Яку відеокарту вибрати?

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем RanGuReN, 29 лис 2014.

  1. RanGuReN

    RanGuReN Member

    Всім привіт. Задумався над заміною відяхи, моя GeForce GTS250 не підтримує 11 DX, а зара більшість ігор без нього не працюють. Потребую поради при виборі новго заліза так як зараз слабо орієнтуюся. Потрібна відеокарта з графічним ядром від NVidia, обємом памяті 1 ГБ або більше, 256-bit розрядність або більше, з активним охолодженням, підтримка DX 11, без наворотів а так сказати робоча коняка і щоб ця залізячка підійшла до:
    Материнка: ASRock N68C-GS FX
    Процесор: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+
    Оперативна память: DDR-2, 1024 MB х2, 266 MHz

    В планах заміна оперативки на DDR-3 і процесора, тому потрібно щоб вона без проблем працювала з обновками. Ціновий діапазон 1500 + виторг за GTS250. Буду вдячний за пораду.
     
  2. ComisarRex

    ComisarRex Member

    :) Раджу не напрягатись та продати все і купити на сьогодні щось сучасне... ПК за 3-4 роки стають застарілими... + Скупий платить двічі :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    чому?
    замінити проц на http://brain.com.ua/ukr/Procesor_AMD_FX-4100_FD4100WMGUSBX-p49318.html

    бо материнка по живленню не потягне проц на 125 чи більше ват
    замінити ОЗУ на 1600

    поставити нову карточку http://hard.rozetka.com.ua/msi_n750_1gd5_oc/p643815/
    тут тре дивитись по грошах і для чого потрібен комп..
    вони зара дуже дорогі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. RanGuReN

    RanGuReN Member

    Воно то так але розпродати те що є не так вже й легко при теперішньому курсі сраного долара, а задарма віддавати не хочу. І сучасне не завжди краще :nea:
    Думав міняти процесор на AMD Phenom™ II X4 925 ,тепер задумався над адекватністю його ціни в 1060 грн.
    На які фірми варто звернути увагу при виборі ОЗУ, бо їх зараз дуже багато і я гублюся.
    Надибав я б\в карту XFX Radeon HD 7850 Double D Black Edition за 1700 грн але вагаюсь, чи купувати чи ні, бо карти AMD в роботі мені не сподобались, хоча характеристики мене повністю задовільняють. За таку ж ціну карти від NVidia набагато слабші. Вартує вона таких грошей?
    P.S Мій комп'ютер за 8 років пережив довгу історію абгрейду і згореного заліза, і я зрозумів одне, краще піднімати його характеристики з виходом пристойного заліза до потрібного рівня на даний час. А не зломавши голову гнати і купувати цілий новий системник бо там "нове" покоління "безшумних" куллерів:)
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    G.Skill

    AMD нагріли Nvidia по всім параметрам, думаю вартує. Я таку взяв недавно зовсім, довго вибирав

    http://hotline.ua/computer-videokarty/powercolor-r7-260x-2-gb-axr7-260x-2gbd5-dhev2oc/

    Перед цим взяв Nvidia і здав назад, GTX750, набагато слабша, глючна, а ціна така сама.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. RanGuReN

    RanGuReN Member

    Дякую за корисну інформацію!
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ОЗУ можна і hinix брати
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    З телефона не зручно творити нову тему та й думаю нема потреби. Суть питання-здих комп, а саме маю підозру на інтегровану відеокарту, тому для підтвердження потрібна PCI відеокарта будь яка робоча. Може в когось припадає порохом? Може навіть відкуплю за адекватну ціну.
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Й шо, ніхто ніц?
     
  10. egorkaado

    egorkaado миється в бані

    Для чого ти хочеш змінити відео карту? Якщо гра якась тупить, то це може бути не тільки через брак ресурсів, а ще через те що вона піратська. Піратські версії вони такі. Грай на офіційних версіях. Я ось купую тут STEAMPAY. Интернет магазин компьютерных игр, купить ключи Steam, лицензионные игры, завжди ліцензійні гри. Тут і можна подивитися для будь-якої гри, які потрібні вимоги для комп'ютера якщо мало чого то то скінчено краще рекомендований залізо, щоб не зависала і понад навантаження не було на комп.
     
  11. luca

    luca миється в бані

    А хіба б/в відеокарти довго живуть? Мені було б стрьомно купувати таку, не знаю. Чи це розповсюджена практика в принципі?

    Карабін, що взяли в решті решт?
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє, як виявилось, здихла материнка...а на олх боюсь попасти на прогріту..
     
  13. Asimov

    Asimov New Member

    Не бачу ніякого сенсу на теперішній час для нових релізів купляти 750 або навіть 950, краще взяти з запасом ту саму 1050 або 1060, але краще модель від Asus оверклокерську Strix, хоча по загальному стану компа тобі треба його повністю перебирати, а краще зібрати новий. Хіба що, можеш пошукати зі старих топових моделей типу 580 або 680.
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  15. Fon

    Fon whom how

    вся фішечка графона ігр розрахована на змагання пс4 і х-бокс, вони з одниички змагаються. і ажіотаж там як у епла - на 2 мм більший і всі вже купили.
    себто до чого я веду. вони собі куплять раз на 2 роки пс4 і грають на ньому в підготовлений спектр ігор, а потім виходить пс-5 і відповідно під нього новий кол-оф-дюті, новий сан-адрес і решта мачілава. а наші намагаються наздогнати графон відюхами. я це все зрозумів ше у танках в році 16-му.
    моя порада. купіть собі плазму з високоякісним дисплеєм, 3800хшосьтам, формат 4к і під нього беріть останій х-бокс чи пс-4. і валіться на екрані в 50 дюймів. плюс зможете дивитись тв фільми і всяке різне на величезному екрані. плюс друзів здивуєте. плюс жінка буде хвастатись тєлєком.

    а наздоганяти ігри на компі зовсім не реально. сама відюха коштує нова під 700-800 долларів, плюс мама і процик потрібно потужні. а так у вас хоч тв крутий буде, а приставку можна буде продати малоімущим і взяти крутішу (або в св миколая виклянчити)

    п.с. зараз не 2007, компи уже не ті.
     
  16. korallov

    korallov миється в бані

  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Радеон- гавно!
     
  18. YaroslavGool

    YaroslavGool New Member

    Ось користуюсь три роки, тягне ігри CS:GO, PUBG, Rust, Garrys mod та т.д.. Одним словом можна купувати та не боятися. Зараз скидка 700 гривень.
     
  19. YaroslavGool

    YaroslavGool New Member

    http://catcut.net/P8zD
    http://catcut.net/P8zD
     
  20. ivankooo

    ivankooo миється в бані

    Тут головне не економити!
     
а де твій аватар? :)