яких слів бракує в українській мові?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем duncan, 10 чер 2014.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ваша демагогія не заохочує до будь-якої дискусії тим більш культурної.

    По темі є що написати?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. transhume

    transhume Well-Known Member

    Важко повірити, бо нема логіки.
    Якщо я знайшов в Інтернеті документи різних авторів, які вживають це слово, то, по крайній мірі, вони знають та вживають (по крайній мірі, на письмі) це слово. Ну і я його знаю.
    Ну і не обов'язково, щоб Ви, який може прожив в Німеччині 50 років чи більше, знали всі німецькі слова. Я живу в Україні більше 60 років і ніколи ще не претендував на всеоб'ємне знання української мови і вживав, за незначним вийнятком, тільки українську мову (вийнятки: радянська армія - 2 роки, відрядження і т.д.). Коли я відкриваю свій електронний словник, то часом на сторінці знаю менше третини слів. Виходячи із сказаного, ні я, ні хтось інший, ні Ви самі не повинні вірити в те, що Ви заявили.
     
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Не буде цього слова в українській скільки б Ви крокодилячих сліз не пролили. Навчіться з цим жити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. transhume

    transhume Well-Known Member

    Дискутуйте з іншими! На мені світ ні не починається, ні не закінчується! Ось я з Вами не дискутую, якщо Ви мені не цікавий і дискутую, якщо мені цікаво. І Вас не обговорюю, і Вас не характеризую, і Вас не знаю, і Вас не буду знати. Бо тема дискусії не Ви, не я і не інші учасники із своїми проблемами. Тема дискусії - мова!
     
  5. transhume

    transhume Well-Known Member

    Чому я повинен лити сльози? Що нема слова! Ну нехай і не буде. Я просто константував факт, що нема. Ось і в англійській мові його нема, а в німеькій є, в чеській нема, а в шведській є. Хіба чехи плачуть, що в них нема? Придумають, то придумають, а не придумають, то може і не зауважують, що нема. А я зауважую. І від цього їм ні холодно, ні жарко. І зі мною вони не дискутують і кров їм не кипить!
     
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    По темі є що написати? Чи тільки демагогія як завжди.

    Пропоную неолоґізм дупляндер для означення занудних і недобросовісних дописувачів.
    В українській такого слова немає і воно потрібне, НМД.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. transhume

    transhume Well-Known Member

    Висновок: Ви, на жаль для мене, вже мені не будете відповідати і від себе і від і від інших, кому я відповів. Жаль. Ну що ж, щасливо Вам!
     
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А по темі є що написати?

    Може також використовуватись як синонім для підданих Кремля.
     
  9. transhume

    transhume Well-Known Member

    ОК. А де знайшли це слово? В оригіналі воно пишеться із 2 "п": bootstrapping.
     
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Жопляндер ще один можливий синонім.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Яка різниця як воно пишеться? Просто якби таке слово було, то і зявилась би відповідна культура підприємництва.
     
  12. transhume

    transhume Well-Known Member

    Правильно! Пишемо, як хочемо. А я цього спочатку не зауважив!
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Три дні за діагноз.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    • оффтоп і обговорення модерації
    О, а Приусько більш вагомі епітети вживає, а йому хоч би шо. Розділяєте його думку просто?
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Думаю будуть.
     
  17. Flametta

    Flametta Well-Known Member

    Справді? я в захваті :give_heart: Треба нам усім так робити :i-m_so_happy:Одразу відпадає питання щодо того, хто з нас справжня Русь, а хто клята московія-мордор.
     
  18. Vadim Kharkov

    Vadim Kharkov миється в бані

    Да, в украинском языке стараются не замечать разделения этнической принадлежности и гражданства. И это касается не только пары "русский-россиянин", но и смешения понятий гражданства и этнической принадлежности собственно граждан Украины.

    Согласно логике украинского языка все, кто имеет украинское гражданство - украинцы. Другого слова просто нет.

    [​IMG]

    Точнее не столетиями, а тысячелетиями.

    Не перейматися. Мне тут несколько лет назад пани Un.Known присвоила звание полковника ФСБ... :) И ничего, жив ещё. Просто принимайте это как данность.
     
  19. Vadim Kharkov

    Vadim Kharkov миється в бані

    • троль
    Ворон said: ↑
    Цікаво а чому поляки досі в розмовній мові часто називають українців русинами а росіян московитами?
    Ну Вы мечтательница... На то, чтобы вернуть своё исконное имя (русины) настоящие украинцы никогда не пойдут.
    Похоже, Вы тоже засланый казачок...;)
    Бедная Un.Known: кругом враги, везде окопы... :hunter:
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ


    Аби не москалі.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)