яндекс таксі

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Lux, 20 лют 2017.

  1. Lux

    Lux New Member

    Народ проблема кацапське яндекстаксі зайшло до нас треба з тим щось робити бо москаль лізе в столицю бандерштату
     
  2. tea man

    tea man 茶人

    Сьогодні зранку бачив 5 машин, які стояли біля площі І.Франка поряд з готелем.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не треба нічо з тим робити. В розумінні зовсім. Не користуватися тими машинами і все, воно само засохне і відпаде.
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @Lux, ото торкнуло :))) Сім років мовчала консерва і тут прорвало.
    Конкуренти?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ага, разом з супермаркетами АТБ і гіпермаркетами Епіцентр, разом з кацапським газом і антрацитом, з кацапським мобільним зв'язком і ахметівським інтернетом....Як то фСьо відпаде то шо залишиться?
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як шо?

    Будемо
    - ЖИТИ ПО-НОВОМУ!
    - ЖИТИ ВІЛЬНО!
    - ЖИТИ БЕЗБІДНО!
    - ЖИТИ ЧЕСНО!
    - ЖИТИ БЕЗПЕЧНО!

    Жити по-новому – це покладатися, перш за все, на власні сили. За нас нашу роботу ніхто не зробить!

    Ми здатні почути й зрозуміти один одного. Здатні об’єднатися заради достойного майбутнього України, заради спільної перемоги.

    Бажання й готовність українців жити по-новому – основний ресурс національного розвитку і головна запорука успіху.



     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У когось пальці залипли на Ctrl+V
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Lux

    Lux New Member

    херня латана відсохни консерву знайшла
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Lux

    Lux New Member

    вони не тільки на своїх машинах розмальованих багато зареєструвалося з львівських різних фірм це дуже погано
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Стуль писок засранець
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Найдешевші тарифи для пасажирів. Від яндексу - додаток у смартфоні. А машини і водії свої, місцеві. То кому ж погано?
    Схоже, тільки конкурентам і Люкс-консерві :pardon:
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @Lux, не будь курвою - ВЧИ МОВУ!!!
    Ти коли, курва, коми ставити навчишся? Неможливо ж читати твою херню.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Осьо щойно прочитав в мордокнизі :


    В мене є знайомий у Львові, який періодично набирає людей до себе на роботу в офіс: тепло, гарно, затишно, кафешка є з кавовим апаратом, клієнти - дуже забезпечені люди, зп в районі 10 тис. грн.

    Знаєте, як він відсіює першу хвилю резюме? Дивиться на адресу електронної пошти. Резюме з адресами з доменів mail.ru, yandex.ru і інші .ru - одразу йдуть нафіг в смітник.

    Я це веду до оцих ваших яндекс.таксі, яндекс.ру, мейл.ру і вкантактікє - служб, які лежать під ФСБ і надають їм прекрасно структуровані дані для OSINT розвідки. Я вже навіть не згадую про той факт, що призначення цих сервісів заробляти гроші. Грубі гроші. Грубі гроші, які йдуть власникам у Росію. Давайте, оплачуйте патрони деенерівцям, ага. І не забудьте на Великдень одягнути вишиванку і піти у церкву.

    ****************

    Кінець цитати.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    Ііі?
    Ви вже повидаляли сторінки у вкантактіках та ін.? :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Вконтакті ще ні (самі знаєте)))))). Але активності там вже давно нема ніякої. Єдина активність в мене Вконтакті - добавляю в плей-лист нові треки. От, що-що, а музику там слухати найзручніше...

    В Однокласниках мене вже з 1,5 року нема взагалі. Мав колись почту рамблер.ру, але з якогось часу вона теж заблокована. Відновлювати наміру не маю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Слабувато...
    Давайте піськами поміряємось))))
    Мене немає в жодній соц.мережі, починаючи від першого дня їх заснування. І голова не болить
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    То так. Але, мабуть, ліцензія дійсна для діяльності на території усієї країни. А дозвіл - на роботу безпосередньо у конкретному районі? Чи якось інакше? Одна й та сама служба таксі, що працює в Києві і в Харкові, має одну ліцензію і два дозвіла? Коли так, то яндекс таксі ліцензію має вже якийсь час, бо почало працювати в інших містах трохи раніше. А ось щоб почати працювати у Львові - потрібен був дозвіл міської і районної ради Львова.

    Взагалі то я не вбачаю великої шкоди від того яндекс таксі, бо служба досить специфічна: по-перше, викликається тільки на тепер і тільки через додаток в смартфоні, а то не кожному зручно. По-друге, нема ніякої гарантії, що його вдастся викликати, і часто таки можна й не дочекатися. В Харкові, з моменту початку роботи цієї служби, мені з тим жодного разу не пощастило, бо спочатку показує машину на відстані 5 хв, як замовиш -починає шукати, пошук триває, триває... а потім каже, що не знаходить машину. Тоді плюнеш і зателефонуєш по звичному номеру.

    А от мені тепер цікаво, чи є такі, кому вдалося скористатися яндекс таксі, будь де?
     
  19. Lux

    Lux New Member

    І у Львові є рускомірні їм все норм за рубль раком стануть.
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Чия це консерва, цікаво... :scratch_one-s_head: Стиль ніхто не впізнає?
     
а де твій аватар? :)