яныке. Теперь бы об интересах народа кому порадеть. Да некому пока.

    И особых ошибок Янык пока не допустил. И полезных шагов сделал немало.

    Компромат в виде агента влияния страны агрессора (США) не в счет?
    Брехня об отравлении не в счет?

    О "заслугах", так это ваааааще пестня! Именно за них его как не справившегося с премьеров и выгнали. Как двоечника. Указ о снятии почитайте. Единственный пока такой в своем роде. Уникальный.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. kym

    kym Well-Known Member

    Справжній патріот злодієм ніколи не буде.Це не значить що спарвжній патріот не може заробити...... але я думаю ви розумієте різницю між заробити і вкрасти. А сума яка вас інтересує прописана в кримінальному кодексі і стосується вона і так званих бізнесменів і так званих демократів і комуністів і регіоналів
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. AzovPatriot

    AzovPatriot Member

    Влада проводить антиукраїнську політику стосовно історії, мови, свободи слова, да і взагалі їх ідеали - це ті родянські вожді. Достатньо згадати цього динозавра Азарова... В провладній партії , що не подивишься, послухаєшь , одні українофоби(( аж страшно... А олігархи переслідують тільки українські ресурси і як найбільше їх захопити, більш нічого вони не переслідують. Ахметов вже захопив Маріуполь:3 заводи, порт і далі буде... Насправді, дістали всі ці кровосиси і на наступних виборах я їм скажу: геть! , а за кого буду голосовати, я вам в лс відправлю перед виборами, як що вам важко зробити вибір)). На мою думку, країною повинні керувати патріоти, звичайно, які при цьому уявляють , що і як робити і розумійте це , як вам завгодно. Ну не повинні україноненависники правити нашою країною. Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    А нумо перераху.йте, будь ласка здобутки уряду Азарова за цей час;)... Особисто я їх не помітив. А помітив гарячкову гонитву за кредитами по всьому світові, в чому Хазаров свого часу з піною у рота звинувачував уряд Тимошенко. А згадаємо те, що уряд Тимошенко шукав кредити в умовах піку світової економічної кризи;)...
    Хоч я Рябка і зненавидів, але об'єктивності ради нагадаю Вам, що введення гривні пов'язане з діяльністю Рябка на посту голови Нацбанку України. Це по-перше.А по-друге, реальний підйом економіки України і регулярна виплата пенсій почалися також за час, коли Рябко очолював уряд України...Я усвідомлюю, що то не тільки його заслуга, але й об'єктивні умови, але для пересічного громадянина все це було пов'язано з конкретним урядом...
    А на мою думку саме привілейоване становище "українських" олігархів і відсутність конкуренції є головною бідою української економіки і України в цілому. Тому Янукович іде по найгіршому для суспільства шляху консервації монопольного становища купки олігархів, що надає їм змогу отримувати надприбутки без глибокої модернізації і реструктуризації виробництва за рахунок надзвичайн низьких зарплатні, соціальних і природозберігальних витрат...
    А яку агресію проти України вчинили США!?о_О І чим доведено, що Ющ є агентом впливу США? Ви так само і про Горбачова казали свого часу, нє?
    Я, наприклад, навпаки буду стверджувати, що Ющ є підставною фігурою клану Кучми, бо вчинки Подзьобаного наочно це доводять;)...
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)