яким супермаркетам ви довіряєте?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем duncan, 21 гру 2009.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Це найпростіший спосіб.
    А можна було отримати компенсацію в трьохкратному розмірі. Там є така
    Деякі "продвинуті" спеціально вишукують такий товар і на цьому заробляють якісь додаткові гроші.
    В АТБ діє програма «Гарантія свіжості»
    В АТБ діє програма «Гарантія свіжості» - сеть АТБ-маркет
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. iso

    iso Well-Known Member

    "2.4. Придбаний в «АТБ» прострочений товар, який має бути не більше ніж на 50 % не використаним.
    У разі відмови покупця надати копію паспорта або копію ІПН, управляючий магазину зобов'язаний скопіювати документи самостійно та вилучити копії з метою формування звітності у рамках проведення програми."
    А потім з банку приходить нагадування, що Ви не погашаєте кредит на 500 000 грн. Нє;)
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Нє. Якби для оформлення кредиту було достатньо копії паспорту, то це був би крах.
    А взагалі, я завжди на копіях документів пишу: "копія дійсна, для (отримання довідки про..., наприклад) дата, підпис".
    Якось, в Укрсиббанку, консультант намагалася мені не дозволити це робити...:sarcastic_hand: :vinsent:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  4. iso

    iso Well-Known Member

    При гарно налагодженій схемі достатньо:)
    А це дуже цінна думка, я не додумався:good:
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Аферистичні схеми завжди спрацьовують на тих, хто ліниться подбати про небезпеку.

    Ще назву організації, якій залишаю примірники
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Але ж працюють:sad:
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, вибачте :dntknw: в природі із покон віків було закладено, що хитріший з'їсть нерозторопного. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    І чого нарікаємо на владу Закони природи і нема на то ради:scratch_one-s_head:
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи хтось щось знає, що із супермаркетами "Сільпо"? По четвергах завжди починалась акція "Ціна тижня", деколи по низьких цінах купував якісь овочі чи фрукти, заморожену рибу, тепер як на їх сайті пусто, так і в самих супермаркетах немає стендів із акційними товарами, маю підозру, що їхні компютери були пошкоджені нашумівшим вірусом. Чи є інша інформація?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зараз триває сезон баштанних, можу відзначити, кавуни і дині кращі по якості, більш перевірені у супермаркетах, купував ще минулого року, один раз у тому у "Сільпо", є по декілька сортів кавунів та добірні сорти динь, стиглі кавуни попадались і в "Арсені", звикли це купувати на гуртовому ринку "Шувар", але є немало у мене критики, коли недавно хотів вибрати кавун: в одній машині все розкуплено, у другій і третій все продають на гурт, купляють переважно перекупники по 10 кавунів, якщо 1 вибрати можна тільки із перебраних, часто вялих чи підгнивших, так що при таких покупках все таки кращі супермаркети.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В нас ще й ціна дешевша вдвічі на кавуни в супермаркеті, ніж на ринку
     
  12. NilaO

    NilaO миється в бані

    Люблю "Метро", отримую задоволення навіть просто від прогулянок по ньому)Знижки прийнятні, прострочені товари на пилицях не потрапляли мені в очі.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Окрема тема розмови, спеціалізовані торгові марки супермаркетів, один із найдешевших АТБ, їх марка "Своя лінія", одні із найгірших кетчупи, морозиво, випічка..., далеко не все відрізняється якістю "Премія", "Повна чаша", "Aro", "Кожен день".
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ха, супермаркети...

    А продукти зі своєї стайні і свого городу не пробували?
    А шпондер і ковбасу від Миколи з базару, які трошки дорожчі, але в них не застигає холодець...
    А смалець і шкварки з людського пацєти?
    А яйце від домашньої курки?
    А саморобна аджіка з херсонських помідорів?
    ...
    А ми тішимося мівіною і кетчупом :bad:
    Ніяким супермаркетам не довіряю...
    У Східній Європі продаються продукти гіршої якості, ніж на Заході?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знаю таке, якщо приходиться купувати імпортне, то на ринках, чи у спец.магазинах, товар, куплений безпосередньо на гуртовнях у сусідніх країнах, тут перепроданий, якість кави, капучино, чаю в пакетиках... може відрізнятись. Імпортне із супермаркетів - дорожче ну і якість не та.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Донедавна "Ашан" мав репутацію одного із найдешевших і з найбільшим вибором супермаркетом, сьогодні дещо там купував, на деякі товари ціни навіть вищі від риночних, розсипне борошно - якість не найкраща, великі скупчення людей, майже як совкові черги, майже вся їхвипічка чи не найгірша серед всіх мереж супермаркетів - як вата, не бачу потреби їхати із другого кінця міста лиш би купити багет із їх пекарні.
     
  17. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    З національних найбільш прискіпливі до постачальників- це "Ашан", з локальних- "Рукавичка". Щоденно маю інформацію щодо передачі товару по всій структурі "Ашана", вони ще тільки температуру в колесах авто постачальників не вимірюють.. Сам тільки там закупляюсь, бо знаю як постачальник, які вони нервомоти.. ;)
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із дечим згідний, "Рукавичка" на базі холодокомбінату, майже державний, не такий великий вибір, ціни порівняно із деякими - вищі. Щодо "Ашану", мав там колись підзаробіток, правда нічні зміни, якихось завозів, постачань, тоді не було, а щодо зберігання власної продукції, Ольга Фреймут знайшла би недоліки. Ну і писав вище, випічка пекарні "Ашан" - чисто як вата.
     
  19. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Все проходить.. :) З випічкою частково згоден, я там з неї полюбляю тільки сирні еклери.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зауважив + "Сільпо", недавно купував березовий сік у пакеті, був на 25% дешевший, оскільки минав термін придатності, сьогодні мав бажання купити березовий сік, такого вже нема, видно старі запаси минулися, чи якісь рештки потрапили під списання, а нового завозу ще не було, добре що стежать за свіжістю. Але, зауважив, досить мало касирів та робочих кас, від декого чув, що в супермаркетах інших мереж кращі умови.
     
а де твій аватар? :)